Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ניסאן קשקאי 1.2 אסנטה 2016 או מזדה 6 2.0 2016 ?

SAMELMAGICO
שימו לב! השרשור הזה בן 2959 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

דבר ראשון התא מטען בקשקאי קטנטן, אני הייתי באותה הבעיה כמו שלך יש לי שני פיטבולים גדולים. הפתרון שלי היה הCX-5, המנוע הרבה יותר טוב מבקשקאי, התא מטען גדול יותר ומכניס את שני הפיטים בלי בעיה והאוטו מאובזר מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המזדה 6 2.0 דור 3 כבדה לדעתי על המנוע ובגלל הכיול לחסכון מאיצה קצת בכבדות (לדעתי).

אני ממליץ לשקול בחום רכישת מזדה 6 לקשורי 2.5 ליטר - תוספת לא גדולה במחיר, אבל מנוע חזק וגמיש הרבה יותר, וככל הנראה עדיין חסכוני. בסה"כ ההוצאות על שני הרכבים האלה צריכות להיות דומות אם לא זהות. ותקבל גם גג נפתח! דבר נוסף - האוטו מרווח, אבל הוא ארוך - פלוס ומינוס תלוי מה הצרכים. אם אתה רוצה ללכת על ה 2.0, אזי מומלצת הסטיישן כפי שאמרו מעלי, שהיא קצרה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון התא מטען בקשקאי קטנטן, אני הייתי באותה הבעיה כמו שלך יש לי שני פיטבולים גדולים. הפתרון שלי היה הCX-5, המנוע הרבה יותר טוב מבקשקאי, התא מטען גדול יותר ומכניס את שני הפיטים בלי בעיה והאוטו מאובזר מאוד.

לא יודע מאיפה אתה שואב את הנתונים שלך, אבל לCX-5 (בארץ...) תא מטען גדול ב2 ליטר עלובים מהקשקאי.

שניהם כ400 ליטר לא מרשימים במיוחד.

עריכה אחרונה על ידי robertf
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מאיפה אתה שואב את הנתונים שלך, אבל לCX-5 (בארץ...) תא מטען גדול ב2 ליטר עלובים מהקשקאי.

שניהם כ400 ליטר לא מרשימים במיוחד.

לא יודע מה שיטת המדידה, אני יודע מה עשיתי פרקטית. לקחתי את שני הכלבים ניסיתי להכניס אותם לתא מטען של הקשקאי של חבר, לא ממש הלך בקושי אחד בצפיפות. הלכתי לשכן עם CX-5 הכנסתי את שני הכלבים, אמנם זה לא סופר מרווח (זה לא ריינג' רובר) אבל שניהם נכנסים בכיף.

עוד שאלות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי הקשקשאי 1.2 תהיה בחירה מוצלחת יותר - אני יותר נהנתי לנהוג עליה (בפעמיים שזה קרה). לקחת אותן לנסיעת מבחן?

יום שישי הזה נסיעת מבחן על הקשקאי אעדכן אתכם בממצאים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון שיהיה לך ברור שניהם רכבים מצוינים אבל כמו שיואב רשם האבזור בטיחות של הספורטאז הרבה יותר נרחב מבחינת נוחות אני ממליץ לך לעשות נסיעת מבחן גם בספורטא אחרי שאתה עושה בקשקאי, כי לי אישית היה יותר נוח הספורטאז אבל אני חושב שכל אחד צריך לבדוק בשביל עצמו,

אני מצרף לך השוואה בין הקשקאי לספורטאז שתוכל לקרוא יותר פרטים

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4764636,00.html

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2959 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...