Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סובב מותג - פיג'ו - הפעם ב-208 1.2 ליטר טורבו אוטומטית וידנית

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2932 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הסופר מיני של פיג'ו כבר ממש לא חדשה, אבל היא עדיין נראית טוב, איכותית ונעימה לנסיעה וגם לנהיגה.

הפעם במסגרת סדרת הכתבות של "סובב מותג" בפיג'ו אנו נוהגים ב-208.

הרשמים כאן

20160308_155120.jpg20160308_155203.jpg20160308_155437.jpg20160309_160022.jpg

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אהבתי, מבחן ענייני ואינטליגנטי ללא קשקושים.

חבל שאין התייחסות לגרסה המאובזרת, שמציעה גם היא מחיר טוב למדי ומצד שני מכפרת על המחסור המעצבן באבזור.

כמו״כ אין כ״כ התייחסות לתיבה האוטו׳ - בעיניי מדובר בתיבה נוחה וטובה, שגם לא ששה כל הזמן להעביר הילוכים כמו ברוב התיבות החדשות, ולדעתי זה יתרון.

זה בולט בעיקר לעומת המתחרות העיקריות - השלישייה הוואגית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התיבה האוטומטית מצויינת, לא פחות.

עניינה אותי הגירסא הפשוטה יותר בגלל האטרקטיביות שלה בעיני (עלות / תועלת).

עוד דבר קטן, כשרשמתי "תוספת המרחב הפנימי מבורכת" בתחילת המבחן - הכוונה היא לזה שבדיוק החזרתי את ה C1 הקטנה, ועברתי ל 208.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה כתיבה, אחלה כתבה. נהניתי לקרוא.

אני גם חושב שיש כאן VFM מעולה. יפה גם שפיג'ו מציעים גרסאות ידניות ואוטומטיות כאחד.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתמונה של המושב האחורי המושב הקדמי היה הכי לאחור שהוא יכול להיות או שלא?

לא. הוא יכול להיות יותר רחוק. הוא בדיוק במידה שלי, ואני לא הייתי יכול להתקבל ל NBA בהיבט הגובה.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי בעיה עם מיקום לוח השעונים הזה, לא משנה מה עשיתי לא הצלחתי לכוון את העסק כך שהחלק העליון של ההגה לא יסתיר לי את לוח השעונים.

קרובי משפחה מעריצי מכוניות צרפתיות (מחליפים פיג'ו בפיג'ו אחרת כבר עשור), מחזיקים כעת בפיג'ו 208 ומלינים על בעיה דומה.

מישהו הצליח למצוא כיוון נכון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאוד מקווה שמחר בבוקר מחכה לך גירסת הדיזל של ה 208 .

לפחות לפי המפרט היא משלבת צריכת דלק מצוינת , מומנט יותר משל הטורבו בנזין .הספק באמצע בין שתי הגרסאות .

אין את המובילאיי ואת ה"עצור וסע" הלא כל כך רצויים לטעמי .

4 חלונות חשמל וכיונון חשמלי למראות( כל כך מביש שצריך להדגיש את זה , פג'ו - WTF ?? ).

עבורי היא נראית הכלה המושלמת , כזו שאולי תחליף את הסיויק הידנית שלי .

מעניין אותי איך היא תרגיש לך ואם אכן המפרט מדויק .

המבחן לא שלם בלעדיה ...:?:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ אתה בהחלט צודק. אני משתדל לא לפתח ציפיות.

בינתיים עקב ביקוש גדול מאוד למכוניות שלהם למבחן ללקוחות אמיתיים ולא לשגל מוח כמוני, אנחנו ממתינים שירד מעט הלחץ.

גם ה GTI מעניינת מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2932 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...