Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דו"ח מהירות 127 במקום 90 ע"י ממל"ז

שימו לב! השרשור הזה בן 2973 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום כולם,

קיבלתי עכשיו דו"ח, מעבר לזה שאין לי מושג מה הוא רשם בדו"ח רציתי לבדוק מה הכללים להפעלת ממל"ז.

הכביש היה מואר, הייתי רכב יחיד (ככל שאני זוכר), היו שני עדים שלא נרשמו בדו"ח (שוטר נוסף ואישתי), לא ברור לי אם זה משנה משהו.

השוטר הראה לי את המהירות אך לא את המרחק.

ב-2013 קיבלתי דו"ח 250 מניידת של משרד התחבורה על אור מספר אחורי לא תקין ולכן לא נרשמה לי אזהרה.

דבר נוסף- זכור לי שקראתי כאן על פסיקה כלשהי בנושא כיול הממל"ז שלא מבוצע במשטרה ולכן לא תקף (בבית-משפט).

אשמח אם תאירו את עיניי ותייעצו לי מה לעשות- להישפט או לשלם ולשכוח, הדו"ח בתמונה.

תודה

דוח.jpg

עריכה אחרונה על ידי botzek1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכשל הראשון בדו"ח הוא שלא צויין שם השוטר השני בתור עד. ייתכן ואותו שוטר אבל חיבר מזכר שלך אין העתק ממנו.

הכשל השני בדו"ח הוא שלא צויין בו כי הקטע של הכביש מואר ( או שלא הצלחתי לפענח זאת מהדו"ח, שרובו הגדול קריא בהחלט.)

המרחק מצויין בדו"ח 282 מטר, כך שקשה יהיה לך להיתפס על זה שלא הראו לך.

אכן לפני מספר שנים היו בעיות עם כיול הממל"ז וכו' היום הכל הוכשר על ידי בית המשפט העליון.

כמובן שעל המשטרה / השוטר לבצע פעולות בתחילת משמרת ובסופה ופעם בתקופה, אבל בהנחה שהכל מבוצע כיאות , אז הכל תקין.

שלם ושכח.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2973 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...