Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תמחור מחבט טניס babolat

ניקו פ.
שימו לב! השרשור הזה בן 2978 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

אני רוצה למכור מחבט ששוכב אצלי כבר שנה בארון ומעלה אבק.

מחבט babolat aero storm שבזמנו עלה לי באזור האלפייה כחדש. מצורפות תמונות של מידות ומצב המחבט.

מחבט נקנה כחדש על ידי לפני 3 שנים בערך. שיחקתי על בסיס שבועי כשנה וחצי. אחר כך עשיתי לו שזירה מחדש, ושיחקתי עוד חצי שנה פעם בשבועיים-שלוש. בשנה האחרונה לא נגעתי בו בכלל. הוא במצב תקין למשחק. מה שכן, יש שריטות וקילופים בדפנות ובעיקר הרבה אבק/לכלוך.

בכמה לדעתכם אפשר למכור אותו? מחיר הוגן ואפילו עם נטייה קלה לכיוון הפראייר.

20160222_104106.jpg20160222_104124.jpg20160222_104159.jpg20160222_104213.jpg20160222_104221.jpg20160222_104226.jpg20160222_104239.jpg

עריכה אחרונה על ידי ניקו פ.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא משופשף די חזק (לטעמי בתור קונה)

מי דאג לצייר לך את הקווים השחורים? בד"כ אחרי שזירה נשארים בלי לוגו על השזירה.

היתי שם אותו ביד2 ב 400 שקלים ומוריד כל שבועיים (או בהתאם ללחץ) עוד 50 שקלים עד לעצירה ב 250 עד שימכר

אני בתור קונה היתי מוכן לקנות אותו ב 300

מחבטים במצב קצת טוב יותר של הד שעלו חדשים 1500 מכרתי ב 500 ביד 2, לקח זמן.

אתר הבישולים שלי:

DrorZi.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה.

השזירה נעשית עם צביעה, אבל זה דהה מהר מאוד. כנראה לא ממש מקצועי כמו ביציאה ממפעל.

פרסמתי ב-200. אני לא ממש לחוץ, סתם מעצבן אותי שהוא שוכב בארון ותופס מקום. 50-100 שקלים לפה או לשם לא יהוו הבדל ממשי בשבילי.

אתה אומר לעלות ל-250/300?

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים אוהבים להתמקח ביד2 שים ב 250 ותכתוב גמיש, תחכה לראשון שיגיד 200 לדעתי

גם אני מכרתי אותם אחרי שנה שהם ישבו ולא שוחקו במחשבה שאם אחזור לשחק אקנה לי חדש

בנתיים לא חזרתי לשחק

אתר הבישולים שלי:

DrorZi.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...