Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צפי משוער לירידת ערך לרכב מדגם חדש בסגמנט מנהלים

technet
שימו לב! השרשור הזה בן 2990 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מעוניין לרכוש רכב מסוג יונדאי סונטה היבריד דגם לימיטיד .

הרכב אמור לשרת אותו כ 2-3 שנים עם ממוצע קמ של 40 אלף לשנה

אני מוכן לספוג ירידת ערך בשווי של כ 60 אלף לכ3 שנים.

האם בסיגמנט הזה של מנהלים ורכב במחיר הזה עם האבזור והחסכון הזה ירידת הערך הנל סבירה?

ואם לא מה לדעתכן תהיי ירידת הערך בשקלול הקמ הגבוה מהממוצע?

מבדיקות שערכתי מול קליינטים של הרכב בארץ ומול ארהב שם היא נמכרת צריכת הדלק תהיי סביב ה 17 קמ לליטר מה שאולי יקנה לה ביקוש גבוה בשוק המשומשות בעוד כ 3 שנים

אני אופטימי מידי.ץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיוני, כל רכב, מאבד מערכו בין 40 ל50 אחוז לאחר 3 שנים.

אל תשכח להבדיל בין מחירון הרכב (ירידת ערך) לבין מחיר השוק (כמה אנשים מוכנים לשלם על הרכב).

מחיר השוק ישתנה בהתאם לביקוש ולהיצע של הרכב. ישנם רכבים שנסחרים הרבה מעל המחירון (טויוטה לנד קרוזר, ב.מ.וו למיניהם וכו') ויש רכבים שנסחרים משמעותית מתחת למחירון (וולוו למשל).

כל זה כמובן מתוך יציאה מנקודת הנחה שמדובר ברכב תקין בעל נסועה ממוצעת לשנתון.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך מגיב מניסיונך השוק לרכב מנהלים היברידי מפואר?

אין הרבה ניסיון בשוק כמקור להשוואה

טויוטה קמארי היברידית 2013 נמכרת בכ 60 אלף פחות מול חדשה היום היא 190 ו2013 בכ 130

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה לדעת שוק של רכב שלא נמצא מספיק זמן בשוק. דגם חדש לפעמים משנה לגמרי את המאזן.

וולוו היא דוגמה מצוינת. הדגמים הישנים כמעט בלתי אפשריים למכירה, וגם כשהם כן נמכרים, זה הרבה מתחת למחירון.

לעומת זאת, הדגמים החדשים של וולו נהנים משוק הרבה יותר טוב לעומת הישנים. אמנם עדיין לא מקבלים עליהם מחירון, אבל הרבה פחות קשה למכור אותם ומחיר המכירה אינו כל כך רחוק מהמחירון כפי שקורה עם הדגמים הישנים.

קשה לי לענות לך לגבי היונדאי הנ"ל, שכן לא יצא לי עדיין להתעסק עם מכירה של אחת כזאת.

הקאמרי כבר נמצא לא מעט זמן בשוק ואפשר לראות כיצד היא נסחרת, לעומת היונדאי שנמצאת בשוק מעט מאוד זמן, בטח באופן יחסי למול הטויוטה המדוברת.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחיךל בזה שאיך שהוצאת את הרכב מהסוכנות אתה יכול להוריד יותר מ-20 אלף מהמחירון - כי 0 קילומטר מליסינג אפשר להשיג 0 קילומטר ב-142 אלף.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה לדעת - כי עדיין אין נסיון עם הרכב. רכבי טויוטה ההברידיים שומרים על ערכם טוב (אבל גם טויוטה בכלל ידועה כשומרת ערך יותר מהממוצע בשוק) לעומתם רכביה ההברידיים של הונדה הם לא להיט בשוק המשומשות כי לא מעט אנשים נזקקו להחלפת סוללות שאינה זולה.

קשה לנבא - וזה גם מאד תלוי כמה כאלה יימכרו, מה יקרה למחיר הדלק בשנים הבאות, ואיזה עוד יצרים יציעו הברידיות בשנים הקרובות.

נראה לי שאפשר להמר שערכה לא ירד הרבה יותר מהממוצע בשוק, מה יהיה "הממוצע בשוק, כשתרצה למכור? קשה לדעת...

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Bigmik - לא ניתן להשוות בין "ג'יפ" לרכב מנהלים, בין רכב חסכוני לשתיין - אי אפשר להסיק מהשוואה בין המקרים - כלום.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שאני נביא כמובן, אך באופן כללי, הצפי הוא שלא יהיה לסונטה היברידית שוק בעוד שנתיים-שלוש. וזה מהסיבה שסונטה באופן כללי סובלת משוק חלש (גם i40 בעבר וגם התאומה קיה אופטימה לא מאד נפוצות בארץ, ועזוב כרגע נהגי מוניות לגבי זו השנייה), אז בוודאי דגם חדש ויחסית נדיר - אם כי זה המצב כרגע, מי יודע מה יהיה בעתיד? קנה ותהנה. מכונית זה לא נכס נדל"ני...

הכלכלה הישראלית אלצה אותי לעלות לארבעה גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם התלבטתי באותו נושא, ובסוף קניתי את הרכב. יש לי אותו כבר חודש+, אני נהנה מכל רגע איתו. צריכת דלק ממוצעת 18.1 כאשר 60% בין עירוני.

מתחילת השיווק שלו כבר נמסרו יותר מ 400 יחידה לפי הסטטיסטיקה שמפרסמים כאן באתר מדי פעם, יותר ממה שהקאמרי נמכרת כרגע. אין מה להשוותו לקאמרי, הסונטה עולה עליה בכל פרמטר לדעתי. ואני הלכתי ובדקתי גם את הקאמרי לפני שהחלטתי.

אז מבחינת שוק אני מצפה שהמצב יש טוב לדעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2990 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...