Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרות לקוי חב' לובינסקי (סירוב למכור חלפים במרכז לוגיסטי בנחל שורק)

dice2
שימו לב! השרשור הזה בן 2953 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לובניסקי פתחו מרלו"ג חדש ומפואר שכולל מוסך, אולם תצוגה, מחסן חלפים ענק, ומשרדים באזור תעשיה פלמחים

כיוון שהנ"ל קרוב אלי חשבתי ללכת ולרכוש קליפסים לפס קישוט בדלת הC3 של הבת

ניגשתי למוסך ושם הפנו אותי למחסן

במחסן ונאמר לי שלא מוכרים ללקוחות פרטיים אלא רק דרך המוסך

חזרתי למוסך הפנתי את תשומת לב הבחור בקבלה למה שאמרו לי במחסן והוא הפנה אותי לבוחנים

היו 5 בוחנים ששלושה מהם עשו בונדינג באחד התאים והשניים האחרים היו בעמדות שלהם ועשו פרצופים עסוקים

ועצם נוכחותי ובקשתי עשה רושם שרק הפריע להם

התעקשתי ושאלתי איפה קונים את הקילפסים והם אמרו שלא מוכרים חלקים כאן אלא רק במוסכים מורשים (....רגע זה מוסך מורשה ולא סתם מורשה אלא ראשי של החברה )

איפה יש שאלתי וגם על זה לא היו מוכנים לענות

לא עזר לי כלום, יצאתי משם כעוס ומאוכזב משרות זוועתי (מתוך 5 רכבי המשפחה 3 מהם פיג'ו סיטרואן)

למותר לציין שבאותו יום הייתי במחסן חלפים ראשי של חברת המזרח וקניתי שני חלקים בעלות של 30 ש"ח לרכב בן 21 שיש לי ונתקלתי בנציגים אדיבים שהיו מוכנים לענות על כל שאלה ואפילו הדפיסו לי שרטוט של החלק שקניתי כדי שיהיה לי קל להרכיב את החלק

דוד לובינסקי אתם יורים לעצמכם ברגל ולא משנה כמה הרכבים שלכם יהיו טובים, לקוחות קונים רכב על סמך שרות אדיב ומקצועי..... והשרות שלכם לקוי ולא אדיב

בועז

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

סיפור שקרה לי פעם בלובינסקי.

פעם היה מועדון peugeot club שהיה צובר נקודות לצורך קניית הרכב הבא. זה גם היה מעניק 10% הנחה ללקוחות.

חיפשתי לרכוש חלק לאחד המכוניות בבית וטרטרו אותי בין המחסן לבין הפקידות בנוגע למחיר ותשלום..

למזלי היה לידי "לקוח" אחר מטעם שירות הלקוחות שלבסוף הזדהה והקים צעקות אצל מנהל המרכז שירות.

מאז אני לא משאיר שם כסף שלא לצורך.

אלעד

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזמנו רכשתי חלפים דרך שרודר בני ברק ולא היה מדובר בחוויה מענגת כלל.

לפני שהגעתי שוחחתי עם אחד מעובדי המחסן שהמליץ לי להגיע ביום שישי, אך מכיוון שזה לא התאפשר הגעתי באחד מימי החול. מסתבר שאין דרך לגשת למחסן ישירות, אלא כאמור לפתוח הזמנה אצל הבוחנים. זה מה שעשיתי והתייבשתי שם מעל שעה עד שהחלקים הגיעו. יצוין שלא דובר במשהו מורכב אלא במסנני שמן ואיזה כיסוי לבורג. ההזמנה גרמה אף לבוכהלטריה מאחר ונדרשה פתיחת כרטיס עבור כל אחת משלושת המכוניות עבורן קניתי חלקים.

בהחלט גרם לי להצטער שלא נסעתי לג'אן כהרגלי.

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

שלום לכולם, ובמיוחד לבועז,

הביקור של בועז במתחם שלנו עבר בדיקה, ואנחנו מתנצלים בפני בועז על היחס שקיבל.

לגופו של עניין, עם התכנון של המתחם החדש התקבלה החלטה לא למכור חלפים ללקוחות פרטיים במתחם החדש, אלא דרך רשת ההפצה.

משכך, אין גורם במתחם האחראי על מכירת ח"ח ללקוחות פרטיים, וזו התשובה המסודרת שבועז היה צריך לקבל, במאור פנים.

חשוב לנו לציין כי המתחם החדש אוכלס אך לא מזמן, והעבודה בו עדיין לא הושלמה.

מנהל שירות לקוחות שוחח הבוקר עם בועז, התנצל בפניו והזמין אותו להיכנס לשתות עימו קפה ולהתרשם מהמתחם החדש.

צר לנו על התחושה עימה בועז יצא, והמקרה יובא לידיעת כל העוסקים.

בברכה,

צוות לובינסקי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגופו של עניין, עם התכנון של המתחם החדש התקבלה החלטה לא למכור חלפים ללקוחות פרטיים במתחם החדש, אלא דרך רשת ההפצה.

החלטה תמוהה ואף מקוממת. בעבר הייתי לקוח שלכם, לא מתכנן לחזור.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן תקנו אותנו עם קפה דלוח ובורקסים ישנים....

מה ציפית שהם יציעו לו? ברצינות. מה ציפית? לארגן לו 'בחורה עובדת'? סופ"ש במצפה הימים למשפחה המורחבת?

התקשרו, התנצלו, הזמינו לארח.

אני לא מבין מה אתם רוצים מהם. באמת.

פות"ש היה חוסך לעצמו טרחה ועצבים אם היה מתקשר לברר, רק שיחת טלפון אחת.

אני לא נוסע לאיקאה לפני שאני בודק באתר האינטרנט, לא הולך לקופת חולים לפני שאני מברר, ואם אין תשובה באתר האינטרנט מתקשר לוודא שאני לא משחית את זמני.

המתחם החדש של לובינסקי הוא ענק. הסתובבתי שם בשבוע החולף לא מעט עם כל מיני מכוניות מבחן שלהם (שיעלו בקרוב לאתר בעזרת עורך האתר), וגם הלכתי שם לאיבוד כשחיפשתי משהו (מסגרות ללוחיות רישוי) עבור חבר פורום.

האתר ענק ומרשים, וגם לא גמור. עובדים בו במקביל שני אולמות מכירה (שניים עדיין בבניה) מוסך ענק, מתחם של פולאריס שממש נזל לי בו ריר, מתחם הכנה לרכב חדש ועוד ועוד. כל מתחם כזה הוא עצום בגודלו.

אני בהחלט מקבל את הגישה שאומרת, כאן אנחנו לא מעוניינים בפעילות מסוג זה או אחר. זו החלטה לגיטימית, מה גם שלא קשה לאתר מוסכים של לובינסקי בכל חור בארץ.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חייב לציין שאת אותו השירות חוויתי במרכז שירות בכרמיאל יורו2000 נגשתי לשם בכדי לרכוש תושבת מנוע מקורית תוך כדי שאני מדגיש שאני מעוניין במקורית ומנהל המוסך פשוט צחק לי בפנים וטען שהוא לא חנות חלפים. בושה

קיריל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2953 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...