Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

היכן עובר הצינור של המים הכחולים למגב האחורי? (גולף 2010)

yarongti
שימו לב! השרשור הזה בן 2979 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הנזילות ברוב המקרים במקום המעבר לדלת תא המטען. שם הצינור מתקפל בכל פתיחת הדלת, עם הזמן יכול להיקרע.

חפש שרוול שרשורי מגומי שמתחבר לדלת תא מהטען. הצינור עובר בתוכו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב זיכרוני בגולף דור 6 נחיר ההתזה הינו חלק מאור ברקס אחורי עליון לכן הצנרת לא עוברת דרך דלת תא המטען אלא בחלק העליון של דיפון הסלון.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך הגעת למסקנה שהנזילה מהצינור של נוזל לניקוי שמשות ?

הריח :)

אם אין סימני נזילות בריפודים אז רוב הסיכויים שאין נזילה, אבל לך תדע... גם אני מריח לפעמים את הריח של נוזל השמשות (תלוי בכיוון הרוח).

בכול מקרה תתחיל מהקל אל הכבד ובדוק האם אין נזילה בתא המנוע ומנחירי ההתזה מתחת למכסה תא המנוע.

לא מזמן החלפתי אצלי את נחיר ההתזה מכיוון שהוא התחיל לנזול כתוצאה מסדק בחלק הפלסטי.

עריכה אחרונה על ידי מרק10

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב זיכרוני בגולף דור 6 נחיר ההתזה הינו חלק מאור ברקס אחורי עליון לכן הצנרת לא עוברת דרך דלת תא המטען אלא בחלק העליון של דיפון הסלון.

האם פנס בלימה אחורי הוא לא חלק מהדלת?

לדעתי כן. ואם זה המצב אז צינורית אמורה באיזשהו מקום לעבור אל הדלת, אם היא קרועה תהיה נזילה לתוך הדלת או לאיזור הפנסים האחוריים מתחת לריפוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרחתי ריח ממש חריף והשפריצר מוציא מים אבל לא בקצב האמור אלא ביותר חלש

שפתחתי את הבגאז נזלו מים מהפלסטיק (מוקף באדום בתמונה) וגם ניתן לראות מים מהיכן שניתן להוציא את הפלסטיק של המנורות האחוריות.

כוון אותי בבקשה מה אני עושה מפה מרק...

(הטוארג בתמונה להמחשהmaxresdefault.jpg בלבד)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא דיברתי על העליון, דיברתי על השניים בצדדים עם הפלסטיק הנשלף.

המים נשפכו מלמעלה(החלק המסומן) כי אחרי שהרמתי את הבגאז, החלק המסומן הפך "ללמטה" :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התגובה שלי הייתה לבוקי.

בכול מקרה נסה להעזר באתר בקישור המצורף. האתר לא נוח אבל תתחיל בפרק הנקרא BODY.

http://workshop-manuals.com/volkswagen/golf-mk6/body/general_body_repairs_interior/trim_noise_insulation/rear_lid_trim_(golf_2009_?)/removing_and_installing_rear_lid_trim/

http://workshop-manuals.com/volkswagen/golf-mk6/vehicle_electrics/electrical_system/windscreen_wipe/wash_system/rear_window_washer_system/assembly_overview_rear_window_washer_system/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצילום שהעלה פותח השרשור הוא (לעניות דעתי) לא של גולף 2010. אולי גולף פלוס?

מצ"ב צילום המראה את הנחיר. אכן מתרומם עם דלת תא המטען, ובמבט מבפנים, הכי הגיוני שהצינור עובר בשרוול השרשורי למעלה בצד ימין.

nchir_back.jpg

עריכה אחרונה על ידי pasat04

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2979 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...