Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכטרוניקס הוחלף, מצמדים הוחלפו, וביומיים האחרונים של 5 שנות אחריות, הוחלפו שוב!

eitama
שימו לב! השרשור הזה בן 2978 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז, לפני שלוש שנים ושנתיים הוחלפו מצמדים ומכטרוניקס, ואז :

קודם כל הכבוד למוסך גגג רעננה, נתתי להם את הרכב יומיים לפני תום 5 שנות אחריות על הגיר, הרכב שנת 2011.

התלוננתי שיציאה ברמזור מלווה ברעידות שלצערי אני כבר יודע לשייך למצמדים לקראת מותם.

אמר שיבדקו ואם באמת ימצאו לא תקינים יוחלפו באחריות. יום אחר כך, התקשר אמרת תבוא לקחת את הרכב.

על הדרך עשיתי טיפול ועוד כל מיני.

עכשיו יש משהו שאני לא מבין, אמרו לי במוסך, בהזדמנות שונה שבה הייתי במוסך, שהמכטרוניקס הישן היה בעייתי וגרם לבלאי המהיר של המצמדים. אבל הם הוחלפו, אז מדוע הם הוחלפו שוב היום??

בנוסף, אני זוכר שפעם אמרו שיש מצמדים "משופרים" שמתאימים לאקלים, מצד שני כששאלתי במוסך על זה אמרו שזה לא נכון.

מישהו יכול לעשות קצת סדר שאני אבין מה אמת ומה קשקשת?

תודה מראש.

Peugeot 208 GTI 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב עם 60000 ק"מ, והקלאצים הוחלפו לראשונה באיזור 30000

האם גם עם מכטרוניק תקין צריך להחליף קלאצים כל 30,000??

אגב לאון 1800 tsi של אשתי, לא ננהגת חזק ולא משופרת.

Peugeot 208 GTI 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי בליסינג איביזה 2014 עם 37 אלף, כיום עם 44 אלף ומחר נכנסת למוסך לאחר שכל התקופה מכות ביציאה מהמקום היו שיגרה ורעידות בין הילוך 3 ל2 + משיכות בהעברת הילוכים נמוכים,

הייתה בטיפול לאחרונה אבל למרות שביקשתי שיבדקו לא נראה לי שבדקו את הגיר.

בחמישי היה השיא,

הייתי ברמזור בעליה נתתי גז והרכב פשוט התדרדר אחורה בזמן שהטורים עולים כאילו הוא על ניוטרל, רק אחרי ברקס חזק וגז מחדש ההילוך השתלב.

מחר נותן מפתח לקצין רכב בליסינג שישלח אותה לבדיקה רצינית של הנושא במוסך.

גם אצלך זה קורה ככה?

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא, אצלי יש גימגומים בתחילת נסיעה, מדי פעם העברות הילוכים לא מאוד נעימות. המצב אצלך חמור מאוד ואני לא יודע להגיד שהוא מבודד למצמדים.

Peugeot 208 GTI 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

החברת ליסינג החזירה גם לי את הרכב ביום שני,

שאלתי את הבחור מהליסינג לפשר התיקון(כמעט שבוע במוסך) והוא טען שבוצע ברכב "שיפוץ גיר" אז לצערי אני לא יודע להגיד מה כלל התיקון אבל לרכב עם 45K זה בהחלט לא תקין.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החברת ליסינג החזירה גם לי את הרכב ביום שני,

שאלתי את הבחור מהליסינג לפשר התיקון(כמעט שבוע במוסך) והוא טען שבוצע ברכב "שיפוץ גיר" אז לצערי אני לא יודע להגיד מה כלל התיקון אבל לרכב עם 45K זה בהחלט לא תקין.

כל מה שאני יכול לומר לך זה תגיד תודה שאתה בליסינג.

היום התקשרו אליי מצ'מפיון מוטורס לבצע סקר שירות אחרי הביקור שלי במוסך.

אפשר לומר שנתתי כמעט להכל 5/5, למעט : מחיר (יקר להחריד), ושאלו אותי אם יש לי הערות נוספות, אמרתי שאין סיכוי שאני קונה עוד רכב מהקבוצה עם רמת אמינות כזו, ומחירים כאלה במוסך.

וזו האמת.

יש ברשותי שני רכבים, אודי S3, ולאון 1.8 TSI

לשני הרכבים האלה בשנתיים שלוש הקרובות אמצא מחליפות ראויות מיצרנים אחרים. היום זה לא מה שהיה פעם. טורבו זו לא מילה גסה אצל היצרניות האחרות וזה מה שהיה חסר לי.

וזה חבל, כי ממש רציתי להחליף את הלאון למשהו גדול יותר, ולהחליף את ה S3 ב S1.

אבל זה לא יקרה ככל הנראה.

Peugeot 208 GTI 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2978 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...