Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחיקת נקודות (לא ברור אם זה נקודות בסוף המשפטים בשרשור או בעבירות תנועה)

שימו לב! השרשור הזה בן 2958 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

לפני כמה ימים קיבלתי דוח משוטר שטוען שעברתי באדום ..

אני הייתי בהלם בכלל כי לדעתי עברתי בירוק .. הוא גם רשם את זה בדוח ..

לצערי יש לי עבר לא קטן בדוחות ובנקודות ..

כרגע בלי הדוח הזה שהוא 1000 שקל ו 10 נקודות , יש לי 14 נקודות על עבירות קודמות .

זתומרת שאם אני משלם את הדוח יהיה לי 24 נקודות

כידוע אם יש מעל 22 נקודות תקופת הצבירה עולה ל4 שנים ..

מה שאני רוצה לדעת אם אמור להימחק לי עוד חודשיים 6 נקודות ואני לא אשלם את הדוח עד אז , הנקודות האלה ימחקו או שה10 כבר נכנסו לתוקף ואז גם ה6 יחולו לעוד שנתיים ?

מבחינתי לא אודתי בעבירה .. אמרתי לשוטר שהיה ירוק ..

עכשיו אני לא יכול להגיש בקשה לביטול דוח כי יש לי עבירות קודמות ב5 שנים האחרונות

מישהו יכול להגיד לי מה אני אמור לעשות ? אני ממש מתוסכל !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אינך חייב לכתוב בבקשה לביטול שאתה מבקש לבטל את הדו"ח מכיון שאמרת לשוטר שעברת בירוק - אתה יכול באותה מידה לכתוב שחייזר משולש ראשים שהופיע משומקום במושב הנוסע כיוון אליך מיקרוגל ואיים לירות עליך קרן שופעת נצנצים אם תעצור. האפקטיביות תהיה זהה בשני המקרים.

אם ברצונך לכפור באשמה, עליך לבקש להישפט. בדיון ההקראה השופט יציג בפניך את האישום שעומד נגדך וישאל אותך האם אתה מודה בביצוע העבירה או לא מודה. ברגע שתענה בשלילה, ייקבע לך מועד לדיון בשלב ההוכחות. בדיון הזה יהיה עליך לעורר אצל ביהמ"ש ספק סביר בנוגע לטענה שאכן ביצעת את העבירה. אם תצליח לעשות את זה או לא - זה כבר עניין שלך או של עוה"ד שייצג אותך. רק קח בחשבון שכאשר השופט נותן את הכרעת הדין שלו, הוא מייחס חשיבות גם לעברך, הבעייתי משהו.

לעניין תקופת הצבירה: ככל שזכור לי, המועד הקובע למניין הנקודות הוא יום ביצוע העבירה ולא יום תשלום הדו"ח ככה שזה לא נראה לי רעיון טוב לסמוך על התרגיל הזה.

בלי קשר, במקום להיות מתוסכל אתה יכול להקפיד יותר על נהיגה בהתאם לחוקי התעבורה. אין נהג שאינו מבצע איזו עבירת תנועה פה ושם, אבל אם נצא מתוך הנחה שאתה מבלה על הכביש זמן כמו מרבית האוכלוסיה, מספר הנקודות שצברת הינו עדות די טובה לכך שיש בעיה בסיסית בהתנהלות שלך.

עריכה אחרונה על ידי אלעד

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2958 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...