Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הסוף המר של הGT שלי...

bik
שימו לב! השרשור הזה בן 7027 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

:cry: לפני שעה נ-ש-ר-ף לי הרכב כליל הלכו הכסאות ההגה השעונים הראש הקרבורטןרים השיפורים ה-כ-ל וזהו האיאיקס ג'י טי שלי הלבנה של המפגשים ה- AX הלכה לעולמה יהיא זכרה ברוך..... נ.ב חברים אין לכם שמץ מזה לראות אותה נשרפת כשאין לך מה לעשות.. תעריכו את הרכב שלכם ותחזיקו מטף ברכב....
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משתתף בצערך אחי

רק תזכור משפט אחד: הלך פרח יבוא זר!

איך זה קרה?

כשיש לך דאבל וופר 8 אינצ' בכל דלת אתה מתחיל לחשוב פעמיים,

אם בכלל אתה צריך לשים סאב.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=455879

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער לשמוע...

יש תצלום של הרכב (במצב קודם)?

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:cry: לפני שעה נ-ש-ר-ף לי הרכב כליל הלכו הכסאות ההגה השעונים הראש הקרבורטןרים השיפורים ה-כ-ל וזהו האיאיקס ג'י טי שלי הלבנה של המפגשים ה- AX הלכה לעולמה יהיא זכרה ברוך..... נ.ב חברים אין לכם שמץ מזה לראות אותה נשרפת כשאין לך מה לעשות.. תעריכו את הרכב שלכם ותחזיקו מטף ברכב....

מאמין לי אחי שאני מבין.

לפני פחות מחצי שנה נשרף המפעל של המשפחה שלי לגמרי (אני גיליתי את השריפה) ופשוט עמדנו במשך שעתיים וראינו איך הוא נשרף עד העצם.

תזכור שכל דבר לטובה, הליכה של רכב אחד נותנת מקום לרכב טוב יותר וזהו, אין מה לעשות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש תמונה פה באתר אני ינסה למצוא וואללה נקווה שאחרי שבכיתי יום שלם אני ימשיך לי למשו אחר כל כך אהבתי אותה שנה וחצי אני רק מלקק אותה פאק!....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך זה קרא?

תאמין לי יש ת'קטע המבאס של אתה קם בבקור מתלבש, מתערגן, כל זה... לוקח תמפתחות של הרכב שלך, יורד במדרגות... ואז אתה מתקשה לקלוט איפה האהבה שלך. אתה בשוק... היא אצל מישהו אחר ברגע זה ואתה לא יודעה מה עובר עליה...

פיאג'ו טייפון ז"ל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מספר שאלות :

- למה היא נשרפה ?

- מה זה האווטר הזה של ה323 ?!

- שעה אחרי שהיא נשרפה החלטת לבוא ולשפוך את ליבך בפורום ?!

- יש לך מקיף ?

מספר תגובות :

- מצטער לשמוע.

- הAX נראתה טוב, אני מאמין שהרכב שבא שלך יהיה אהוב כמו הקודם.

דניאל.

Those Who Dance Are Considered Insane By Those Who Can't Hear The Music.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחי אני מצטער על האוטו גם לי זה קרה בAX איזה בן אלף נכנס בנו אחרי שהוא חתך את הסיבוב בעוד אני עומד בתמרור עצור.

אלוהים נותן אגוזים למי שאין שיניים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7027 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...