Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיקנטו 1.25 אוט' - שרשור מתגלגל

RK
שימו לב! השרשור הזה בן 1935 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 131
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ככל שזה נוגע להודעה הראשונה שלך - התגובה בהחלט קשורה. אם כדי להגיב כל אחד צריך לקרוא 100 תגובות מחשש שאולי התגובה שלו לא קשורה, אז אני לא רואה אפשרות לדיון בפורום הזה, כי אז אנשים יצטרכו לשבת מול המחשב במשרה מלאה. שיהיה לך יום טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חייב לקרוא את כל התגובות. תסתכל על תאריך של ההודעה הראשונה.

מה שבוקי אמר. בגדול, האוטו מתקרב לשנתיים וחצי. אם עד עכשיו אשתי לא דפקה אותו בחניה בגלל היעדר חיישנים, כנראה אפשר באמת להסתדר בלעדיהם :lol:

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חייב לקרוא את כל התגובות. תסתכל על תאריך של ההודעה הראשונה.

כן, אני רואה. זה מה שקורה ששרשור מלפני שנתיים עולה באוב :shock:

לרומן, מאחל לך שאתה צודק לגבי השנתיים וחצי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

הגיע הזמן לטיפול שלישי, 45000 ק"מ, מוסך קיה צפון. בנוסף להחלפת שמן ומסנני שמן ואויר הוחלפו רפידות אחוריות ומסנן מזגן. העלות הכוללת 1039 ש"ח.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

אחרי שנתיים וכמעט 11 חודשים נפרדנו מהפיקנטו. היא לא הלכה רחוק, אלא נמכרה לאמא שלי שרק הוציאה רישיון, אז בגדול היא עדיין במשפחה, אבל זה זמן טוב לסיכום.

1031 ימים, 52134 ק"מ - 50.5 ק"מ ליום בממוצע, בדיוק חצי מהנסועה שלי.

צריכת הדלק הממוצעת לכל התקופה הייתה 12.5 ק"מ/ל', מדוד במשאבה.

לא נרשמה צריכת שמן או נוזל קירור. נרשמה תקלה אחת ברכב - נסדק הפלסטיק של פנס הבלימה העליון מאחור באופן שפגע בכיוון המתז שיוצא ממנו. הוחלף באחריות.

סך כל ההוצאות הטכניות, כולל טיפולים, החלפת צמיגים אחת ובדיקת פרונט, תיקון תקר אחד, התקנת בקרת שיוט והחלפת פנס DRL שנגנב - 5004 ש"ח.

אובדן ערך ממוצע לחודש (מול מחירון בסיס לוי יצחק) - 800 ש"ח.

סך כל ההוצאות על הרכב, כולל דלק, ביטוחים, טכני, מילוי נוזל קירור, שטיפות ואפילו העברת הבעלות בקיזוז תמורת המכירה נותן לנו 67.55 ש"ח ליום או 1.34 ש"ח לק"מ.

בסך הכל אשתי הייתה מאד מרוצה מהרכב, וכנראה שאם לא הרשיון של אמא שלי והרעיון שהיא תיסע ברכב לא היינו חושבים על מכירה בשלב זה. מכונית מצוינת, אמינה, קלילה וידידותית, שענתה על כל הצרכים שנרכשה עבורם ומילאה תפקידה בהצטיינות.

עריכה אחרונה על ידי RK

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1935 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...