Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יעוץ לגבי המשך קריירה

davemustaine87
שימו לב! השרשור הזה בן 2242 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי

כרגע אני עובד בתחום הבריאות, והמשכורת שלי יחסית לתחום הזה היא די גבוהה, סביבות ה 8.5-9k ברוטו.

העניין הוא שהתפקיד שלי, למרות שהוא גולש למגוון של תחומים, הוא בסופו של דבר די מצומצם וחד גוני.

זאת אומרת שבסופו של דבר אני יכול למצוא את עצמי עד הפנסיה עושה את אותו דבר, עם עליות שכר נמוכות מאוד במהלך כול שנה(עוד 15 שנה אני אהיה עם שכר של סביבות 11-12 אלף).

הדבר המתבקש מצידי הוא לחפש מקום עבודה אחר, אבל דבר ראשון, שם בוודאות אני אצטרך להתפשר בשכר, וגם שם אף אחד לא מבטיח לי שיהיה קידום בתפקידים או מגוון בעבודה. ואז מה עשיתי בזה?

ובכלל האם קו המחשבה שלי הוא נכון?

מצד אחד ההורים שלי אומרים לי שאם אני אעזוב אני אעשה טעות ענקית, כי עם התואר שלי אני לא אמצע מקום עבודה עם תנאים כאלה.

אבל מצד שני מישהי מהעבודה שהיא עובדת כבר כמעט 20 שנה, אומרת לי לברוח לפני אתקע שם כמוה.

מה אתם הייתם עושים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אם אתה יליד 87' - אני במבקומך הייתי לומד משהו.

או תואר שני או למודי המשך כלשהם שיאפשרו לך להתפתח ולהתקדם בתחום

או לחלופין הסבה מקצועית לתחום אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה רוצה שנעזור אתה חייב לפרט קצת יותר לגבי מקום עבודה נוכחי ,התואר שלך ,התפקיד הנוכחי הנסיון שלך וכו.

...Our necessities are few but our wants are endless

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התואר שלי הביולוגיה וכרגע אני משמש כאיש רכש.

לימוד תואר שני לא בא בחשבון, כי זה פשוט לא נותן כלום. ואני מוותר לגמרי על התחום הזה. אם אני אחפש משהו זה יהיה רק בתחום הרכש והלוגיסטיקה.

תואר אחר? חוץ מהנדסה(ולא כול הנדסה) מציעים שכר טוב. הכול השאר זה לא בהרבה יותר טוב אם בכלל. והנדסה אני לא רוצה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל תחום,כולל ביולוגיה, יש כאלו שמרוויחים יותר: אני מאמין לדוגמה שבחברת תרופות, בתור מתאם מחקרים רפואיים או אפילו תועמלן, המשכורת, התנאים והעתיד וורודים הרבה יותר. כנ"ל לגבי עבודה בחברת סטרטאפ. מאידך, אם השאלה היא מה לעשות כדי להצליח ולהיות יותר מאושר בחיים, התשובה הרבה יותר מסובכת. לדעתי, הדרך לאושר ועושר תלויה בתעוזה ובמזל. אתה יכל לפתוח מחר חנות פלאפל, בית חרושת לאופניים או להצטרף ללגיון הזרים הצרפתי. לא מאמין שתקבל תשובה מספקת לשאלה פילוסופית כנ"ל בפורום זה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה עוסק ברכש - אתה בקשר עם אנשי המכירו של תרופו או ציוד. ב-small talk נסה לרחרח אם מי מהחברות מחפשת עובדים ,והאם מדובר בתפקיד המתאים לך בשכר ראוי.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל מתחיל ונגמר ב מה-בלך, ומה מידת ההשקעה והפחד.

א - יש הרוצים שקט, 50 שנה במקום עבודה רגיל ופשוט שהם מכירים.

ב - יש הרוצים התחדשות, החלפה, ומקום דינמי עם שינויים.

ג - יש ההולכים אחרי הכסף.. ומחפשים קידום, זה גם קידום במימוש רצונות לנכסים רכב וכו'.

ד - יש הרוצים אתגרים סקרנות ולימודים, עובדים ובמקביל לומדים ופותחים לעצמם עוד אפיקים.

אתה הקובע - האם יש התחיבויות, משפחה ילדים.

האם אפשר לוותר על זמן חופשי וללמוד, אולי להשתלם במקצוע אשר יותר מסקרן ומקדם אותך.

ואולי טוב לך במצב הקיים..

אתה נמצא בפרשת דרכים, אולי יש עוד אפשרויות, עסקים פרטיים של המשפחה.

קשרים עם חברים ומציאת עבודה בתחום שונה.

אולי רוקחות, ואולי השקעה בביולוגיה (זה מדעי העתיד)

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוקחות דורשת עוד כמה שנות לימוד, אני מניח שההכרה בלימודי הביולוגיה תהיה די מצומצמת, ותלויה גם במוסד בו למד פות"ש.

פות"ש כנראה עדיין צעיר, השאלה היא האם מבחינה כלכלית הוא יכול לעמוד בלימודים, וכמובן איזה תחום מעניין אותו ומתאים ליכולותיו.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנהל רכש בחברה בינונית יכול להגיע לסביבות ה20 ברוטו+ תנאים נלווים (רכב וכדומה)

8-9 ברוטו נחשב משכורת נמוכה, בטח לבחור עם תואר (ולא משנה במה) ועם ראש על הכתפיים.

זה פחות מהשכר הממוצע במשק שגם הוא די בדיחה (הממוצע לגבר באיזור המרכז זה 11 וקצת נכון ל2015)

אני במקומך הייתי מחפש משרה שמכניסה יותר, אם לא בשביל להרוויח יותר כרגע אלא רק לצורך פנסיה נורמלית בגיל פרישה.

אני מנהל המכירות בחברת שילוח ומכיר לא מעט בתחום, אם אתה רוצה עזרה במציאת עבודה בתחום הלוגסטיקה אשמח לעזור, אתה מוזמן לפנות בפרטי ואנסה לסייע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זוגתי סיימה תואר ראשון בלוגיסטיקה ובנוסף יש לה גם נסיון צבאי (סדיר וקבע) בתחום.

היא מחפשת עבודה כבר יותר משנה, וההצעות שהיא מקבלת לא עברו את 6k ברוטו.

אני מבין שיש הבדלי שכר בין נשים לגברים, אבל 20 מול 6 זה נראה קצת יותר מדי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע מה רמת השכר במרכז. אבל בצפון אלה סדר גודל המשכורות עליהן מדברים. כך שזה לא ממש משנה גברים\נשים.

אני גם סיימתי תואר ראשון בלוגיסטיקה עם נסיון מהסדיר ועוד נסיון של כמעט 4 שנים באזרחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...