Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן דרך - סוזוקי ויטארה 2X4

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2963 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

"חמוד" - זו במילה אחת ההתרשמות של רוב מי שנשאל לדעתו על הויטארה החדש

"מדליק" - זו במילה אחת ההתרשמות של כל מי שנשאלה לדעתה על הויטארה החדש

נדמה שבזה מתמצה ההכרעה בסגמנט הזה האם לסור לאולם התצוגה של ניסאן, רנו, שברולט או פיאט ולפתוח הזמנה לג'יפון קטן.

אבל האם הוא גם ממשיך להעלות חיוך גם כאשר נכנסים פנימה ומתחילים לנהוג?

ובכן, כן ולא.

המבחן המלא כאן

IMG_7105.jpgIMG_7123.jpgIMG_7137.jpgIMG_7143.jpg

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוזוקי לא מרבה למכור רכבים לליסינג יותר מידי... וגם מחיר לגיפון סביב 120 אלף זה לא מחיר יקר (ביחס לשוק).

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התלבטתי לגביו לפני חודש. האשה חסכה התלבטויות - רצתה את תא המטען היותר גדול של הקרוסאובר, וגם לא אהבה את תנוחת הנהיגה (בגודל שלה החרטום הגבוה קצת הפריע לה).

קצת הופתעתי מחוות הדעת שלך לגבי כוח המנוע. הניסיון שלי (מתקרב ל-6 שנים עם SX4) הוא שממש לא חסר לו כוח - לא במישור ולא בעליות של חיפה. אולי תיבת 4 ההילוכים הישנה מנצלת את יכולות המנוע יותר טוב, אולי קני המידה שלך ושלי שונים זה מזה.

אתמול הודיעו לי שהקרוסאובר המיועדת לי הגיעה ארצה. ממתין למשכורת הקרובה לביצוע התשלום, חוות דעת ראשונית בשבועות הקרובים. חייב לומר שלאחר כל התלונות שקראתי על רעשי התיבה הרציפה, בנסיעת המבחן הטיפוס בסטלה מאריס במהירות סביב 80 קמ"ש היה שקט לגמרי. אבל, כאמור, זה היה ניסיון קצרצר. ה-SX4 הותיקה ממש לא שקטה, ולמיטב זכרוני היתה כזו מיומה הראשון.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל דאגה, לא קונה רכב ממשכורת אחת, כבר צובר די הרבה זמן ומהשכורת משלימה את הגרוש ללירה. אם הייתי משלם לפני שבועיים הייתי סופג אוברדראפט קצר, הדחיה הזו מאפשרת לי לשלם בלי להכנס למינוס.

עריכה אחרונה על ידי sperial

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שהמקום של הויטארה לא ממש ברור לי. הרי הוא באותו גודל כמו הקרוסאובר, באותו גובה כמעט, וגם בעל אותו אבזור פחות או יותר. אז למה לשלם יותר על הויטרה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בדיוק.

הויטארה יותר קצר, יותר גבוה וטיפה יותר רחב. מרווח הגחון גדול ב-15 מ"מ. תיבת ההילוכים שונה.

וחוץ מזה, אנשים מוכנים לשלם תמורת עיצוב, וזה כבר עניין של טעם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספריאל כבר כתב את מה שרציתי לכתוב. במיוחד שמדובר בתיבת הילוכים רגילה על פניו ולא רציפה. עדיין לדעתי הקרוס יותר מרווחת מבפנים.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בת זוגי מתניידת עם הויטרה כבר חודש רביעי במספר ומאו מאוד מרוצהמהרכב, להגיד את האמת גם אני...

הרכב למרות מימדים זעירים יחסית מרווח לחמישה כאשר מאחור יושבים בני17 \ 14 \12 בגודל ממוצע.

תא המטען מספיק דיו לצרכים שלנו , והרכב אינו סיטרואן BX בנוחות הנסיעה אך בהחלט אינו נופל לדוגמאמנוחות הנסיעה בקורולה של השכן.

במחיר של כ 120K לטעמי מדובר על אופציהטובה מאוד למי שמחפש רכב אשר מבצע את מרבית הדברים בצורה טובה מאוד.

באופן אישי הייתי שמח לקפצור מתחת לבית, אך המחליטה בבית לא התחברהלרכב ולתנוחת הנהיגה.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקנו אותי אם אני לא טועה.

המחיר של הויטארה הוא 125 אלף, 120 אלף זה המחיר של ה-SX4.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במבצעי חבר \ הסתדרות המורים ניתן להשיג את הרכב ב 120K , גם עם מיקוח בסוכנות במיוחד בסוכניות המשנה המחיר גם הוא בר השגה.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2963 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...