Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב ידני, עד 65K יחסית חדש,יחסית חזק, לסטודנט.

Vadim Baranov
שימו לב! השרשור הזה בן 2947 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בגדול אני אספר קצת מה אני צריך ברכב,

עכשיו יש לי מיצובישי לנסר 2011 1500, מבחינת נסיעה הרכב משעמם אותי. הוא רועש יחסית (אני אוהב כשרכב רועש, אבל כשהרעש באמת מביע כוח, ולא בכי של המנוע), הוא סוחב נחמד אבל אם יש 2~3 אנשים ברכב ואני מפעיל מזגן זהו.., האוטומט קצת טיפשי ובגדול, הרכב מצויין אך לא בשבילי.

לפני שנה וחצי הוצאתי רישיון (עדיין נהג חדש), וההורים החליטו לקנות לי אז רכב יחסית חדש, 2011 לקחתי את המיצובישי לנסר מבלי יותר מדי להבין ברכבים. לקחתי אוטומט בכדי להתרגל קודם לכבישים, לקחתי את הלנסר כי היא נראית מצויין וגם אמינה ויחסית זולה לתחזוקה.

עכשיו אחרי שנה וחצי, עוד חצי שנה אפילו פחות נגמר לי הנהג חדש, והאחרי שחסכתי קצת כסף מהצד (עוד סביבות 22~30 אלף) אני רוצה לעשות טריידאין על הרכב הנוכחי, או למכור את הרכב שיש לי עכשיו ולהוסיף.

בגדול, השקעתי ברכב שלי, מערכת מצויינת ריפודי עור והרבה יחסית תוספות שהפכו אותו ממה שלא אהבתי למשהו שאמרתי "יש לי אחלה של אוטו".

עכשיו, אני רוצה כבר להחליף, אחרי שקיבלתי יחסית נסיון בכביש.

האוטו החדש חובה שיהיה ידני, אני לא אוותר לעצמי הפעם. אבא שלי מעדיף שאם כבר אני מחליף אוטו שנת 2011, אז שלפחות נתקדם קצת בשנה, מה שאומר שיהיה 2012~2013 ומעלה כזה.

חשוב לי - דלק , אני לא מחפש משהו סופר חסכוני, במיוחד שאני רוצה כוח. אך מצד שני, לא משהו שעובר את המיצובישי לנסר שיש לי היום שלוקחת בערך 11~13 ליטר ל100 קילומטר (לא קצת יחסית למנוע שלה).

אני סטודנט, אז כנראה שלא אקח איזה אלפא רומיאו או גולף(שנתון נמוך יותר) כי כל חלק שם עולה כמו השכר לימוד שלי.

מראה - רכב שנראה טוב, משהו בסגנון של איביזה לדוגמא, אלפא ג'ולייטה, פורד פיאסטה אפילו - רכבים שמבחינת מראה אני מתחבר אליהם, ואני יודע שאם אני אחליט למשל לשפץ קצת פה, להוסיף קצת שם, לשנות להזיז להחליף הרכב יראה יותר צעיר ועדיין מצויין. ( רכבים שאפשר להחליף להם דבר בסיסי כמו ג'נטים לדוגמא והם לא יראו מוזר וטיפשי - כמו שברולט ABAO למשל).

כוח - לקחתי כמה אופציות בחשבון, טויוטה יאריס, פיאסטה, פאביה, ראפיד וכו' - הרבה מאוד מהרכבים הידניים היום קצת עלובים מבפנים ( ישראל) אך זאת לא בעיה כי אפשר להוסיף ולשנות את הבפנים (יחסית, כמובן שיהיה דבר בסיסי כמו חלונות חשמל וכו') אך רוב המכוניות הנ"ל מגיעות לדוגמא ב 80 כ"ס, 85 (אלא אם מסתכלים על ה TSI) וה85 כ"ס האלה לא נראים לי הריגוש שאני מחפש אחרי הלנסר המשעמם.

בגדול, אשמח מאוד לעזרה, כמובן שאני לא קונה מיד את הרכב, אך האופציה יכולה גם להיות תקפה לעוד חודש~ חודשיים.

צירפתי כמה תמונות של הרכב הנוכחי - הוא ממש לטעמי מבחינת מראה, אולי יעזור לנושא.

תודה רבה!

12380813_1175278825820353_777374734_o.jpg

12395360_1175278105820425_152696921_n.jpg

12431734_1183752101639692_504791272_n.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

3 או 5 דלתות?

65 זה כולל את הוצאות הביטוח וההוצאות הנלוות ברכישת רכב ( טסט\טיפול קרוב)?

במידה ו3 דלתות מתאים לך, מכל מה שכתבת כאן יש רק רכב אחד שיענה לך על המענה, איביזיה רמת גימור FR משנת 2013 מנוע 1.2 TSI.

הרכב חסכוני, הביטוח לא יהיה יקר מידי, הביצועים לא רעים ( מנוע גמיש וזמין), והאבזור מכובד.

יש כמה ביד 2 שנכנסות לך בול בתקציב ( עם קצת מיקוח- יש הצפה בשוק של איביזות, תוכל לקצץ ולשמור בצד להוצאות הנלוות)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2947 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...