Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיפול 150K מאזדה 3 2010 אקטיב

iliahrom
שימו לב! השרשור הזה בן 2952 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חבר'ה ובוקר טוב,

בגדול אני עומד לפני טיפול 150K אין תיעוד של טיפולים מבעל הרכב הקודם,

בגדול מה כולל הטיפול השיגרתי? ומה מומלץ לעשות מעבר על מנת להיות בראש שקט?

מה טווח העלויות בערך?

הדבר היחיד שאני יודע שהוחלף בוודאות זה הצלחות בלימה+רפידות,אין לי מושג של איזה חברה[לפני 4 חודשים]

לגבי שאר הדברים הנפוצים כמו פילטר אויר, פילטר שמן+שמן,נוזל קירור,נוזל בלימה,פילטר דלק,שמן גיר[השמן נמצא בטווח המותר,הוא דיי בהיר ללא הרבה משקעים,לפחות זה מה שנראה בעין] ומצתים[אגב אם אני זוכר נכון הדגם 1600 לא מותקן בו מצתי אירדיום לפי יצרן,אם אני אבקש להתקין מצתי אירדיום זה יתן שיפור מסויים מבחינת התנהגות מנוע?]

כל זה אין לי מושג מתי הוחלף לאחרונה ואין לי מושג אם זה לפי התקנים של מאזדה

אם זה עוזר מדובר במנוע Z6

דגם BL12Z

תודה וסופ"ש מהנה לכולם:)

עריכה אחרונה על ידי iliahrom
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית קח טופס מנוע:

Z6 BL.pdf

ממנו אתה מבין שיש אופציה רק לאירידיום. משום מה פה בארץ שמים במנוע הזה מצתים רגילים. אני אישית הייתי משקיע באירידיום, כמובן מזמין מאיביי. במיוחד ב-1.6 - פחות סימפטי להגיע אליהם.

יש גם את הטופס של היבואן, אומנם דור קודם אבל אותו מנוע:

http://www.delekmotors-info.co.il/Upload/490_367%20-%20BK.pdf

בכל מקרה באוטודאטה אין טיפול 150K, יש אחד לפני ואחד אחרי ושניהם קטנים - שמן מנוע ופילטר.

אין לך היסטוריית טיפולים מהבעלים הקודם ?

Stay Dirty

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית קח טופס מנוע:

[ATTACH=CONFIG]451835[/ATTACH]

ממנו אתה מבין שיש אופציה רק לאירידיום. משום מה פה בארץ שמים במנוע הזה מצתים רגילים. אני אישית הייתי משקיע באירידיום, כמובן מזמין מאיביי. במיוחד ב-1.6 - פחות סימפטי להגיע אליהם.

יש גם את הטופס של היבואן, אומנם דור קודם אבל אותו מנוע:

http://www.delekmotors-info.co.il/Upload/490_367%20-%20BK.pdf

בכל מקרה באוטודאטה אין טיפול 150K, יש אחד לפני ואחד אחרי ושניהם קטנים - שמן מנוע ופילטר.

אין לך היסטוריית טיפולים מהבעלים הקודם ?

תודה על המענה המהיר,אין היסטוריה לצערי[הוא לא תיעד כלום ועשה במוסך של חבר שלו :\ ]

בכל אופן אני רוצה להיות בראש שקט,נכון להיום האוטו נוסע יפה,צריכת דלק ממוצעת למאזדה[12-11 ק"מ לליטר במשולב] מידי פעם נתקעת על הילוך שני בעליות קשות[זה הבנתי שדי נפוץ,העברת הילוך מתבצעת בטורים דיי גבוהים-באיזור ה5K]

וכן אני מודע לסיפור שההחלפה של המצתים הרבה פחות נוחה ממנוע ה2L, מה היית ממליץ לעשות[עד כמה שאני יודע אמור להתבצע טיפול בסיסי כל 15K או אחת לשנה]

אין לי בעיה להשקיע העיקר להיות בראש שקט, כלומר אין לי בעיה לשים סכום נעה על מנת לישר קו

גם בדף שצירפת של הדור הקודם מופיע שם טיפול 150K

עריכה אחרונה על ידי iliahrom
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

בוצע טיפול במוסך של מכר בסוף,

כתוצאה התגלו מס' דברים לא נעימים

פילטרים ברכב היו סיניים זולים

שמן גיר לא תואם, שמן מנוע לו תואם

צלחות קידמיות ואחוריות מעוותות בעקבות קירור מהיר[כניראה בוצע שטיפה אחרי נסיעה ארוכה עם הרבה ברקסים]

ופלאגים אומנם אירדיום אך אם הברגה לא מתאימה שהוברג בקומבינה.

שמנים הוחלפו למקוריים של מזדה.

צלחות אחוריות הוחלפו למקורי,קידמיות פחות מעוותות[אמר לי לנסוע שבועיים ולראות אם אני מרגיש בעיה בבלימה,במידה וכן יוחלפו למקוריות]

רפידות הוחלפו לדיי פשוטות של ICER [לא מצאתי עליהם ביקורות כ"כ רעות אך גם לא ביקורות הכי טובות, מקסימום אני אקנה רפידות של ראמסה כשיהיה במרכז,גם דיסקים קידמיים של ברמבו,יוצא בערך 700 שקל מחנות ברחובות,לא זוכר את שמה]

מצתים הוחלפו למקוריים של מזדה אך לא אירדיום[נראה אם יש הרעה בצריכת דלק וכוח]

פילטר אויר הוחלף לחלופי[לא מקורי של מזדה]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2952 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...