Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טויטה קורולה מול טויטה אונסיס

Netaarie
שימו לב! השרשור הזה בן 2932 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הוצע לנו על ידי סוכנות טויטה שני רכבים לקניה יד שניה

אחד טויטה קורולה 1600משנת 2011 עם 82,000קמ למול טויטה אונסיס 2000 מ 2011עם 78,000קמ

אותו מחיר

מה היתרונות מול החסרונות של על אחת? ומה אתם הייתם ממליצים לבחור

שתיהן ללא היסטוריה של תאונות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי האוונסיס אטרקטיבית יותר.

יותר גדולה ,תא מטען יותר גדול ,יותר כריות אוויר, צריכת דלק טובה יותר בבין עירוני ודומה בקורולה לעירוני.

החסרון זה שיש פחות ביקוש למשפחתיות גדולות כמו האוונסיס אבל זה לא אמור לשנות אם זה רכב לטווח ארוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שה"מחירון הרשמי" של אוונסיס גבוה יותר כי הוא רכב מנהלים. העובדה שסוכנות טויוטה מציעה אותו במחיר זהה לקורולה מראה לך את חולשת השוק שלה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החיסרון היחידי של האוונסיס מול הקורולה זו ה"גמלוניות" של הרכב בתור רכב כי הוא גדול יותר

שלא תטעה בגלל שהמחיר זהה כי השוק שלהם שונה, הקורולה בעלת שוק חזק מאוד לאורך כל השנים והאוונסיס בעלת שוק מעולה אך לא חזק כמו היפנומטית 1600 שכולם רודפים, מעבר לזה האוונסיס טובה בהכל מהקורולה וגם חסכונית כמוה למרות המנוע הגדול יותר,(כל עוד אתה לא שם במצב ספורט ואז הרכב כבר לא חסכוני אבל הופך צורה למשהו אחר :)) גיר 7 הילוכים מדהים ומנוע חזק , כוח לא חסר.

בטסט הפרש 300 שקל, טיפולים גם משהו בסגנון, אין רצועת טיימינג בשתיהן , אפס תקלות כיאה לטויוטה.

בהצלחה עם האוונסיס.

(גם לי קורולה+אוונסיס, אם היה מקום בחניה היו לי 2 אוונסיסים.).

עריכה אחרונה על ידי subaru_loyale

כולם לומדים,יש כאלה בדרך הקשה ויש כאלה בדרך הקלה, בסוף כולם מגיעים לאותה המסקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוכל בבקשה לפרט לגבי עלויות טיפולים ,מרווח טיפולים,רמת הטיפול והשירות ?

במקרה שלי מדובר ברכב חדש 2016 ,קרוב לוודאי מנוע 1800

לרכישת רכב אני מקבל הלוואה עומדת מביטוח לאומי, עדיין אין לי את המספרים המדויקים אבל הקורולה והאוונסים במחיר דומה .

לאור התשבוחות שמצאתי ברשת על האוונסים , אני "חושש" להיכנס לסוכנות ולאבד את הראש

מידע רלוונטי אודות עלויות האחזקה יכריע לכאן או לכאן.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עלויות אחזקה:

טיפול קטן במורשה טויוטה : בקורולה זה נע בין 500 ל 600 שקלים, באוונסיס 700 שקלים, טיפול גדול כולל ברקסים קדימה באוונסיס 1600 שקל בקורולה 1100. מצבר בקורולה נכנס שם 62 שנפ עלה לי 500 שקל, באוונסיס 66 עלה לי 700 שקלים. צמיגים בקורולה 1600 לרביעיה קלבר, באוונסיס מידה יותר גדולה יעלה לך 2000 שקלים. סה"כ יש הבדל אך לא משמעותי בחלוקה שנתית. אמינות שתיהן זהה (אפס תקלות).

צריכת דלק בבין עירוני מהירות שיוט זהה, בעיר הקורולה חסכונית יותר.

באוונסיס מעל 100 אתה לא מרגיש בכלל אם אתה על 120 , או 140 זה אותה הרגשה, בקורולה מרגישים!

באוונסיס אתה מקבל "יותר אוטו" מאשר בקורולה, אם תיקח סיבוב בקורולה ואחרכך תעבור לאוונסיס, יהיה לך קשה לחזור בחזרה לקורולה. קיצר האוונסיס זה רכב יותר טוב מהקורולה אין מה לעשות.

אם לאוונסיס יש מנוע 1800 לא הייתי קונה אותה(הרכב כבד).

ודבר אחרון כשרוכשים אוונסיס משומשת הסיכון קטן יותר מכיוון שאין אותם בליסנג וכאלה דברים, רובם פרטיות ושמורות ועם ק"מ נמוך, קורולה משומשת זה כבר בעייתי כי רובם הם רכבי ליסינג שעברו (לא כדאי לפרט)... קשה למצא פרטית שמורה במחיר סביר(מחירון אש).

עריכה אחרונה על ידי subaru_loyale

כולם לומדים,יש כאלה בדרך הקשה ויש כאלה בדרך הקלה, בסוף כולם מגיעים לאותה המסקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי האוונסיס אטרקטיבית יותר.

יותר גדולה ,תא מטען יותר גדול ,יותר כריות אוויר, צריכת דלק טובה יותר בבין עירוני ודומה בקורולה לעירוני.

החסרון זה שיש פחות ביקוש למשפחתיות גדולות כמו האוונסיס אבל זה לא אמור לשנות אם זה רכב לטווח ארוך.

מסכים לגמרי - האוונסיס גם נוסעת בצורה הרבה יותר נעימה שלדעתי זה פקטור רציני. בכל אופן, ממליץ לקחת לנסיעת מבחן ולראות איך המכוניות מרגישות לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמרו לך : מאוונסיס תהנה יותר אבל תשלם מעט יותר באחזקה וכנראה יותר בירידת ערך

לאחרונה חיפשתי אוונסיס ויש הרבה עם ק"מ גבוה (רכב "מנהלים" שנוסעים הרבה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לכולם!

עוד שיקול שלנו זה מכירת הרכב בעוד שנתיים( מעבר לחול ידוע ללימודים),לקורולה כנראה יהיה שוק בודאות, אולם האם לדעתכם תהיה בעיה במכירת האונסיס.

האם מכירת שתי המכוניות באותו מחיר אמור להדליק נורה אדומה?

האם לאונסיס יש ירידת ערך ככ חדה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה רוצה קורולה אז קח. אל תנסה לשכנע את עצמך לא לקחת אוונסיס. ירידת הערך של האוונסיס במקרה שלך זה רק לחיוב.

לטויוטה בכללי שוק חזק לכל הדגמים לאורך כל השנים.

קורולה הולכת יותר טוב כי זה 1.6 בקטגוריית משפחתית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2932 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...