Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת דשבורד במסגרת ריקול מאזדה 3 2009

Matan1515
שימו לב! השרשור הזה בן 2304 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם ובוקר טוב,

יש לי מאזדה 3 2009 דור 2, וגם לי יש את הבעיה הידועה שהדשבורד נמס.

לאחר חיפושים ושרשורים וגם ביקרתי בפורום שאלות ותשובות באתר של מוסך "עד רעננה", ראיתי שהחברה מכירה בזה כריקול ומחליפים ללא עלות לבעלי רכבים כמוני עם הבעיה.

התקשרתי לפני חודשיים ולקחו ממני מס' רכב ופרטים ואמרו אין בעיה תוך חודשיים זה יגיע ונעדכן אותך ונתאם לך החלפה.

ראיתי שאחרי חודשיים וקצת שום דבר לא זז והרמתי טלפון, כעת אומרים לי "כן עברו חודשיים, אבל זה ייקח עוד חודשיים שלושה".

מרגיש כאילו מורחים אותי או מתנערים מהאחריות בגלל ההחלפה והעבודה ללא תשלום אז הם מרשים לעצמם למשוך ולמרוח. למרות שחיכיתי זמן רב בתקווה שסוף סוף יוחלף ויראה נורמלי, בקיץ מהשמש זה מתחמם ונמאס עוד יותר, ממש מציק ולא סובל דיחוי.

כל מאזדה 3 מהשנתונים 2009-2010 שאני רואה חונה לידי גם עם אותה בעיה שכל הדשבורד נמס, אנשים חושבים שכנראה ניקו עם ספריי או משהו בשטיפה וזה מה שגרם לזה (ראיתי פה כבר שרשורים קודמים).

ממש לא, זאת בעיה מוכרת ומחלה של המאזדות 3 בשנתונים 2009-2010.

ובשנים 2011 הדשבורד קופץ 1-2 ס"מ מהמסך.

רציתי לשאול\לבדוק עם אנשים שחוו את אותה הבעיה כמוני ונתקלו בשירות של היצרן

תוך כמה זמן החליפו להם? או מה היתה הפרוצדורה בדיוק?

אשמח אם מישהו יכול לעדכן מתוך נסיון אישי:roll::?:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...
  • תגובות 74
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

היי

לאחר המון תרתורים ועצבים..

פנה אליי Toyota1996,עו"ד אביתר כהן, תוך כמה דק' כבר שוחחנו בטלפון..

ולאחר עצות והמלצות כיצד לפעול שלחתי מכתב ליבואן

לאחר כיומיים פנו אליי ממוסך מאזדה לבוא להחליף את הדשבורד כאחריות מלאה של היצרן. (חלק ועבודה ללא תשלום).

חשוב לציין שחיכיתי יותר מ3 חודשים ואני בטוח שבלי עזרה ממך הייתי ממשיך לחכות.

אז רציתי לומר תודה רבה לאביתר, אני באמת מעריך את זה את הרצון לעזור ולייעץ לאנשים כאן בפורום

ממליץ עליך בחום!!!8)

מי ייתן ויהיו בכל מקום אנשים כמוך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טויוטה עושה קסמים!:wink:.

עצוב שצריך התערבות של עורך דין או משהו כדי לקיים הבטחות.

שמח שנפתרה לך הבעיה.

למאזדות יש הרבה מחלות ילדות מעצבנות ומעיקות, בינתיים הדור החדש והנוכחי כנראה מתפקד היטב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כניראה גם אפנה למזדה, גם אצלי אותו הדבר, ניראה כמה זמן יקח להם להחליף לי,ספריי לא עוזר ולא משנה דבר, אגב כמה זמן לקח להם להתקין לך את הדש החדש?

אגב מבחינת זמני החלפה וחוסר מענה זה לא רק אצליינו, עיון קצר בכמה שירשורים על נושא דומה בחול מעלה את אותה הבעיה,הם עושים טובה שמחליפים

עריכה אחרונה על ידי iliahrom
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי

לאחר המון תרתורים ועצבים..

פנה אליי Toyota1996,עו"ד אביתר כהן, תוך כמה דק' כבר שוחחנו בטלפון..

ולאחר עצות והמלצות כיצד לפעול שלחתי מכתב ליבואן

מענין אם אפשר לקבל פרטים על תוכנו של המכתב, אילו נקודות העלית ומה לדעתך הביא את היבואן להגיב.

נראה שמכתב מאד מענין רבים בפורום, העלאת פרטים בוודאי יסייעו ואלי יחלצו אחרים מבעיות דומות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קבעו לי תור למחר להחליף..

אני מקווה שזה אכן יעבור בשלום ובצורה חלקה ואחזור לעדכן.

גם אני חשבתי בהתחלה שזה חומר ששמו בשטיפה בתקופת הליסינג או משהו כזה.

אבל קראתי על עוד ועוד

יותר מכך, יש לידי בעבודה 5 מאזדות 3 משנתונים 2009-2010 שחונות ובכולם אותה הבעיה. דשבורד נמס

בשנתונים 2011 הדשבורד לא נמאס אבל קופץ כמה ס"מ מהמסך, אפשר להחליף ואפשר לסדר את זה בקומבינה כזו או אחרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה אני אתקן.

בשנתונים 2009-2010 הדשבורד נמס מקדימה מול הלוח שעונים ומתפשט לפלסטיקים העגולים של המזגן בצדדים זה ממש מגעיל מהשמש ושמדליקים מזגן זה קצת מסריח, וכמובן בנסיעה מסנוור לגמרי.

2011 יש את המסך הימני של המערכת שמע ורדיו אז שם הוא קופץ מהפלסטיקה של המסך כס"מ או 2, זה עוד נורמלי ניתן ללכת ולסדר את זה עם דבק סיליקון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא, אבל נראה לי שהדברים שיש בתוך הדאשבורד לא פחות מסוכנים כשמפרקים אותו.

דוגמה, חבר שלי החליף רדיאטור חימום, פורק כל הדאשבורד וכל שאר הדברים והכרית אוויר נדלקה קבוע לאחר מכן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יודעים לפרק כמו שצריך ומסודר אז לא צריכות לצוץ תקלות. מנתקים מינוס מהמצבר בעת פירוק קונקטורים של כריות האוויר.

עשיתי כמה עבודות כאלה בעבודה הקודמת והנוכחית שלי והכל בסדר.

עדיף מלבקר במוסך מורשה כל שני וחמישי עם תקלות בגיר שלא מתפקד.

בקשר לדאשבורדים במאזדה, היו כאן אנשים שקיבלו בחינם נדמה לי החלפת דאשבורד אחרי המתנה של כמה חודשים טובים(גם כשהרכב לא היה באחריות).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי השרשור,ריקול קיים.

העניין הוא,שיש מוסכים ש"לוקחים את הזמן" ולא עומדים בהבטחה שלהם לספק את השירות המבוקש תוך חודשיים מיום פניית הלקוח.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2304 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...