Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מעבר מנתיב אמצעי לשמאלי - קנס 500 שח

שימו לב! השרשור הזה בן 2972 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נסעתי בעזרת וייז בת"א באזור- בני אפרים- פינת שיערית.

לא מכירה דרכים והוייז שינה לי כיוון - כדי שאפנה שמאלה בצומת הקרובה.

נתיב שמאלי היה מלא עוד מתחילתו וחלפתי על פני הרכבים בנתיב השמאלי שהמתינו לרמזור, כך שלא ניתן היה להשתלב שמאלה (מי שכן מכיר דרכים יכול לצפות מבעוד מועד להשתלב).

נעמדתי לפני הרכב הראשון שעמד ברמזור, באישורו כמובן.

בנתיב השמאלי הנ"ל היתה ניידת במרחק 5 רכבים ממני לפחות... (אני הייתי הראשונה בתור)

בסופו של דבר קנס 500 ש"ח ועוד רשם בדוח כי רדף אחריי וכרז ולא עצרתי.

לא שמעתי שום כריזה, בייחוד שנסעתי עם חלון אחד פתוח לחלוטין.

מה אפשר לעשות? כדאי לגשת להשפט?

בדברי הנהג השוטר רשם: " תגובה ראשונה: הוייז לא עבד.. ולאחר מכן: אני זכאית ואגש להשפט"

תודה .. :))

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שלום,

המלצתי היא לשלם את הדו"ח ולא להישפט. להבא להמשיך ישר, ולעשות פרסה חזרה. אם הווייז משתנה פתאום זה לא אסון, תמיד אפשר לחשב מסלול מחדש במחיר של דקות בודדות. זה בטוח יותר זול מהקנס ומעקיפת עשרות נהגים שמחכים בתור.

שבוע נעים.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שעשית נקרא עבירת בריונות וזו עבירה שהמשטרה ששה לאכוף ובצדק.

אמנם ביקשת מהראשון בתור להדחף אך בטח לא עברת אחד אחד מהעומדים בתור וביקשת את רשותם לקחת את זכותם לפניה וזוהי הדיוק עבירת קיפוח זכות.

הרי בגלל שאת חתכת לנתיב השמאלי מישהו אחר שהמתין בתור נאלץ להמתין עוד מופע רמזור ולהתעכב בגללך ובגלל שהוייז שלך הטעה אותך.

באמת זה אחלה טיעון לשופט שהוייז הטעה אותך. אם הוייז היה אומר לך להכנס באין כניסה גם היית נכנסת?

אולי מייסדי וייז הם אלה שצריכים לשלם לך את הקנס.

בקצרה, שלמי את הקנס ובפעם הבאה התחשבי בשאר משתמשי הדרך ואל תקפחי את זכותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער שאולי אנחנו לא כל כך עדינים, אבל במצב כזה המעשה הנכון לעשות זה לא ללכת אוטומטית אחרי הוייז, ויהיה מה, אלא להמשיך ישר ולתת לו לכוון אותך מחדש.

אני לא משפטן ומבין שפעלת בתמימות, אבל הרווחת את הדו"ח ביושר.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסדר, תודה לעונים. החכמתי בחוקי הכביש, חשבתי פשוט לא מוסרי בין אדם לחברו.

אך עדיין תמוהה ביניי,

80% בת"א עושים את זה כדרך קבע, אומנם לא מהטעיית וייז אלא מחוצפה כי לא בקטע שלהם לעמוד בפקק.

מעניין שאם זה לא תקין לפי חוק, אנשים לא חושבים פעמיים לפני ביצוע עבירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה ש 80% חותכים רכבים לא נותן לגיטימציה לעשות את זה.

אני לא זוכר את הפעמים שטעיתי בכבישים (גם שבוע שעבר לצפון) והמשכתי ישר בשביל לא להידחף.

גם שנאלצתי לחרוג בעשרות קילומטרים מהמסלול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שאם היית מחכה להשתלב ממש בתחילת התור ולא בסופו לא היית מקבלת את הקנס.

מה שהציק למשטרה, ולכל מי שעמד בתור, זה שאת לא עמדת באותו תור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסדר, תודה לעונים. החכמתי בחוקי הכביש, חשבתי פשוט לא מוסרי בין אדם לחברו.

אך עדיין תמוהה ביניי,

80% בת"א עושים את זה כדרך קבע, אומנם לא מהטעיית וייז אלא מחוצפה כי לא בקטע שלהם לעמוד בפקק.

מעניין שאם זה לא תקין לפי חוק, אנשים לא חושבים פעמיים לפני ביצוע עבירה.

את יכולה לעבור על מגוון שרשורים כאן בפורום, בהם אנשים שונים מתלוננים על העדר אכיפה בנושא.

במקומות שבהם המשטרה מראה נוכחות (לא רק בהרצליה) זה מצטמצם. מכיוון שאין המון ניידות וזה גם לא תמיד הדבר שהכי מעניין את אנשי מתנ"א, לרבים זה פשוט מחליק, עד שזה הפך לנורמה מקובלת בכבישים.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדו"ח הזה מוצדק לחלוטין וכל הכבוד למשטרה שאוכפת עבירות כאלה ולא אך ורק "עבירות" מהירות.

שלמי את הדו"ח ותירוצים כמו "הוויז הטעה אותי" או "כולם בתל אביב עושים זאת" ממש לא תופסים בבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עברתי מקרה דומה היום, טור מכוניות עומד ומחכה לפנות שמאלה, פתאום מופיעה לה דמיו לבנה ומאותתת יפה כדי להכנס בראש הטור. עיני עגל מופתעות עם שאלה, למה לא נותנים לי להשתלב? כשניסיתי להסביר לה באדיבות רבה שאם היא תכנס מישהו מאחור יתקע עוד רמזור בגללה עיני העגל הפכו כועסות ואני נהייתי מפגר.

חבל שלא היה שם שוטר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משטרת ישראל היתה יכולה להיות עשירה יותר ממשטרת דובאי אם היתה טורחת להעמיד שוטרים שיאכפו את החוק בפנייה ימינה (דרומה) מרחוב שטרית לתוך מבצע קדש, בכיוון קניון איילון. הפנייה הזו היא מגנט לנבלות העוקפות משמאל בנון-שאלנטיות עשרות רבות של מכוניות הממתינות בתור ארוך לפנות. בשלב מסויים נבלות-בוסר מקבלות אומץ כאשר נראה שרוב המכוניות הפונות הן בעצם אלו שעקפו את הממתינים, כל הבוסר מבשיל בשנייה וההפקרות חוגגת. בנקודה זו ברור לממתינים כי הם במיעוט.

נבלות משקיעניות במיוחד אפילו לא טורחות להידחף לפנייה בקצה הטור - הכי פשוט לנסוע עוד 5 מטר, לעקוף את אי-התנועה עליו הרמזור ולפנות ימינה מול הפנים הנדהמות של "הפראיירים" שמחכים.

על פי הסטטיסטיקה המקובלת ובשילוב קצב פעימות הלב המוגבר מכמות החוצפה הבלתי נדלית של עמישראל ההומה מסביבי בפנייה זו, אם אקבל התקף לב מעצבים כשאני על הכביש, זה כנראה יהיה שם.

The older you get, the better you used to be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משטרת ישראל היתה יכולה להיות עשירה יותר ממשטרת דובאי...

תקציב משטרת ישראל אינו נגזר מכמות הדו"חות אשר מחולקים לאזרחים.

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהכוונה הייתה שהעמדת שוטר בפינת הרחובות הללו עשויה להכניס סכום נאה לאוצר, אבל תודה על ההבהרה. זה באמת עקרון מעודד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2972 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...