Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רוצה להמליץ לכם על כמה משחקים שנהניתי לשחק בהם

tzvipper
שימו לב! השרשור הזה בן 507 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

future proof בעיקר לכמה שנים קדימה.

1060 מתאים לגיימינג של 1080P בלי פילטרים ועל רמת טקסטורה של מדיום.

1080 יאפשר לך יותר FPS עד הרף התחתון של 4K תלוי בהגדרות הטקסטורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אבל גם ה-280X שלי בן ה-4 מתאים לגיימינג של 1080P על 60HZ (מניח שיותר, אבל זה מה שהמסך הנוכחי מספק) ועל כל ההגדרות ב-High (בחלק מהמשחקים לא על מקסימום, אבל מספיק קרוב).

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב ויפה אבל כולל משלוח זה יגיע קרוב למחיר שלו פה שהאחריות יותר זמינה ונוחה. וחוצמזה כמה עשרות יורו לא יעשו את ההבדל. השאלה נותרת בעינה: מה יצא לי לשלם כפול על 1080? מה הוא יתן לי ש-1060 לא יתן?

1060 זה פחות או יותר כל מה שאתה צריך ל-1080P. אין בעיה לקבל 60FPS על גבוה/אולטרא או 120 על מדיום/גבוה.

1080 זה ל-1440P על גבוה/אולטרה ב-60 FPS או 120 על מדיום/גבוה. או ל-4K על מדיום (עם סיכוי לגבוה) ב-60 FPS.

מדובר כמובן על ממוצע.

אצלי בלפטופ עם 1060 (אסוס GL502VM) אני לא יורד מ-60FPS (זה המקסימום שהמסך - 1080P - מאפשר) בשום כלום אף פעם.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז זהו שכמו שאמרתי גם ב-280X שלי אני לא באמת יורד מ-60HZ על גבוה, אז אני לא מבין מה ה-1060, שהוא לכאורה 3-4 שנים חדש יותר, משפר לי פה (למעט העובדה הברורה מאליה שהוא יאפשר לי לשחק wolf החדש...).

אני אחשוב על זה עוד קצת ואחזור לזה עוד כמה שבועות כשנראה אם יהיו הנחות יפות בגלל יום שישי/שני השחור/הסייברי, או אולי עם תחילת השנה החדשה.

אבל אם כבר - אז יש המלצה למסך משחקים? נניח 120-144HZ ואולי אפילו יותר מ-FHD?

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...
אז זהו שכמו שאמרתי גם ב-280X שלי אני לא באמת יורד מ-60HZ על גבוה, אז אני לא מבין מה ה-1060, שהוא לכאורה 3-4 שנים חדש יותר, משפר לי פה (למעט העובדה הברורה מאליה שהוא יאפשר לי לשחק wolf החדש...).

אני אחשוב על זה עוד קצת ואחזור לזה עוד כמה שבועות כשנראה אם יהיו הנחות יפות בגלל יום שישי/שני השחור/הסייברי, או אולי עם תחילת השנה החדשה.

אבל אם כבר - אז יש המלצה למסך משחקים? נניח 120-144HZ ואולי אפילו יותר מ-FHD?

PG279Q

מסך מדהים, אם אתה מוכן להשקיע כמובן..

מצטרף מאוחר למסיבה של PUBG.

יש אנשים לשחק איתם?

They are trying to ban me...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי שלא שיחק ב Bulletstorm (גרסת ה Remastered) - לחובבי האקשן גוף ראשון זה ללא ספק אחד המשחקים היותר underrated שהיו בשוק, המשחק כיפי ומצחיק במיוחד לאור העובדה שאין לי מושג מי החליט עליה בגרסה המשודרגת, יש את האופציה להחליף את השחקן הראשי (Gray) ללא פחות מאשר Duke Nukem האגדי יחד עם כל השורות האהובות שלו - נשבע שרק זה גרם לי לשחק בו שוב.

השני שאמליץ עליו הוא Everspace - משחק קרבות חלל סגנון Freelancer המעולה, גרפיקה מצוינת ואקשן כיפי מאוד.

Sronis - מוזר לי שוולפנשטיין לא עובד אצלך על הכרטיס, הוא בעקרון קצת יותר חזק מ 1050TI ואמור לעבוד מצויין עם המשחק הזה, האמת שאפילו הצלחתי להריץ אותו על m750sli בלפטופ שלי ברזולוציה FHD (חלק מהשלבים בHD).

עריכה אחרונה על ידי liav12

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Sronis - מוזר לי שוולפנשטיין לא עובד אצלך על הכרטיס, הוא בעקרון קצת יותר חזק מ 1050TI ואמור לעבוד מצויין עם המשחק הזה, האמת שאפילו הצלחתי להריץ אותו על m750sli בלפטופ שלי ברזולוציה FHD (חלק מהשלבים בHD).

אני משוכנע שטכנית הוא יכול לעבוד. הם פשוט חסמו אותו כי הוא ישן מדי והם לא רוצים לתמוך. בכל מקרה קניתי את wolf לפלייסטיישן ואשחק שם אחרי שאסיים את mass effect andromeda, שבהתחלה נדמה היה כסתם משחק אבל לאט לאט גדל עלי ונעשה לא פחות טוב משלושת קודמיו. העלילה מצוינת, הקרבות מהנים והמשחק באמת מומלץ לחובבי הז'אנר. רק שימו לב שמדובר ב-100+ שעות משחק אם מנסים לעשות הכל.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

spin tires mudrunners

משחק/סימולטור נהיגת שטח. מאוד מהנה

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

https://youtu.be/iDJR6u9CqqM

Atomic Heart - נראה כמו ביושוק בברית המועצות.

Shut up and take my money.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...