Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פאג'רו או אקספלורר או גרנד גרנד צ'ירוקי ?

rashe
שימו לב! השרשור הזה בן 2950 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מעוניין לרכוש רכב חדש עד 350K.

אני מתלבט בין פורד אקספלורר / מיצובישי פאג'רו / ג'יפ גרנד צ'ירוקי.

אנחנו זוג הורים ו 3 ילדים קטנים. אני בגובה 1.90 ואני מזיז את מושב הנהג עד הסוף בזמן נהיגה.

אני לא אוהב דיזל כי זה מרעיש לפי דעתי.

לא נהגתי באף רכב מהנ"ל, חושב לי שהרכב יהיה מעוצב טוב מבחינה חיצונית וגם מרווח ונוח.

על איזה רכב הייתם ממליצים?

תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה בדיוק זה דווח? אפשר קישור לידיעה?

http://www.consumerreports.org/cars/owners-speak-out-on-5-least-reliable-cars/

מצ"ב קישור לאתר של קונסיומר ריפורט.

אני זוכר שקראתי שהיו גם בארץ דיווחים שונים על בעיות מכניות וחלודה בדגמים של ג'יפ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גרנד צ'רוקי לדעתי, הפגארו כבר ישן מאד כמעט 10 שנים אותו הצורה, האקספלורר החדש איכותי ומעולה אבל אין יכולת שטח כמו של הצירוקי.

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתוך השלוש האלו הטויוטה עדיף משמעותית בשטח ונחות בכביש. במצבך אין סיבה להעדיף אותו.

אני לא מכיר את שני האחרים.

למה אילו האופציות? אם זה בגלל דרישה לשטח אז אני יכול להבין. אם תוותר על כך יפתחו לך אופציות רבות נוספות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שי,

היכן בדיוק כתוב? כתוב על צ'רוקי ולא על גרנד צ'רוקי, 2 רכבים שונים לחלוטין.

אתה צודק, אבל באופן חלקי. אתה צודק שיש הבדל בין צירוקי לגרנד צירוקי, אבל מדובר באותו היצרן.

ראה כתבה בעברית המבוססת על אותה בחינה בארה"ב:

http://m.calcalist.co.il/Article.aspx?guid=3655760

אגב, תוכל בעצמך לבצע חיפוש באינטרנט לגבי האמינות. חוות הדעת של הנהגים (בארה"ב) ממש לא מחמיאות.

מצב קישר ובתחתית הכתבה יש טבלה:

http://www.jdpower.com/press-

releases/2015-vehicle-dependability-study

עריכה אחרונה על ידי shai_ka
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתוך השלוש האלו הטויוטה עדיף משמעותית בשטח ונחות בכביש. במצבך אין סיבה להעדיף אותו.

אני לא מכיר את שני האחרים.

למה אילו האופציות? אם זה בגלל דרישה לשטח אז אני יכול להבין. אם תוותר על כך יפתחו לך אופציות רבות נוספות

שטח פחות מעניין אבל שטח "קל" אפשרי.

אני לא יודע על אפשרויות אחרות, אשמח לקבל המלצות עם דגש על רכב מרווח 7 מושבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2950 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...