Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רוצה להמליץ לכם על כמה משחקים שנהניתי לשחק בהם

tzvipper
שימו לב! השרשור הזה בן 503 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא אמרו סינגל פלייר, אמרו שיהיה אפשר לשחק סולו.

כל MMO אפשר לשחק סולו. זה פשוט לא כיף.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אז יש לך חברים, מה אתה מתלהב עלינו?

חברים בכירים ויקרים, לא סתם.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אמרו סינגל פלייר, אמרו שיהיה אפשר לשחק סולו.

כל MMO אפשר לשחק סולו. זה פשוט לא כיף.

אז לא מעניין.

אני מספיק נתקל באנשים אחרים בחיים האמיתיים.

לא רוצה אותם במחשב. בטח לא האנשים מהסוג שמשחק משחקי רשת.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כי Cyberpunk 2077 ו-Metro Exodus נראים טוב

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רוצה אותם במחשב. בטח לא האנשים מהסוג שמשחק משחקי רשת.

היי היי היי! אני משחק במשחקי רשת ואני אחלה בנאדם.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...
  • 4 חודשים מאוחר יותר...

Frostpunk - משחק מדהים, מדהים, מדהים. ממכר כמו קוק טהור. במשחק צריך לפקד על קבוצה של ניצולים בעידן של התקררות גלובלית תוך התמודדות עם אתגרים שונים וקבלת החלטות לא פשוטות כגון האם להשתמש בעבודת ילדים או לא להשתמש, להציל חולים גם במחיר של כריתת גפיים או לתת להם למות בשלווה ועוד ועוד.

ובנושא אחר

חושבים שכרטיס קול יעודי מיותר בשנת 2018? גם אני חשבתי ככה. ברשותי לוח אם H370 Gaming של Gigabyte שמגיע עם כרטיס קול מבוסס שבב ALC1220 שנחשב לאחד השבבים הטובים ביותר שניתן לקבל בלוח אם. הכרטיס קול מחובר לרמקולים 5.1 תוצרת Logitech דגם Z906. נהנתי מאוד מהרמקולים, אך הרגשתי שמשהו בסאונד לוקה בחסר.

החלטתי לקחת הימור ורכשתי כרטיס קול יעודי של Creative דגם AE-5 ב-630 ש"ח ב-KSP. אני מוכרח לציין שמורגש שיפור אדיר באיכות הסאונד. הווליום הפך להרבה יותר חזק ונקי. קיימת הבחנה הרבה יותר ברורה בין הערוצים כלומר 5.1 נשמע כמו 5.1 ברמה שאני לפעמים קופץ במשחקים כי אני חושב שמישהו באמת פתח מאחורי את הדלת. ב-Witcher 3 אני מרגיש שאני ממש נמצא בתוך יער או במערה. חווית המשחק הפכה להיות הרבה יותר immersive.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הממ... בהתחשב בכך שהאצת סאונד חומרתית סורסה מאז חלונות 7 אאל"ט, אין ממש טעם בכרטיס קול ייעודי כי עדיין הכל אימולציות תוכנתיות. איקולייזר יש לך גם בפאנל של ה Realtek, יתכן שלא טרחת לנסות אותו ומכאן חוויית הסאונד העמומה/חנוקה אבל.. אולי סחבק טועה. בכל מקרה יהיה מעניין לבדוק חיזוקים לאונבורד אודיו אבל מרבית הסיכויים שזה יהיה עם DAC חיצוני ולא כ. קול פנימי, אבל זה כשאשדרג את הדסקטופ שלי.

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מישהו משחק wreckfest?

אחלה משחק למי שאהב את flat out הראשון אבל לא התחבר למשחקי ההמשך.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

AE-5 עובד ללא EQ. ישנה אפשרות להדליק EQ, אך אני לא משתמש בהם כי הסאונד הופך למלאכותי מידי.

קשה לתאר סאונד, אבל בהחלט ישנו שיפור משמעותי בהפרדה בין ערוצים לדוגמא סנטר נשמע כמו סנטר, סאונד שמגיע מכיון שמאל מופרד באופן מובהק וכו. בכרטיס קול מובנה סאונד הרגיש יותר כמו עיסה של קולות שלא ברור מהיכן הם מגיעים. תוסיף לזה שיפור משמעותי בווליום ובניקיון הצליל.

משחקים נשמעים הרבה יותר טוב, חווית צפייה ב-netflix השתפרה.

תראה גם לי היו הרבה מאוד ספקות לגבי הרכישה, אבל 600 ש"ח זה לא הימור כל כך גדול ובמקרה הכי גרוע הייתי מוכר את הכרטיס באיביי. בסופו של דבר הופתעתי לטובה. בהחלט אחד השדרוגים הטובים שעשיתי לחווית גיימינג.

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זבלה אין ממה להתרגש

BF1 2.0 .

חוזר לעדכן שאני מבטל את התודה שנתתי לך ;)

לא מרגיש אותו משחק בכלל. עשוי מצוין. יש באגים של דייס לצערי, אבל סך הכל המשחקיות מאוד מהנה ומעניינת, המפות מאוד יפות, אחלה בחלה.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...