Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

BMW 330i Sport Vs. Audi A4 252hp 4x4 Vs. Skoda Superb L&K 280hp

Asaf Benatia
שימו לב! השרשור הזה בן 2400 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

כבר הרבה זמן שאני מתקשקש בקניית הרכב הבא שלי, היום אני נוהג על אלפא 159, כבר כמעט 4 שנים, מאוד מאוד מרוצה, נהנה מהרכב יום יום.

עשיתי נסיעות מבחן על הרבה רכבים:

MB C-Class

Lexus is300h

Infiniti q50

MB CLA250

BMW 330i

Skoda Superb L&K 220hp

ועוד כמה...

בסופו של יום, הכי אהבתי את הבימר, הרגישה לי הכי מוצקת, הכי כוחנית והכי מהנה.

אבל מה, התקציב שלי הוא רכב עד 330K (לפני הנחות) ובתקציב זה אני לא יכול להכניס את חבילת הלקצ'ורי לבימר וזה טיפלה מבאס.

היום הייתי בסוכנות של אודי, והתרשמתי לטובה מהA4 החדשה, נראית טוב. ישנה גרסה בטווח מחיר המדובר עם 252 כ"ס , וקוואטרו, אבל גם כאן ללא חבילת הלק'צורי.

ופה נכנסת הסופרב, תיאורטית לא ב"קטגוריה" של הסדאן לקצ'ורי... אבל:

יש לה מנוע חזק כמו שתי הגרמניות "על הנייר"

יש לה אבזור מטורף הרבה יותר מהגרמניות

היא מרגישה טוב ואפילו נראית טוב

אבל יש לה תרנגול בפרונט... וכן סמל זה גם אישיו שלא דיברתי עליו.

הבימר באזור שממנו אני בא (באר שבע) נחשב לרכב של עבריין (תלוי בצבע, נראה לי שכחול לא תופס)

האודי קלאסית, אבל משהו שם חסר לי, אולי בגלל שטרם עשיתי נסיעת מבחן (אין להם רכב הדגמה כזה עדיין)

והסופרב, הסופרב עם תרנגול בפרונט, אבל לא מנקרת, וגם באופן כלשהו לא צועקת: "הצלחתי בחיים"

אולי בסוף אני אסע על תרנגול?

מה אתם אומרים?

Now: Alfa Romeo 159, 1.9 2007

Soon: Alfa Romeo Giulia

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

זמן המתנה בסקודה הוא עד נובמבר דצמבר

גם הבימר והאודי זה 4 וחצי חודשים כי זה הזמנה מיוחדת

הזמן פחות משנה לי, אני בינתיים שמח עם האלפא שלי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בטוח שלא בא לך לחכות לג׳וליה?

בכל אופן לא תיפול עם אף אחת מאלא שהזכרת.

הA4 החדשה מוצאת חן בעיני מאוד, וממה שקראתי בינתיים מחו״ל היא מעולה (what car הבריטי טוענים שבשקלול הכללי היא הטובה בקטגוריה עכשיו) אבל טרם יצא לי לנהוג בה.

הסופרב נותנת Value for money מדהים, עם מרווח מטורף, איכות מעולה, ומנוע בריא ביותר בתנאי שתוכל להתגבר על בעיית הסמל שמציקה לך כנראה.

אבל אם בשלדה וניהוג משובחים נפשך חפצה, אז הבימרית ללא ספק בכלל.

מניח שתיקח את כולן לנסיעת מבחן בכל מקרה.

מה לגבי יגואר XE אגב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בטוח שלא בא לך לחכות לג׳וליה?

בכל אופן לא תיפול עם אף אחת מאלא שהזכרת.

הA4 החדשה מוצאת חן בעיני מאוד, וממה שקראתי בינתיים מחו״ל היא מעולה (what car הבריטי טוענים שבשקלול הכללי היא הטובה בקטגוריה עכשיו) אבל טרם יצא לי לנהוג בה.

הסופרב נותנת Value for money מדהים, עם מרווח מטורף, איכות מעולה, ומנוע בריא ביותר בתנאי שתוכל להתגבר על בעיית הסמל שמציקה לך כנראה.

אבל אם בשלדה וניהוג משובחים נפשך חפצה, אז הבימרית ללא ספק בכלל.

מניח שתיקח את כולן לנסיעת מבחן בכל מקרה.

מה לגבי יגואר XE אגב?

אין ספק שהג'וליה החדשה מעניינת, אבל לפי הבנתי היא לא תגיע לארץ לפני 2017... אבל זו גם אופציה, למען האמת זו "ה"אופציה, אבל עד שהיא תגיע, ואז נסיעת מבחן ואז אם יש במלאי או אין וכו'...

לגבי היגואר, קראתי עליה קצת, אני צריך לקפוץ למרכז לראות , להתרשם וכמובן לבצע נסיעת מבחן.

כמו שאמרתי, לסופרב אני יערוך נסיעת מבחן בקרוב, לאודי אין עדיין רכב הדגמה כזה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הXE אמורה (לפי כל מה שקראתי) להסתכל לסדרה שלוש ״בלבן של העיניים״ מבחינת ניהוג.

אני אראה עד כמה זה נכון שבוע הבא, כשיצא לי לבלות מספר ימים עם אחת בחו״ל.

מה שכן, היא צפופה, גם מאחורה וגם בתא המטען.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה- XE אמנם נותנת פייט לבמוו על הנייר (הנעה אחורית, גיר 8 מהירויות, גודל וכו..) אבל לאחר נסיעת מבחן על הדגם החזק שאמור להתחרות ב- 330, נוכחתי לדעת שזה עדיין לא זה.

איך אומר צדי צרפתי: "זה לייד, זה כמעט..."

בנוסף, זה בריטי, או בעצם הודי עכשיו, עדיין צריך לראות את הרכב "מזדקן" ומה יקרה לו בשוק המשומשות. כל זאת ואפילו לא במחיר נמוך מהבמוו. אם כבר לוותר על רכב שמוכיח את עצמו כטוב בקטגוריוה כבר 20 שנה, למה לא לקבל אותו בהנחה לעומת הבמוו?

גם בשוק ההון, סיכון תמורת סיכוי או סיכון תמורת הנחה. המשוואה הזאת לא עובדת אצל היבואן של ה- XE וחבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היגואר דינאמית אמורה להיות מוצלחת אבל פנים הרכב לא מרגיש בקטגוריה.

הג'וליה מאוד מסקרנת, אבל אני חושב שיקח הרבה מאוד זמן עד שנראה אותה בארצנו, אני חושב שקראתי כתבה בה אלפא חושבת לדחות את ייצורה ושיווקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה- XE אמנם נותנת פייט לבמוו על הנייר (הנעה אחורית, גיר 8 מהירויות, גודל וכו..) אבל לאחר נסיעת מבחן על הדגם החזק שאמור להתחרות ב- 330, נוכחתי לדעת שזה עדיין לא זה.
מעניין.

איזה דגם זה היה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוסף: היגואר איטית בשניה שלמה ל-100. אמנם זאת רק שניה, אבל ברכבים האלו זה הבדל ג-ד-ו-ל.

תוסיפו לזה צריכת דלק (על הנייר) גבוהה ב- 30% מזאת של הבמוו. בהנחה שבמציאות ההפרש נשמר.

כל זאת עושה את הרכב כחבילה פחות אטרקטיבי (ביצועים, מחיר, סחירות לא ידועה, צריכת דלק ויצרן אנגלו-הודי). מכיוון שהיבואן שולט רק על פרמטר אחד - המחיר, אם הרכב ההיה זול מהבמוו, היה לו סיכוי להוכיח את עצמו. בתמחור הנוכחי כנראה שלא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי לכולם,

כל היום הייתי עסוק בחדשות על הג'וליה החדשה :)

לגבי עניין התרנגול בפרונט, כן, זה קצת מפריע, כשאתה משלם סכום כזה על רכב אתה רוצה בנוסף מהאבזורים והביצועים שלו להנות גם מהסמל והתדמית.

תואמה לי נסיעת מבחן על הסופרב לשבוע הבא ביום שלישי.

נתון אחד שלא ציינתי כאן, אני לא נוסע הרבה יחסית, בסביבות ה7500 ק"מ בשנה, על כן נשאלת השאלה מצד השותף שלי וגם מצד אשתי: "למה אתה צריך רכב עם ביצועים כאלו???"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לידיעתך, ממחר ועד יום שישי, כולל, יערכו ימי מכירות מיוחדים בסוכנות במוו.

אם המחירון של ה- 330 הוא 330,000, אני מניח שתוכל לקבל הנחה ו/או גם חלק מהתוספות ללא עלות. שווה לנסות.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2400 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...