Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיטרואן סי 4 דיזל או רנו פלואנס דיזל

Yuliya Parsegova
שימו לב! השרשור הזה בן 2953 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים! היום עשיתי נסיעה על סי4 דיזל 2013 ופשות התאהבתי. התיבת הילוכים רובוטי(כך נרא). עד לפני אתמול חיפשתי רנו פלואנס דיזל. מבקש בבקשה אזרה למי שיש איזה מידה על רכבים אלו. מעניין אמינות-מקום ראשון. חיפשתי חוות דעת בגוגל לא מצאתי משהו עינייני. מה צריכה משולבת של רכבים? כל מידה בגדול שאפשר. תודה מראש! :-)

עריכה אחרונה על ידי Yuliya Parsegova
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש את הרכב הנל גרסת pk 2011.

אחלה רכב, אני איתו שנתיים עשיתי עליו 80 אלף , בהנאה רבה חסכוני ביותר מפנק בכל דבר אפשרי, הגיר זאת החולשה שלו, אבל גם היתרון למי שאוהב תחושה של ידני בלי לעבוד עם הרגלים.

אמינות גבוהה בנהיגה משולבת ותובענית עם רגל כבדה על הגז אני עושה 1/16-1/17 .

ממליץ להשיג את הגרסה שלי שהיא מאוד מפנקת ומאובזרת בטירוף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובע! אני מבין שאתה מדבר על סחטרואן סי 4? מצאתי אחד והוא דגם comfort. המוכר חברת לובינסקי שחבר טוב שלי עובד בא :-) הרכב עבר 12500 ק"ם שזה לא רע לדיזל. היום עסיתי בדיקת קנייה והיא יאצע בסדר גמור. רק רשמו שיש רעידות בגיר וזה לדעתי בסדר לגיר רובוטי. ברכב היחליפו קלטץ ועבר טיפול. צמיגים חדשים וטסט ליותר קצת משנה. אנהיגה שלי מאוד רגועה אז יוכל כנרא פחות סולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך הגב הרכב שעוזבים ברקסים לא מדרדר אחורה. יש לו תוכנה חדשה לרובות כך שהיתנעגות שלו קמו גיר של DSG .

עריכה אחרונה על ידי Yuliya Parsegova
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת גם אני רציתי לפתוח שרשור של התחבטות בין סי 4 דיזל ל סי 4 (160 כ"ס) .

קודם כל אני לא מוצא דיזלים ביד 2, האם אפשר למצוא רק בחברות הליסינג ?

דבר שני אשמח לדעת מה ההבדלים באבזור בין גרסת הדיזל לבין הסי 4 בגרסה הגבוהה ביותר (exclusive קוראים לה?) .

דבר שלישי, איך המנוע עם המ 160 כ"ס, אמינות ? כמה הוא באמת באמת חסכוני ?

אשמח אם מישהו שהיה לו ניסיון עם שני הרכבים (דיזל וה 160 כ"ס) שישפוך קצת אור על הנושא.

PS: גרסת הלדים מקדימה היא רק 2015 נכון :-\ ?

אוטו-מאניה :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיזל קיים עד גרסת pk

אקסלוסיב היה רק בבנזין טורבו thp.

הדיזל חזק מאוד וחסכוני מאוד, החסרון שלו הוא הגיר שמרגיש כמו ידני , ופחות כמו אוטומט.

אני לא מצאתי חלופה ראויה לדגם המאובזר והחלטתי להשאר עם הרכב. שלי 2011 עם 130000 קמ .

הרכישה הכי טובה שלי טפו טפו חמסה חמסה [emoji12]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדגם המפואר עם מראות מתקפלות בסגירה של ברכב ופס ניקל בתחתית הטמבון האחורי. ההחזקה של הגיר בשיפוע היא רק ל2 שניות מרגע עזיבת דוושת הבלם.

אתה לא ניסיתה כנירא את הדגם 2013. הרכב נא קדימה בידיוק כמו אוטומטי. יש לגיר תוכנה חדשה עם איזה בוקסע מחוזקת . המכונאי שלי עובד במוסך מורשה סיטרואן כל אינפורמציה ממנו וכמובן עשיתי סיבוב מבחן לא פעם אחד על הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי בדיקה שערכו לי במורשה לפני מספר חודשים, אין עדכון תוכנה לגיר יותר חדש ממה שיש לי היום והגרסה שיש לי כבר בת שנתיים בערך.

אולי יש הבדל מול ה2013 דיזל כמובן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי לנהוג על שתיהן.

הפלואנס ענקית - לא תמיד כיף אם אתה בתנועה עירונית(חניות ותמרונים),

האיכות הרכבה וחומרים לא תמיד בשיא.

אך נוחה והמנוע והגיר שלה בסך הכל מצויינים.

הסיטרואן מרגישה קצת יותר שלמה מבחינת איכות הרכבה.

הגיר מעצבן,

מרגיש הסתגלות וגם אחרי הסתגלות ההתנהגות שלו קצת מרגיזה(נותן תחושת דחיפות קדימה אחורה בהעברות הילוכים אם לא מרימים את הרגל מהגז בנקודה הנכונה- וגם לא תמיד עוזר) קצת כמו להיות נוסע של נהג חדש עם גיר ידני.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2953 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...