Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

היכן לרכוש חלפים לאיי רובוט רומבה?

ירחמיאל
שימו לב! השרשור הזה בן 2046 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מחפש את מיכל האיסוף עבור ה- 800, ולכן כיוונתי חיפושיי באנגלית כ- Tray (אצל היבואן בארץ אין במלאי והמחיר מופיע כ-"זורחת לנו השמש מהרקטום").

ב- איביי לא הצלחתי למצוא, מה שמאד הפתיע אותי.

עריכה אחרונה על ידי ירחמיאל
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היחיד שמצאתי :

http://www.ebay.com/itm/iRobot-Roomba-800-Series-New-recycle-bin-/272073654571?hash=item3f58da812b:g:NFYAAOSwv-NWaoEN#shpCntId

אך לא נשלח לארץ, אולי ניתן לברר מול המוכר והוא יסכים, לצורך העניין מה מחירו בארץ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתעלק.

הסוללה של האיירובוט שלי מתה (סדרה 600). באי-ביי אני רואה סוללות NiMH וליטיום. הסוללה המקורית היא ניקל-מטאל 3,000 מיליאמפר, האם יש בעייה לרכוש סוללת ליטיום במקום? האם לא נדרש שינוי בשנאי או בשואב עצמו?

תודה.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קשור לדגם ה- 800.

היחיד שמצאתי :

http://www.ebay.com/itm/iRobot-Roomba-800-Series-New-recycle-bin-/272073654571?hash=item3f58da812b:g:NFYAAOSwv-NWaoEN#shpCntId

אך לא נשלח לארץ, אולי ניתן לברר מול המוכר והוא יסכים, לצורך העניין מה מחירו בארץ?

תודה, אבל המחיר כאן יקר מאד, או שנידמה לי?

זה נורמלי - 300 ש"ח לפני המשלוח?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באתר הרישמי כנראה יהיה הכי זול 55$ אם יש לך איך להביא , או לשלוח דרך חברת שילוח,

http://store.irobot.com/aeroforce-bin-roomba-800-series/product.jsp?productId=41969056&cp=28691856&parentPage=family

מה המחיר בארץ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתעלק.

הסוללה של האיירובוט שלי מתה (סדרה 600). באי-ביי אני רואה סוללות NiMH וליטיום. הסוללה המקורית היא ניקל-מטאל 3,000 מיליאמפר, האם יש בעייה לרכוש סוללת ליטיום במקום? האם לא נדרש שינוי בשנאי או בשואב עצמו?

תודה.

לדעתי אין צורך בשינוי כלשהו, אבל הליתיום בד"כ יקרות מאוד.

אני מזמין מכאן: http://www.batteries.co.il/svllh-ntent-tensai-genius-qibvlt-gbvhh-4000mah-gvdl-d-dgm-tr-c8000-1174.html

מחיר זול והסוללות שלהם מצויינת, הן מבחינת אורך חיים

והן בזמן פעולה ארוך.

לא קשור לדגם ה- 800.

צודק, לא שמתי לב שרצית עבור דגם ה 800

עריכה אחרונה על ידי Oshri
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איתמר, ניתן כמובן לבצע "שיפוץ" כמו שעושים בסוללות של מברגות. כלומר החלפת מערך הסוללות בחדש.

מעניין אותי בן כמה הרובוט ומה היה אופי השימוש.

לדעתי לא ניתן להחליף בסוללות ליתיום מבלי לערוך כמה שינויים.

FIAT Punto SX75 1998 > Punto EVO active 2010 > Bravo sensation 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתעלק.

תודה.

אסור בשום אופן להחליף סוללות NiMH בליטיום, זה אפילו מאד מסוכן.

סוללות ליטיום מאד לא יציבות ולכן דורשות פרוטוקול מיוחד של הטענה, חיבור שלהן למטען לא מתאים יגרום לפיצוץ או לשריפה של הרובוט במקרה הטוב ובמקרה הרע לשריפה של כל מה שסביבו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר בסוללות שמותאמות לרומבה וכוללות בקר טעינה מיוחד. אף אחד לא הולך לחבר סוללות ליתיום ישירות...

מנסיון של כמה חודשים עם סוללות כאלו, זה עובד מעולה ופעולת השואב נמשכת זמן רב יותר.

ניתן לקרוא ביקורות באמזאון ולקנות בארץ (יותר משתלם בגלל המשלוח היקר של סוללות).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע מוזר.

אני מניח שלרומבה יש מערכת פנימית לניהול האנרגיה של סוללות ה NiMh שלו, כדי שיידע מתי לחזור לבסיס שלו להטען לפני שהסוללה מתה. על זה מנסים לשרשר בטור, מנגנון שני של הטענה של סוללות מסוג אחר לגמרי. הבעייה שאני רואה שאלה סוללות של חברה סינית וגם המנגנון הזה שלהם, לא בטוח עד כמה עובד טוב לאורך זמן. הייתי מברר קצת יותר לפני שהייתי מוציא על זה כסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...

שוב מקפיץ.

חבר'ה, היכן אתם רוכשים חלפים לרומבה שלכם?

אני זקוק עתה לזוג גלגלות הסיליקון, לאחר שהן ניסו לאסוף שברי זכוכית (ותוך כדי גילחו עצמן למוות... :? ).

פשוט מדהים אותי איך איביי ריק יחסית מהתוכן הנוגע לרומבה.

או שאני לא יודע לחפש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האירובוט שלי (780) מתעייף אחרי חצי שעת עבודה.

ראיתי באיביי סוללות ליטיום 6,000 מילי-אמפר בסביבות 260₪ כולל משלוח.

מומלץ? יש מישהו שניסה (במשך תקופה) והרובוט שלו חי ועובד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...