Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זה הכרחי? (ננעל עקב כותרת לא ענינית. הכרחי לקרוא את כללי הפורום)

שימו לב! השרשור הזה בן 2981 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחרי קריאה מרובה בפורום(אני לא מצליח להפסיק :lol:)

עלו לי כמה שאלות שצריכות את הניסיון שלכם

1 אם מה הכי טוב לשטוף את הרכב? אני מתכוון בשיטת שני הדליים עם איזה מטלית הכי כדאי לעבוד כפפת מיקורפייבר מטלית או מה והאם היא צריכה להיות של מותג כלשהוא או שגם אחת ב2 דולר תעשה את העבודה לא תעשה סווירלס.

2 האם grit guard באמת הכרחי?

3 יש לי שפריצר של חצי ליט וחשבתי לעשות איתו pre-wash משמע לקחת את הסיטרוס שלי ולשים אותו בשפריצר ולרסס על הרכב לפני שאני נותן לו שטיפה עם צינור מה אתם אומרים זה יתן משהו?

4 יש לי את המגבת וואפל של מאג ה water magnet אני יודע שיש את האובר ואת הmammoth(שעל אשמח אם למישהו יש אחת מיותרת למכירה) עכשיו אני עובד איתה בהתחלה בטפיחה משמע אני מניח נותן כמה לחיצות ואז מרים הבעיה שלקראת סוף הייבוש היא כבר לא ממש סופגת טוב אז אני מתחיל לייבש איתה במשיכה השאלה האם זה לא עושה סופר סווירלס כי אני מתחיל לפתח פרנויות שנוצרים לי כמה....

תודה רבה לכולם ואני אשמח לעצות וטיפים למיניהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מומחה גדול, אבל לאחר חרישה רצינית בפורום הזה ועוד רבים בחו״ל פלוס סרטונים ביוטיוב הידע שלי בתחום גדל.

ובקשר לשאלותייך:

1. הכי זולה ויעילה היא כפפת מיקרופייבר של carplan ירוקה (יש באוטוסטור).

2. שום דבר לא הכרחי אבל הכל תלוי לאיזה רמה אתה רוצה להגיע, במידה ואתה רוצה למזער את כמות הלכלוך שתעלה אל הכפפה בחזרה הגריט גראד יעזור.

3.פרי ווש זה דבר מבורך אבל תשים לב שעם שמפו סיטרוס הדילול מאוד נמוך.(צריך לשים ממש קצת לא זוכר במדויק כמה לפרי ווש, אבל לשטיפה בדלי מספיק 5 מל).

4.המגבת הזאת סבבה לחלונות אבל לייבוש הרכב עדיף את האובר או הממוטה (תתכונן נפשית לעלות יחסית גבוהה).

2016 Mini Cooper S - Pure Led

Maximum Go Kart Feel = 100% FUN

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1.הכפפה מאוטוסטור טובה, אם בא לך לחסוך זו מעולה ולא נופלת ממנה

http://www.aliexpress.com/item/New-Auto-Care-2IN1-Ultrafine-Fiber-Chenille-Anthozoan-Noodle-Microfiber-Car-Wash-Glove-Mitt-for-Car/32216571274.html

2.זה נחמד, לי אישית אין ואני מסתדר טוב בלי, בגלל שאני מנקה לעיתים קרובות וגם משקיע בPRE WASH הכפפה בקושי מתלכלכלת לי, ועדיין בכל מקרה אני נות לך שפריצים חזקים עם הצינור בין כל פאנל, אתה יכול לעשות את זה גם במקום הגריאט גארד.

3.זה אפשרי, בשביל זה יש ONR שזה גם נחמד, אבל אם יש לך צינור אתה יכול לקנות כל מיני 'מקציפים' מאלי אקספרס לדוגמא

http://www.aliexpress.com/item/New-Arrival-Foam-Water-Gun-Car-Washer-Water-Gun-High-Pressure-Car-Wash-Water-Gun-Home/32412740406.html

http://www.aliexpress.com/item/Car-Wash-Foam-Gun-Sprayer-with-only-garden-hose-no-need-of-power-or-gas/32297793234.html

4.זה החיסרון הגדול בוואפל, בעיקרון היא מצריכה גרירה ולאחר מכן היא משאירה טיפה מים, צריך לעבור אחריה עם איזה מיקרופייבר טובה. אני אישית משתמש בה למרות זאת, אם אתה שומר על הפח נקי ומנגב בעדינות אתה יכול להימנע מסווירלים, כמובן שיש פה יותר סיכון כי זה גרירה לעומת טפיחה (UBER) אבל החיים יותר קלים עם הוואפל, היא לא מצריכה כזו התעסקות, סה"כ עניין של נוחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. אני משתמש בכפפת מגווירס + ספוג מיקרופייבר "BIG CHUBIי" של כימיקיל גייס.

מידי פעם אני שוטף עם הכפפה ומדי פעם שוטף עם הספוג מיקרופייבר.

הם איתי כבר שנתיים ואיכותם מצויינת כמו שקניתי מהיום הראשון.

הסיבי מיקרופייבר לוכדים לתוכם את הלכלוך, שוטף את הכפפה בדלי מס' 2 לשיחרור כול הלכלוך שנתפס בכפפה, וממשיך לשטוף חלק- חלק.

זה אביזר שאתה קונה פעם אחת, וזה נשאר איתך לאורך הרבה זמן.

תשקול את זה.

4. אני משתמש ב-3 מגבות Water Magnet.

כול מגבת אני מקפל לכמה חלקים ומייבש בגרירה, לא לפני שאני מרסס על כול פאנל QD AID.

ברגע שכול צד של המגבת רטוב, אני מעביר לצד אחר נקי וככה ממשיך לייבש את הרכב.

זה יוצא:

גג + מכסה מנוע= מגבת 1.

צד שמאל+ תא מטען+ בסוף חלונות צד שמאל= מגבת 2.

צד ימין+ חלונות צד ימין+ שמשה אחורית וקדמית= מגבת 3.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2981 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...