Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רוצה להמליץ לכם על כמה משחקים שנהניתי לשחק בהם

tzvipper
שימו לב! השרשור הזה בן 481 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

FALLOUT 4 - עולם פוסט אפוקליפטי פתוח, עם מפלצות, פושעים, מוטציות, רובוטים קטלניים ומלא נשקים מגניבים, החל מאקדחים ועד לרובי לייזר. יש אפילו חייזר.

במשחק יש פיצ'ר מאוד כייפי של בניית יישובים. במקומות המיועדים אפשר לבנות ישובים, כולל בניית מבנים, בניית גדרות, אוכל, מתקני מים, תותחים אוטומטיים. אפשר להזמין אנשים ליישוב ולהגדיר להם עבודות: עבודת גידול אוכל, שמירה, עובד בדוכן המכירה. עבודה בדוכן המכירה מביאה כסף.

צריך לדאוג לאנשים: צריך שיהיה להם מיטה, אוכל, בית. וכאשר יש לאנשים את הכל, רמת השימחה ביישוב גדלה, הרווחים בדוכנים גם גדלים. צריך להגן על היישוב מתוקפים. אפשר להלביש את התושבים בשיריון שמצאתם.

במשחק יש מספר קבוצות שאפשר להצטרף, לפי הקבוצה שבחרתם, יש אופציות שונות לסיום המשחק.

והכי מגניב, יש POWER ARMOR, זה שריון מכאני. אפשר לשדרג אותו (יש גם סוגים שונים שאפשר למצוא בהתאם לLEVEL שלכם), צריך כל הזמן לתקן אותו ולהשיג בשבילו סוללות. אבל זה כמעט GOD MODE. החיסרון, התנועה בו איטית ואי אפשר לשחות (אפשר ללכת על קרקעית).

וגם יש COMPANIONS, עם חלק אפשר להתחבר בצורה אינטימית, זה מגניב, כי כאשר מתעוררים בבוקר הבחורה אומרת משהו בסגנון: "ישנתי טוב".

במשח' אפשר לבחור את מגדר של מיש אתם הולכים לשחק אותו וגם איך ניראה. אפשר ממש לקסטם את המראה, שיער, זקן, וכד'.

המשחק מלא במשיומות מגניבות, כמו שוד, הצלה של שבועים ועוד.

מה שיפה, יש יום לילה, מזג אויר שכולל גשם, אובך, גשם חומצי. עולם פתוח וגדול שכיך לטייל בו, יש מלא דברים לעשות מעבר למשימות הרגילות. אני כבר LEVEL 78 :D (עברתי את קו המשימות הרגילות בLEVEL 28, יש עוד מלא דברים לעשות). סיימתי גם את כל אפשרויות הסיום של המשחק, ללא ספק הBOS הכי מגניב לטעמי.

FAR CRY PRIMAL - זה משחק מגניב בטירוף. להבדיל משאר המשחקים בסדרה, כאן הכל קורה בתקופת האבן. צריך לצוד את האוכל, לאסוף חומרים, לבנות נשקים, ללמוד יכולות חדשות (כמו לרכב על ממותה או דוב). אפשר ללמוד יכולת לשלוט בחיות ואז יהיו לכם COMPANIONS בצורת דוב, זאב, טיגריס (ממש מגניב לראות איך הוא צד חיות - תופס בצוור ומפיל לרצפה) ועוד.צריך לשדרג את היישוב שלכם, זה פותח משימות חדשות, צריך לשחרר שבויים שהופכים להיות תושבים ביישוב (כמה שי יותר תושבים, ככה הם מבאים יותר משאבים שעוזרים לכם לבנות נשקים, לרפא פצעים ועוד). מה שמגניב זה הנשקים, אין נשקים מודרניים חזקים שוברי שיויון. יש נשקים פרימיטיביים וצריך ממש לעבוד כדי להביס את האויבים (במיוחד היותר חזקים). אפשר לשדרג את הכל, כולל נשקים, בשביל זה צריך לאסוף חומרים (עץ מסוגים שונים, עצמות, אבנים, עורות של חיות, צמחים ועוד). מה שיפה, המשחק הזה דורש המון STEALTH וזה מענין, צריך לחפש מקומות נוחים, יש אפשרות בחשאיות "להוריד" שומרים ולהסתיר גופות.

נושא המשחק זה מלחמה נגד הקניבלים שהשמידו את היישוב של הגיבור. גם נושא הציד ממש מגניב עם חץ וקשת.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

את הפאר קרי אני אמור לקבל השבוע,בהחלט עושה רושם טוב.

אני עכשיו משחק באססין קרייד סיינדיקט,ממש מצוין,לדעתי המשחק הכי טוב עד עכשיו בסידרה.

הFALLOUT לא קשה מידי?

יש אפשרות לבחור רמות קושי?

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי שכבר יהיו פה שחקנים רציניים... FAR CRY החדש? FALLOUT 4? אססין קריד (או בשמו האחר Recycle Creed)

נו באמת

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הFALLOUT לא קשה מידי?

אפשר לבחור רמת קושי. אבל לדעתי כברירת המחדל הוא ממש לא קשה. מה שיפה במחשק, כאשר אתה עולה בLEVELים, גם האויבים יותר חזקים, אבל גם אתה יותר חזק. מעבר ךזה, אם יש לך POWER ARMOR טוב, אף אחד במשחק לא יכול עליך, לא צריך אפילו להסתתר ולברוח מהאויבים.

יותם, מה משחקים השחקים הרציניים? CALL OF DUTY? ממש לא אהבתי, יש לי את הMODERN WARFARE. קו המשימות של המשחק משמעמם, השחקן כמו כלב צריך לרוץ אחרי מי שמוביל אותו (אפשר לסיים את המשימות של המשחק ב8 שעות ופחות). ובמצב רשת, זה בעיקר סתם יריות ללא מטרה. משעמם מאוד.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וזה לא סיפור כול הזמן לתקן אותו ולחפש סוללות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

FALLOUT נפילה ענקית, לא הצליחו לשחזר את ההילה של 3 תגיד מה שאתה רוצה המשחק לא מתקרב ברמה בכלל שלא נדבר על NEW VEGAS שהיה יצירת מופת. אססין קריד וCOD זה משחקים לילדים. לא שינו את אססין קריס מ2 ואת COD מ4. פאר קריי 4 היה בדיוק כמו 3 אבל ב5 הגזימו, אפילו אותה מפה למי שהצליח להבחין, הכל בשביל לשחרר עוד כותר שכולם יקנו אחרי שנה

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לתקן זה ממש לא בעיה. צריך לאסוף את כל הג'אנק שמפוזר במשחק וזה מספק את החומרים לתיקון. סוללות זולות ואפשר לקנות אצל כל סוחר כמעט בכל עיר.

בהתחלה הPOWER ARMOR חלש ואין משאבים לתקן, קשה להשיג סוללות. אבל יש לי קרוב ל200 סוללות שאני לא מנצל כבר, הרוב מצאתי, חלק קניתי. יש לי את הPOWER ARMOR הכי חזק כרגע ושדרגתי אותו בתוספות מעולות כמו מאיץ רקטה שמאפשר לקפוץ ממש גבוה.

חוץ מזה, תלוי מסגנון המשחק שלך. אפשר לשחק את זה STEALTH ולהמתין לאויבים מעבר לפינה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ויש את הקטע של "בית מכסה" שאתה אמור לשדרג,אתה גם הקמת כזה דבר?

יותם,מה זה בשבילך משחק של גברים/גיימרים רצינים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

FALLOUT בהתחלה קשה, משחק טוב, לאחר מכן אתה נהיה חזק מדי אז העליתי את הרמת קושי ל HARD או מעל.

מה שבטוח ש 3 ו VEGAS היו טובים יותר, חסרים לא מעט דברים (והוסיפו קצת דברים) שלא היו ב 3. מזל שיש מודים ותוספות שאפשר "לשכלל" מעט יותר את המשחק, ממתין ל DLC שישפר בתקווה ויפתח עוד מקומות חדשים על המפה.

FAR CRY כבר מזמן הפך להיות משאבת כספים, אותו קונספט, קצת שינוי בגרפיקה, עלילה גרועה ומשחק משעמם רפטטיבי שחוזר על עצמו באופן מטריף. רק השלישי היה מעולה, בהחלט משחק טוב (מי לא זוכר את המשימה בשדה המריחואנה)

ממליץ על MAD MAX, ולמי שאין כרטיסים בתצורת SLI (או בודד חזק מאוד) ממליץ מאוד את ARKHAM KNIGHT.

אגב משחק טוב מפחיד ומותח במיוחד - Dying light - כולל את ה DLC שיצא החודש, ללא ספק משחק שגורם להזיע.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא אוהב את סידרת פאר קרי,מאוד אהבתי את 4.

הבטמן מעולה,וחבל שהסתיימה הטרילוגיה ועוד בכזאת צורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כוס אמו רק אני התחלתי להתמכר ל-rainbow six siege ול world of warships.

אני עדיין לא רכשתי בדגש על עדיין את GTA , אם אני קונה אני משנה סטטוס לגרוש.

גם ככה זוגתי אומרת שאני משחק יותר מידי ב BF4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...