Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רוצה להמליץ לכם על כמה משחקים שנהניתי לשחק בהם

tzvipper
שימו לב! השרשור הזה בן 502 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מקפיץ כדי למצוא משחקי אווירה, מוזרים כאלה.

בפס2 מאד אהבתי את פארנהייט, ב-XB1S אני באמצע Limbo ובתחילת Inside.

שוקל לרכוש את Cuphead, מה עוד מומלץ?

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

התייאשתי מcuphead בערך אחרי 2 שלבים, כשקראתי את הביקורות כתבו שהוא מאד קשה, לא תיארתי לעצמי - והקטע עם השמירות מתסכל את החיים.

אני משחק כבר כמה שבועות ב satisfactory - זה אולי המשחק sandbox הכי טוב ששיחקתי בו - המטרה היא לבנות מפעלים בעולם חייזרי. רמת המחשבה שהושקעה במשחק הזה היא by far הכי גבוהה שראיתי מזה שנים, זה נשמע פשוט אבל כשאתה צריך לייצר (נניח) מחשב, שבנוי ממתכת, כבלים (שעושים מחוטים שעושים מנחושת), פלסטיק (שעושים מנפט), מארז (שעושים מעוד 10 דברים) וכו׳ וכו׳.

דוגמא למפעל יחסית קטן במשחק: 7niwgagq7er21.jpg

למי שאוהב הנדסה, ולמי שאוהב משחקי sandbox זה חוויה מומלצת מאד.

מבחינת fps אני עדיין משחק destiny 2 ו battelfield 1.

ולפינאלה!@#!@#$!@#%$!@$%!@#$%

למי שאוהב את ריק ומורטי, היוצר של הסדרה יצא עם משחק מחשב חדש, הכי מצחיק ששיחקתי בחיים שלי (יותר מפיפוש למי שזקן וחשב לעצמו). הוא נקרא

trover saves the universe

כיאה למשחק מחשב מהיוצרים של ריק ומורטי, זה לא משחק לילדים - כמות השפה הבוטה מבייש את הראפרים הכי גנגסטרים בשכונה. הדיבוב נעשה גם על ידי המדובבים של ריק ומורטי ככה שזה מרגיש כאילו עשו משחק בציר מקביל לסדרה.

maxresdefault.jpg

עריכה אחרונה על ידי FunkyP
  • רעיון טוב! 1
גם תואר ממכללת טיזנבי או ממרכז האקדמי מוצמוץ זה תואר אקדמי....

בעלים גאה של: חיפושית 74, ZX 93, דייהטסו טריוס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, אני רואה שקאפהד ממש מאתגר, השאלה אם החוויה האודיו ויזואלית מצדיקה את זה.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טרובר ממש נחמד. לא שווה 100 שקל אלא אם אתם ממש חובבי הסדרה. הייתי מחכה למבצע.

מצחיק וחמוד.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהגוס, ממליץ לך, ובכלל לכולם על Firewatch.

למי ש(?)לא מכיר, מדובר במשחק Single בו אתה נמצא בדמותו של אדם בשנות ה40 +\- שהחליט לעזוב הכל ולהפוך לשומר יערות. אט אט מתפתחות מיני הרפתקאות אשר מסתכמות בסופו של דבר לתעלומה.

הויזואליות של המשחק רודפת אותי עוד מאז ששיחקתי בו 3-4 שנים Ago. האווירה, המוזיקה, הסטייל האומנותי שלו פרץ דרך וניתן לראות בכל מקום היום את ההשראה שהוא נתן לאומנים בכל מיני תחומים.

תמיד אהבתי את הטבע אבל המשחק הזה כל כך חיזק אצלי את המשיכה לטבע\קמפינג.

thumb-1920-679478.jpg

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, בישרתי ללקוחה שאני קונה משחק, שאלה איזה וכשאמרתי קאפ היא מיד השלימה להד והתחילה לדהור בבית בשמחה. מסתבר שהיא משחקת בזה אצל חבר מהכתה ואומרת שזה ממש לא קשה.

נו שוין.

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן כן, לפני 15 שנה גם אני הייתי אוכל את המשחקים האלה בלי מלח. היום סימולטור טיסה עושה לי כאב ראש אחרי 5 דקות חחחחחח

גם תואר ממכללת טיזנבי או ממרכז האקדמי מוצמוץ זה תואר אקדמי....

בעלים גאה של: חיפושית 74, ZX 93, דייהטסו טריוס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

Wrench

סימולטור מכונאי של מיאטה. טוב, לא בדיוק מיאטה, אלא כל המכלולים שנסרקו בלייזר למעט מרכב הרכב. המשחק גם תומך באופן מלא ב-VR.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=14&v=M8uZMoTHZyc

http://www.wrenchgame.com/

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 שבועות מאוחר יותר ...

מקפיץ את הדיון בשביל להמליץ בחום על משחק בשם The Outer Worlds מבית Obsidian החברה שפיתחה את Fallout 3 New Vegas.

המשחק הזה הוא F you אחד גדול ל-Bethesda.

Obsidian פיתחה משחק שמרגיש כמו 4 Fallout, אבל עם עלילה, דמויות וכתיבה הרבה יותר טובים.

מומלץ בחום למי שאהב את חווית ה-Core של Fallout, אבל התאכזב מהכיון אליו הולכת Bethesda בשנים האחרונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקפיץ את הדיון בשביל להמליץ בחום על משחק בשם The Outer Worlds מבית Obsidian החברה שפיתחה את Fallout 3 New Vegas.

Obsidian פיתחה משחק שמרגיש כמו 4 Fallout, אבל עם עלילה, דמויות וכתיבה הרבה יותר טובים.

מומלץ בחום למי שאהב את חווית ה-Core של Fallout, אבל התאכזב מהכיון אליו הולכת Bethesda בשנים האחרונות.

נשמע טוב הולך לנסות :)

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק מאוד.

חיסרון עיקרי: די קצר. אם משחקים את משימות הצד אז זה ממש סבבה.

ממליץ בחום לא לקרוא כלום על המשחק לפני, כי יש כמה וכמה דרכים לסיים אותו.

יש משימות שמושפעות מהאחרות.

עלילה מצוינת, דמויות מעניינות, מספר אופציות לשחק כל משימה וכל אירוע. להחלטות יש המון משמעות, גם של משימות הצד.

משחק מצוין!!!

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...