Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת דשבורד במסגרת ריקול מאזדה 3 2009

Matan1515
שימו לב! השרשור הזה בן 2284 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה מגיע מתכשירי ניקוי זולים כמו ספריי סקאי.

שמן מנוע? תיקח קצת מהמדיד שמן.

פוליש לפסלטיק יעודיי -

http://www.autostore.co.il/%D7%A4%D7%95%D7%9C%D7%99%D7%A9-%D7%A0%D7%95%D7%96%D7%9C-%D7%9C%D7%A4%D7%9C%D7%A1%D7%98%D7%99%D7%A7-SONAX.html

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 74
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ניסיתי פוליש לפלסטיק לא עזר.

שמן מנוע לא היה לי מאיפה אז לא ניסיתי

ראיתי את הלכלוך הזה בהרבה מאזדות בלוח שעונים וגם במסך של המחשב דרך.. מעניין מאיפה זה מגיע?

אני לא מאמין שזה פנימי כי בסקלה השניה אין

לא יודע למה אתה מתכוון בדיוק, הלוח שעונים שלי שקוף לחלוטין בלי שום לכלוך בלי עין הרע כנל גם ל2 המסכים של המחשב, יתכן שהיה כשקניתי, שבוע אחרי הקניה האוטו עבר ניקוי אגרסיבי עם APC ושימוש באופטי בונד על כל הפלסטיקה והגמיות(שם שמתי לב שיש חלק דביק), שישי הקרוב הרכב יעבור ניקוי פנים אינטנסיבי והדש יקבל שיכבה חדשה של אופטיבונד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...
  • ספונסר פורום
האם מוסך "עד רעננה" מבצבע ריקול לפנסים קידמיים במאזדה 3 מודל 2008?

הפנס עכור ויש בו עדים

זה ריקול?

היי

החלפת הפנסים היא רק לדגמי מאזדה 3 דור שני (2009-2013) וכל המרכזים המורשים מבצעים את ההחלפה.

עדי

מרכז שירות שי לי - מורשה יבואן לרכבי פורד ומאזדה. רחוב היוזמים 12 אור יהודה, טלפון: 03-5333082
מוסך הסדר לחברות הביטוח מגדל, מנורה, ביטוח ישיר, 9 מליון, איילון, שירביט וליברה.
לחנות האונליין של שי לי עם הנחות ומבצעים לחצו כאן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום
אבל גם ב 2009 צורה ישנה הפאק הזה קיים( פנס עקור נכנס אדים ומים וכו)

איך תוכל בכל זאת לעזור לנו?

זה נכון, אבל אי אפשר לתת הארכת אחריות לכל החיים :)

מרכז שירות שי לי - מורשה יבואן לרכבי פורד ומאזדה. רחוב היוזמים 12 אור יהודה, טלפון: 03-5333082
מוסך הסדר לחברות הביטוח מגדל, מנורה, ביטוח ישיר, 9 מליון, איילון, שירביט וליברה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום
אז איך אני מצליח לסדר את הפנסים?

כבר נמאס מהתופעה הזו

בשלב מסוים וברמה מסוימת, זה רק להחליף לדעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://www.auto365.co.il/product-3936-%D7%9E%D7%90%D7%96%D7%93%D7%94_3_(4_%D7%93%D7%9C%D7%AA%D7%95%D7%AA)_%D7%A4%D7%A0%D7%A1_%D7%A8%D7%90%D7%A9%D7%99_%D7%A9%D7%9E%D7%90%D7%9C_%D7%97%D7%A9%D7%9E%D7%9C%D7%99_(%D7%9E%D7%AA%D7%90%D7%99%D7%9D_%D7%9C%D7%A9%D7%A0%D7%99%D7%9D_2004_2008).aspx

290 כל פנס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המקוריים שיש ברכב אולי לא תקינים ומסדרה לא תקינה. אך קשה להאמין שהפנסים מקוריים חדשים הם גם בעלי דפקט.

כמה עולה פנס מקורי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל גם ב 2009 צורה ישנה הפאק הזה קיים( פנס עקור נכנס אדים ומים וכו)

איך תוכל בכל זאת לעזור לנו?

יש לי בבית גם את הדור הראשון וגם את הדור השני. בשניהם בעיה חמורה בפנסים, בדור השני כבר פעמיים החלפתי פנסים במסגרת הריקול, בדור הראשון אני עדיין עם מקוריים וזה נראה ממש מגעיל, אצטרך להחליף אותם לפני הטסט.

גם בחלופיים וגם במקורים שתקנה תוך שנתיים 3 זה יהיה צהוב ומגעיל. אם הבעיה שלך זה רק אדים וזה לא צהוב בכלל אולי יש פתרון אחר זה משהו ששווה לבדוק.

מה שמוזר ממש זה שבדור הראשון הפנסים נהרסים הרבה יותר מהר מהראשון ומאזדה מסרבת להכיר בזה ויש ריקול פתוח לתמיד אך ורק בדור השני.

דרך אגב גם כשמחליפים דשבורד בדור השני בעיה לא נפתרת, שנתיים 3 גג וזה חוזר, וזה ציטוט של המוסך שהחלפתי בו, עברה שנה וחצי והדשבורד שלי מתחיל להיות דביק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2284 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...