Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חשמל ומערכת שמע בפולו 2001

Ch1ko
שימו לב! השרשור הזה בן 2981 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן שבת שלום.

יש לי פולו 2001 שקיבלתי במתנה, כשקיבלתי אותה שמתי לב למלא אלתורי חשמל שנעשו,

הרבה בלאגן מבחינת חיווי של כבלים שאפילו אני בתור חובבן מבין שהם לא בסדר.

אני רוצה לקחת אותו לחשמלאי שיעיף את כל מה שלא צריך ויוודא שאין תקלות מבחינת חשמל. כמה לדעתכם יעלה סוג של 'יישור קו' לרכב מבחינת חשמל?

ושאלה נוספת,

כשאני מגביר את המערכת מווליום שקט ולווליום סביר, הכל מתחיל לרעוד, כאילו הבס זול ולא איכותי.

אני לא יודע אם זה בגלל פלסטיקה משוחררת או רמקולים\מערכת זולים.

מישהו יודע מה הגורם (או הגורמים) לדבר כזה?

כמו כן יש רמקולים שלא מחוברים בכלל האם שווה לקחת לחשמלאי בשביל זה או שזה משהו שאפשר ללמוד לתקן לבד?

אני מעוניין להשקיע בלמידה לכן אם יש למישהו מקורות טובים בנושא אני יותר מאשמח אם תשלחו לי.

יום טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוגע לשאלה הראשונה - עלויות אני לא מאמין שיוכלו לתת לך כאן כי אף אחד לא באמת יכול לדעת מה העבודה ומה צריך לעשות. גש לחשמלאי מומלץ וקבל חוות דעת והצעת מחיר.

בנוגע לשאלה השניה - רעשים כמו שאתה מתאר יכולים לקרות מכמה סיבות, ביניהן רמקולים שרופים, פלסטיקה משוחררת, תושבת רמקולים משוחררת וכדומה.

לכל אחד מהבעיות פתרון שונה, רמקול שרוף? תחליף רמקולים. רעשי פלסטיקה? תחזק או תבודד את הרעשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2981 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...