Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חבילת איבזור סיאט לאון 1.8

MSound
שימו לב! השרשור הזה בן 2955 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

לפני כמה ימים הייתי בסוכנות של סיאט וקבלתי הצעה על הסיאט לאון 1.8 FR

בחבילת האיבזור היו אביזרים שלא ראיתי בעבר שקיימים ורציתי לשאול אם למישהו כאן יצא להשתמש או לשמוע על האיכות שלהן מכוון שהן בהתקנה מקומית

1. נווט וויז וסים כולל מצלמה אחורית - האם זה בא על המסך המקורי? או שמחליפים מערכת ? משהו שלא כל כך ייחסתי לו חשיבות בסוכנות ורק עכשיו שמתי לב (הרכב עוד לא הוזמן)

2. חיישן שירות דרכים - קראתי עליו אבל לא כל כך הבנתי אם עדיף לוותר על התענוג או לא

המון תודה למי שיוכל לענות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניווט Waze וסים היה מאז ומתמיד.

גם לי בלאון יש מצלמה אחורית והיא כמובן מחוברת למסך המקורי של הרכב.

חיישן שירות דרכים זה לגמרי לשיקולך, יש כאלה שיגידו שזה אחלה ויש כאלה שיגידו שזה מיותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניווט ווייז באמצעות דפדפן אנדרואיד הוא מיותר. אתה יכול להפעיל את הוייז בטלפון שלך.

מצלמה אחורית במכונית משפחתית היא מיותרת אם יש לך חיישני רברס.

חיישן שירות דרכים זו אופציה חינמית אם אתה מתקין איתורן סייב או איתורן פעיל. בעת תאונה, חיישן פייזואלקטרי גורם להופעת הודעה על מסך במוקד איתורן ומייד יתקשר מוקדן אליך, ( ו/או למי שתתן את הנייד שלו), לשאול האם אתה צריך עזרה. אם תשיב בחיוב, הם יטפלו חינם בכל צרכיך לרבות פינוי ולבית חולים, הודעה למשטרה והעברת הרכב למוסך ברשת היבואן. מבחינתם המודל העסקי הוא שתגיע למוסך ברשת היבואן. לכן אם נותנים - תיקח.

BMW Car Club Israel

Official BMW Club

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וויז דרך המולטימדיה הוא יתרון עצום מכל בחינה. מסך יותר גדול, אין צורך בהטענה של הפלאפון שהוויז שותה את הסוללה כמו גמל במדבר, הטלפון פנוי לשיחות כי הרי תמיד נכנסת שיחה בדיוק כשצריך את הוויז ברגעים הכי קריטים וכו'. גם אופציית השירות היא מצוינת, נוחה כשצריך ובטיחותית במקרה צרה חס וחלילה. אם נותנים למה לא לקחת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא הייתי כזה ממהר לקחת כל מה "שנותנים לך בחינם!", בלי לפגוע רמת המתקינים בארץ (לא כולם כמובן ויש התקנות מעולות פשוט! כמובן גם המחיר בהתאם) היא לא בדיוק ברמה של גרמניה, וממספר חברים שפתחו להם את הקונסולה בשביל להתקין מודול כזה או אחר דיווחו לאחר מכן על אין ספור "קרקושים" ורעשים שלא מתאימים לרכב חדש!

כמובן שזה הצריך הליכה למוסך המתקינים, ביזבוז ימי עבודה, והרבה עצבים.

אז אני דוגל בלא לבצע שום התקנה מקומית בארץ מלבד אולי חיישני רוורס אחוריים, ואם זה לא בא מקורי מהיצרן שלא יגעו לי באוטו ויפרקו כלום. (מיותר לציין שראיתי כבר מתקינים משאירים זבל (אזיקונים) או בוא נגיד לא הכי ניזהרים שעובדים לך על הרכב).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2955 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...