Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רוצה להמליץ לכם על כמה משחקים שנהניתי לשחק בהם

tzvipper
שימו לב! השרשור הזה בן 508 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אהבתי את far cry עד שיצא 4. אז הפסקתי

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כאן חובבי Battelfield או Far Cry?

אכן כן, אוהב FAR CRY. מתלבט אם לקנות את הגירסא לPS4 או לPC. דווקא אהבתי גם את 4 וגם את PRIMAL.

יוצא ממש עוד כמה ימים.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאוד אהבתי את Far Cry 3 ואת ה'הרחבה' שלו, Blood Dragon. ב4 לא שיחקתי.

כלומר, שיחקתי חמש דקות ואז ניתקלתי בבאג שבו הדלת הראשונה במשחק לא נפתחת. נזכרתי שמדובר בUbisoft ומחקתי את המשחק.

אגב Ubisoft, קיבלתי בסוף השבוע שעבר הזמנה לאלפא הסגורה של The Crew 2. לא זכיתי לראות אפילו רבע מכונית כי המשחק לא עלה בכלל.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נזכרתי שמדובר בUbisoft ומחקתי את המשחק.

אם היה לי שקל בכל פעם וזה.

גם התכנה שלהם, UPLAY, מעפנה ברמות. מיליארד שנות אור מSTEAM AND ORIGIN.

אני כן ארצה לנסות את פאר קריי 5, כי הוא נראה סבבה.

אססניס קריד אוריג'ינס מעולה, ממליץ בחום.

סאות' פארק האחרון גם מעולה, בייחוד לחובבי הז'אנר.

PUBG כל כך גרוע, אבל כל כך מהנה במשחקיות שלו, במיוחד עם חברים, שאי אפשר להפסיק.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם התכנה שלהם, UPLAY, מעפנה ברמות. מיליארד שנות אור מSTEAM AND ORIGIN.

כניראה עבורי זה מסיט את הכף לקנות את המשחק עבור PS4, כי אין את ההתקנה המעצבנת. מכניסים דיסק וזה פשוט עובד, לא צריך לעבור 7 מדורי גהנום.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כאן חובבי Battelfield או Far Cry?

שני הכותרים הללו יוצאים הקרוב ואשמח להכיר אנשים ולשחק יחד

[ATTACH=CONFIG]502135[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]502136[/ATTACH]

לא מתחבר לתקופה הזאת בBF.

בגלל זה לא קניתי את BF1 (שיחקתי בבטא), וכנראה לא אשחק גם בBF5.

עדיין משחק מדי פעם בBF4, מעדיף את המודרני.

They are trying to ban me...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סאות' פארק האחרון גם מעולה, בייחוד לחובבי הז'אנר.

המשחק הקודם היה יותר טוב.

כניראה עבורי זה מסיט את הכף לקנות את המשחק עבור PS4, כי אין את ההתקנה המעצבנת. מכניסים דיסק וזה פשוט עובד, לא צריך לעבור 7 מדורי גהנום.

גם בסטים לא צריך לעבור שום דבר. קונה, מתקין, פשוט עובד וזהו.

זאת אחת הסיבות שהתחלתי לקנות משחקים במקום להתעסק עם פרוצים.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק באתי לכתוב שהגעתי סוף סוף לשחק בSouth park הראשון (קניתי את השני קיבלתי את הראשון בקוד להורדה לPs4) והוא מעולה!

בזמנו איכשהו התפספס לי עם המשחק הזה - הוא לא יצא למק + יצא רק לPS3 ואני כבר עברתי ל4 בזמנו ועכשיו הגיע זמנו.

אני סופר נהנה ממנו - ממש כמו פרק גאוני של הסידרה רק ארוך ואינטראקטיבי.

בקיצר מומלץ מומלץ מומלץ.

למעשה אני חושב לקנות עוד עותק של השני לNintendo switch כשהוא יצא כדי לשחק באוטובוס בנסיעה לעבודה.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

גם בסטים לא צריך לעבור שום דבר. קונה, מתקין, פשוט עובד וזהו.

בסוף קניתי בסטים.

משחק מצויין, גראפיקה מעולה. אם כי שליטה במטוסים ממש לא מוצלחת ולא מדוייקת, קשה מאוד לנהל קרבות אויר (למשל ג'ון כל הזמן בורח לאיזור מעבר למפה). אני מבין, זה לא סימולטור. אבל עדיין. לשליטה במסוקים להבדיל יותר משעשעת, אם כי לחלוטין לא תואמת מציאות, מבחינה הזאת GTA 5 יותר מוצלח.

אהבתי שהם לקחו מפריימל את האפשרות לCOMPANION בעל חיים. כלב ממש מגניב - מביא נשקים ודברים שהוא מוצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיימתי השבוע את Nier: Automata.

התחלתי אותו בקיץ, בגרסת הPC. לא שחיק בעליל, גם עם מוד שאמור לשפר את המצב.

קניתי לא מזמן PS4 כדי להשלים כמה חורים (בעיקר The last of us ושאר אקסקלוסיבים) וגם שם הוא לא רץ כמו שצריך, אם כי סביר יותר.

משחק מאוד מוזר, עם Gameplay שמשתנה בשניות מHack'N'Slash קלאסי לBullet hell shooter, עם אלמנטים של RPG וסוג-של עולם פתוח, עם מספר דמויות ראשיות ולא מעט קטעי WTF.

ועדיין בתוך כל הבלאגן מתחבא אחלה משחק עם רעיונות מאוד מעניינים.

כרגע באמצע Shadow of the colossus. החידוש נראה מעולה ועדיין מרגיש בדיוק כמו המשחק המקורי שהפך לקלאסיקה.

ואם כבר בענייני Shadow of Something - עדיין לא סיימתי את Shadow of War. התחיל מעולה, באמת. הרבה יותר טוב מהראשון (שאת התלונות שלי עליו כבר כתבתי בשרשור הזה) ואז נופל בדיוק באותה נקודה - העלילה מתפזרת לגמרי ואני מרגיש שאני סתם מתרוצץ בין נקודות תחילת Quest בלי רצף עלילתי. לך לאיזור זוהר בכחול, לחץ RT, צפה בסרטון של שלוש שניות וחסל אורקים עד שהמשחק אומר לך שסיימת. האלמנט של כבישת המבצרים היה מעניין בפעמים הראשונות, בפעם הרביעית כבר נמאס.

Sea of Thieves - נחמד עם חברים. חסר כל טעם לבד.

אין באמת תוכן, את המעט שיש אפשר לסיים בפחות משעה ומכאן זה רק לעשות שטויות עם חברים. ראה מעלה.

FarCry 5 - אני מאוד מתלבט אם לקנות. כרגע אני נתקל בבאג בו שום משחק מUplay לא עובד אצלי. ניסיתי את AC4, AC3, The Crew, Blood dragon, Watch Dogs ועוד כמה שיש לי שם. כולם קורסים בעלייה. לא מתחשק לי לזרוק 60 דולר עם משחק שלא אוכל לשחק, ואני לא מוכן לשחק FPS בקונסולה.

עריכה אחרונה על ידי audiR8

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחובבי המשחקי מתנקשים וכו', אני כרגע משחק ב Dishonored הישן (כי פספסתי) והוא משחק ממש נחמד.

מחכה לסיים אותו כדי להמשיך לחדש יותר, בהחלט נראה שממשיך טוב.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...