Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש מסעדה רוסית טובה

redroze
שימו לב! השרשור הזה בן 6991 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בסופשבוע האחרון יצאנו למסעדת אורדע בכיכר אורדע בר"ג (אחרי שהמליצו לנו ללכת לשם). האוכל היה ממש טוב אבל האווירה וכל השאר על הפנים.

אז אני מחפש מסעדה טובה לקחת את חברה שלי (שהיא מאוד אוהבת כל מה שקשור לרוסיה ואני בסך הכל רוצה לעשות לה קצת טוב על הלב), חשוב שיהיה בה מאכלים רוסיים ואווירה סבירה (ולא זמר ששר כמו צפרדע צרודה והרבה רוסים שיכורים רוקדים ונופלים על הרצפה מרוב שכרות).

*** אין לי שום דבר נגד רוסים (עובדה שיש לי חברה רוסיה שאני אוהב אותה מאוד), בד"כ אנשים נחמדים מאוד, הבעיה זה כאשר הם מתחילים עם האלכוהול.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש את האביר השחור באזה"ת החדש של ראשל"צ

יש שם במה ומיקרופון וכנראה גם מוסיקה רוסית זוועתית (בלאט-רוק) בנוסח הרוק-פופ החרדי

הצמדת טקסטים ברוסית ללחנים מערביים ירודים ,שום דבר מקורי לא ויסוצקי או משהו כזה.

.I'm a blocked user

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצאתי לך כמה דברים ב"הוט" במדריך של גיי פינס.

"האביר השחור

בחלל המעוצב בהשראת ימי הביניים ותקופת האבירים, מוגש תפריט בסגנון ביתי רוסי ליטאי, הכולל מנות בשר לבן, בעלי כנף, מנות ביניים ופתיחה. מנות מומלצות: עגל האביר השחור.

שעות פתיחה:

ב-ה 14:00-23:00

ו: 21:00-2:00

שבת: 23:00-12:00

טלפון 03-9618776/26

לישנסקי וראשון לציון

רמת מחירים: בינוני

TAKE AWAY, ארועים, חדר פרטי, חניה, גישה לנכים."

"המקום

מסעדה הקיימת משנת 1983, ומציעה אוכל ביתי בסגנון רוסי ורומני.

מנות מומלצות: כבד קצוץ, כיסוני תופחי אדמה, קבב כבש.

שעות פתיחה:

מדי יום: 10:00-22:00

טלפון 04-8415818

דגניה 65 קריית חיים

רמת מחיר: בינוני

TAKE AWAY, אירועים."

"רבינוביץ'

מסעדה ביתית וצנועה המגישה מבחר מאכלים הונגריים אותנטיים דוגמת יודש הוש, פפריקש, ורקוט קרומפלי, לצד מטעמים מהמטבח הרוסי כמו בורשט, צ'יקן קייב ועוד.

מנות מומלצות: פפריקש.

שעות פתיחה:

מדי יום: 12:00-23:00

טלפון: 03-5275571

פרישמן 9 תל אביב יפו

רמת מחירים: בינוני

ארועים, ארוחה עסקית"

מקווה שעזרתי לך ולאהובתך, לדעתי אתה עושה לה מחווה יפה וטוב שאתה דואג לה כך.

מאזדה מיאטה, טעם החיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאיזה אזור אתה ידידי?

ד"א

אין לך מה להבהל מהאלכוהול, זה בא ביחד.

רמי

חבר הפורום רמי מינץ נפטר ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך.

DFC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאיזה אזור אתה ידידי?

ד"א

אין לך מה להבהל מהאלכוהול, זה בא ביחד.

רמי

אתה מספר לי שזה בא ביחד, אני כבר "סובל" את זה שנה ...

אני מאזור המרכז (ראשל"צ זה בסדר, ת"א, הרצליה מצויין, ר"ג וכו').

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסופשבוע האחרון יצאנו למסעדת אורדע בכיכר אורדע בר"ג (אחרי שהמליצו לנו ללכת לשם). האוכל היה ממש טוב אבל האווירה וכל השאר על הפנים.
אוי אוי אוי...

כל ילדותי עברה בכיכר אורדע, ובשדרות הילד הצמודות לה. ותמיד, תמיד, תהיתי לעצמי מה היא המסעדה המוזרה הזאת בפינת הכיכר, זאת שאף פעם לא רואים בה אנשים ואיכשהו מצליחה לשרוד את כל השנים ללא לקוחות.

בחיים לא הייתי מנחש שזאת מסעדה רוסית. מצד שני, אף פעם לא ניסיתי להכנס פנימה ולראות מה יש בפנים...

Uhh Well, לפחות זה מסביר את כמויות הרוסיות היפות שמסתובבות שם בערבים.

מי יודע מה אני אמצע כשאבדוק את החנות של הקירח שמוכר פיסטוקים כמה מאות מטרים במעלה הרחוב... :roll:

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוי אוי אוי...

כל ילדותי עברה בכיכר אורדע, ובשדרות הילד הצמודות לה. ותמיד, תמיד, תהיתי לעצמי מה היא המסעדה המוזרה הזאת בפינת הכיכר, זאת שאף פעם לא רואים בה אנשים ואיכשהו מצליחה לשרוד את כל השנים ללא לקוחות.

בחיים לא הייתי מנחש שזאת מסעדה רוסית. מצד שני, אף פעם לא ניסיתי להכנס פנימה ולראות מה יש בפנים...

Uhh Well, לפחות זה מסביר את כמויות הרוסיות היפות שמסתובבות שם בערבים.

מי יודע מה אני אמצע כשאבדוק את החנות של הקירח שמוכר פיסטוקים כמה מאות מטרים במעלה הרחוב... :roll:

אני לא יודע בדיוק כמה זמן המקום נמצא במתכונת הנוכחית, לפי מה שהבנתי המסעדה הנ"ל עברה הרבה ידיים כי המיקום שלה לא כ"כ אידיאלי. בקשר לחנות של הקירח, אם לא תנסה לא תדע :wink:

Evolution, כן, אני מאוד אוהב אותה, אבל אני גם מבין טוב מאוד שזה השורשים והילדות שלה ועם כל האהבה שיש לה למדינת ישראל (ולכן היא בחרה לעלות לפה לפני חמש שנים) היא עדיין אוהבת להסתובב במקומות שמזכירים לה את רוסיה, לאכול מאכלים שמזכירים לה את רוסיה וכו'. אני מאמין שגם אני אם הייתי חי בניו יורק לדוגמא הייתי שמח מאוד ללכת מדיי פעם לאיזה מסעדה עם טעם ישראלי ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גידי גוב ממליץ על כל מסעדה שהוא עובר. הייתה פעם תוכנית מאחורי הקלעים ולפעמים הוא כמעט מקיא את האוכל, אבל תמיד אומר טעים, אז שלא יעבדו עליכם :fist:

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמנם זה יותר פאב ולא מסעדה, אבל נחשב למקום טוב:

http://nest.co.il/nesteng/nest.asp

נמצא בת"א, צריך להזמין מקום מראש.

באמצע שבוע לא צריך להזמין מקום מראש. סופשבוע - מומלץ. לא טעמתי, אבל שמעתי הרבה ביקורות טובות. המחירים - שפויים לחלוטין, וכ-50 סוגי בירה!!!

עוד מקום בת"א, לא אוכל רוסי אלא צ'כי (די קרוב) - פראגה הקטנה (Mala Praha). רח' הירקון, מאחורי ביניין אופרה. לא מוצא מספר טלפון כרגע, אבל אחרי שעה 6 - חובה להזמין מקום (כי יש סיכוי גדול שא"כ כבר לא יהיה). מחירים זולים, בירה צ'כית מהחבית, אוכל מדהים!!! רק שהשרות שלהם בד"כ מאוד איטי.

לב

Spirit In The Dark

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמצע שבוע לא צריך להזמין מקום מראש. סופשבוע - מומלץ. לא טעמתי, אבל שמעתי הרבה ביקורות טובות. המחירים - שפויים לחלוטין, וכ-50 סוגי בירה!!!

עוד מקום בת"א, לא אוכל רוסי אלא צ'כי (די קרוב) - פראגה הקטנה (Mala Praha). רח' הירקון, מאחורי ביניין אופרה. לא מוצא מספר טלפון כרגע, אבל אחרי שעה 6 - חובה להזמין מקום (כי יש סיכוי גדול שא"כ כבר לא יהיה). מחירים זולים, בירה צ'כית מהחבית, אוכל מדהים!!! רק שהשרות שלהם בד"כ מאוד איטי.

לב

תודה רבה לכל מי שתרם לת'רד הזה.

לב, אני מכיר טוב טוב את פראגה הקטנה, השירות איטי וגרוע, המקום קטן ואין כמעט שום קשר לפראג (טיפה מאכלים צ'כים, טיפה בירות צ'כיות וזהו). מסכים שהאוכל טוב וגם המחירים סבירים (המחירים של הבירות גם מאוד זול).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצה על NEST חוץ מזה שאין שם 50 סוגי בירות אלא לדעתי איזה 200...

ערן | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו* - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

*וגם אבארט :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...