Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מערכת עצור וסע ומנוע טורבו

shaulc
שימו לב! השרשור הזה בן 2972 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 57
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

למערכת יש בתוכנת העבודה, מספר תנאים והגבלות לפני הפסקת פעולת המנוע.

במידה והמנוע חם מידי היא תמשיך פעולה ופעולת מאווררים.

במידה ומזגן עובד, אם המנוע קר וכו'.

- אבל, כן הקפד על נסיעה רגועה דקה שתיים לפני כיבוי המנוע לאחר משיכה למאמצים חזקים.

וכמובן לאחר הנעת מנוע קר, הקפד שהמנוע יגיע לטמפרטורת עבודה .. לפני לחיצות בריאות.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רועי צודק חלקית, מאחר ולא בכל המנועים עם מערכת Start & stop זה חשמלי.

אנשים קוראים ולומדים מהתשובות שלנו.

אפשר לרשום ובעדינות לסייג.

בד"כ ברוב הרכבים .. עם וכו'.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקח לי הרבה זמן למצוא ולגרום ליבואן להתקין לי את ה- PATCH שמבטל את התכונה המעצבנת הזו...

באיזה רכב מדובר?

אין לך כפתור מקורי שמאפשר לך לבטל את האפשרות (כמו ב VAG)?

Current: Seat Ateca 2019 1.4T (150HP) DSG7

Previous: VW Polo V 2012 1.4L (85HP) Manual Gear ---> VW Golf VII 2013 1.4T (122HP) DSG7 ---> VW Golf VII 2015 1.4T (150HP) DSG7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן שיש כפתור, אבל כל פעם שמתניעים את הרכב המערכת היתה מופעלת.

ה- PATCH שהתקנתי הפך את הסדר כך שהרכב נדלק כשהמערכת מכובה ואם רוצים ניתן ללחוץ על הכפתור ולהדליק.

לפני זה, בעצירה הראשונה המנוע היה נכבה והייתי נזכר לכבות את המערכת. ככה זה בעצם BUILT IN

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בVAG אפשר לשנות טמפרטורה בה פועלת המערכת. ברירת המחדל -50, כלומר פועל תמיד, אפשר לשים 50.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רועי צודק חלקית, מאחר ולא בכל המנועים עם מערכת Start & stop זה חשמלי.

אנשים קוראים ולומדים מהתשובות שלנו.

אפשר לרשום ובעדינות לסייג.

בד"כ ברוב הרכבים .. עם וכו'.

אייל.

צודק 100%.

פשוט קיבלתי ספר השתלמות של E CAR, ויש בו כמה דפים על הנושא הזה. (כחלק מלימודי המכונאות)

במצבים בהם או ידמם או יתניע את המנוע לא מוזכר משהו על הטורבו.

יש תרשים של המערכת ולא זכור שהוא מקבל מאיזשהו חיישן של טורבו או טמפ' שמן.

בנוסף, קשה לי להאמין שהיצרן לא חשב על מצבים כאלו, ונראה שהמשאבות שציינתי קודם הן פיתרון.

במנועי THP (של PSA ו - BMW) יש משאבת מים לטורבו, אם אני לא טועה היא חשמלית

גם למנועים שאין בהם את המערכת הזאת.

אני בטוח שברכבים החדשים יש כמעט לכולם את המשאבות האלו, אלא אם יש דרך נוספת לקרר את הטורבו.

רועי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק 100%.

פשוט קיבלתי ספר השתלמות של E CAR, ויש בו כמה דפים על הנושא הזה. (כחלק מלימודי המכונאות)

במצבים בהם או ידמם או יתניע את המנוע לא מוזכר משהו על הטורבו.

יש תרשים של המערכת ולא זכור שהוא מקבל מאיזשהו חיישן של טורבו או טמפ' שמן.

בנוסף, קשה לי להאמין שהיצרן לא חשב על מצבים כאלו, ונראה שהמשאבות שציינתי קודם הן פיתרון.

במנועי THP (של PSA ו - BMW) יש משאבת מים לטורבו, אם אני לא טועה היא חשמלית

גם למנועים שאין בהם את המערכת הזאת.

אני בטוח שברכבים החדשים יש כמעט לכולם את המשאבות האלו, אלא אם יש דרך נוספת לקרר את הטורבו.

אל תהיה בטוח! כי לא לכולם יש משאבת מים חשמלית למגדש הטורבו ואל תסתמך על חוברות לימוד יותר מדי, כי הם מכסות חלק קטן ממגוון הטכנולוגיות הקיימות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן שיש כפתור, אבל כל פעם שמתניעים את הרכב המערכת היתה מופעלת.

ה- PATCH שהתקנתי הפך את הסדר כך שהרכב נדלק כשהמערכת מכובה ואם רוצים ניתן ללחוץ על הכפתור ולהדליק.

לפני זה, בעצירה הראשונה המנוע היה נכבה והייתי נזכר לכבות את המערכת. ככה זה בעצם BUILT IN

איזה רכב זה והאם הפאטצ' הזה זה משהו רשמי וחוקי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב שבסמלון, רשמי וחוקי ישר מהמחשב בגרמניה למחשב של דלק מוטורס אחרי הרבה עבודת שיכנוע שלי.

באירופה יצא על זה מסמך של היצרן שמאשר למוסכים מורשים להתקין את זה ולא לגבות על ההתקנה (אם מחליטים להפוך שוב, ניתן לגבות שעת עבודה).

היצרן קשוב לצרכנים ולכן פיתח בעצמו ומאפשר להתקין את הפאטצ'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת זה מוזר לי מאוד, כי מערכת עצור/סע היא מערכת זיהום אויר לכל דבר ולמעשה היצרן מאפשר ללקוחות לבטל ברכב מערכת זיהום אויר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2972 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...