Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיחה מוזרה ממוקד הוט, מנסה להבין אם נסיון לעקיצה או משהו אחר

Igalz
שימו לב! השרשור הזה בן 2991 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתמול בבוקר קיבלתי שיחה ממספר בזק 046188908

הבחורה בצד השני הזדהתה כנציגה של הוט מבלי לנקוב בשם. זה הדליק לי לד אדום כי הוט לא מתקשרים ממספרים של בזק.

אותה בחורה הודיעה לי שהחבילה שלי (של ההורים שלי) פגה תוקף והמחיר עומד לעלות ב100 שקל אם לא נחליף מיד חבילה. זה נשמע לי מאוד הגיוני כי אכן עברה שנה מאז שעשיתי להם את החבילה.

אמרתי לה שאני לא מעוניין בשום שינויים ושתשאיר את המחיר והתכנים כפי שהם. היא התעקשה שאין כבר חבילות כאלה והמחיר יעלה ב15 שקלים. לאחר דין ודברים היא לא נסוגה מהעמדה הזו ואמרה שיכולה להוסיף לי ערוצים אבל לא לרדת במחיר. לבסוף, לאחר שהתעלמה מהבקשה שלי לדבר עם אחראי משמרת, דרשתי שתעביר אותי לשימור.

היא נבחה בעצבים שאם אני רוצה אני יכול לדבר איתם בעצמי ב*6900 וניתקה את השיחה.

בערב הרמתי טלפון למוקד של הוט, הנציגה בדקה והודיעה לי שלחבילה שלי אין תאריך תפוגה והמחיר ישאר כמו שהוא כל זמן שאני ארצה.

ניסיתי להבין מי זאת התקשרה אלי בבוקר ומסתבר שלשיחה הזו אין שום רישום במערכת. לחצתי מעט על הנציגה, היא בדקה לי עם אחראית המשמרת שלה ובשתי מחלקות שכנות, ואיש לא יודע מי התקשר אלי ומדוע..

משהו נתקל בתופעה מוזרה שכזו?

זה נסיון של נציג מכירות לעשות כמה שקלים על החלפת חבילה מיותרת?

עריכה אחרונה על ידי igal_zeltser

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר על חברת מכירות חיצונית שעובדת עבור הוט.

אין לה אחמ"ש ולא מנהל משמרת ולא מנהל מוקד, אף אחד לא יטרח לחפש אותה על איך שהיא דיברה כי עד שתגיע למישהו שיודע איזה חברה זאת, על מה מדובר ואיך ניתן להשיג אותם, או שהיא כבר תעזוב את העבודה או שאתה כבר תתנתק או שהשיחה תמחק (אם בכלל הוקלטה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר בחברה חיצונית שמקבלת תגמולים מהוט, אם הם מעלים לך את מחיר השרות.

שרות הלקוחות של הוט הם צדיקים לעומתם

עריכה אחרונה על ידי armagedon
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה חברים, כעת התמונה ברורה יותר.

העליתי את הפוסט הזה לדף שירות הלקוחות של הוט בפייסבוק,

כעבור כמה דקות קיבלתי תגובה עניינית מאוד שכללה בין היתר את השורה

מבדיקה ניתן לראות שבשעה 11:24 (אמור להיות 10:24 אבל לא קריטי) הייתה נציגה ממכירות שצפתה במנוי שלך. המקרה הועבר לגורם בכיר לחידוד לנציגה ולגורם מעליה על מנת שלא יקרה שוב.

ניראה שהמערכת יותר יעילה ממה שלאון מתאר.

אני מקווה שזה ישנה משהו..

בכל אופן, לידיעת הגולשים, יש להתייחס בחשדנות לשיחות ספונטניות משירות לקוחות של הוט

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל שיחה עם הוט יכולה להיחשב כנסיון עקיצה.

פעלת נכון.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש להתייחס בחשדנות לכל השיחות הנכנסות.

מזכיר לי שלפני זמן מה התקשר אליי איזה מישהו מחברת שקר כלשהי. עוד לפני שהוא הספיק לסיים את משפט הפתיחה אמרתי לו "לא תודה" וכהרגלי רציתי לנתק. תוך כדי שהאצבע שלי מחליקה על המסך החצוף הזה עוד ניסה לחלוב ממני את שם העיר בה אני מתגורר...

פשוט הזוי שיש פרופילים מסודרים עם כל הפרטים שלנו שמטייל בין החברות הללו. ואת הפרטים שחסרים להם, הם מנסים להשלים בדרך לא דרך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש להתייחס לשיחות נציגי הוט להתחברות/שדרוג בדיוק כפי שהם מתייחסים לשיחות הלקוחות שמבקשים להתנתק, התעלמות וסירוב אוטומטי.יום אחד כשיהיה לי זמן, המון זמן, אספר מה עברתי כדי לנתק את מנוי ההוט ומנוי האורנג' של אימי לאחר פטירתה.מדובר בחודשים של שיחות, התדיינות, תשלום שוטף נכבד והכל כשבאף אחת מהחברות, לא הייתה קיימת התחייבות.

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שאבא שלי נפטר אמי רצתה להעביר את המנוי של 012 (ספק אינטרנט) על שמה. עשרות שיחות, אבל לא הצליחה לעבור את ה-IVR. הבעיה נפתרה כאשר קיבלה מעטפה עם איום בניתוק או משהו כיון שכרטי האשראי לא כובד. עכשיו, תבינו, מדובר באשה לא צעירה, אבל בהחלט חדת ראיה, ועל מעטפת ה"הודעה האחרונה" הופיע מספר הטלפון של המחלקה הנכונה. שיחה קצרה והבעיה נפתרה.

הבעיה של ניתוק קוים אחרי פטירה מובנת - צריך להוכיח זכות לעשות זאת, והתהליך של קבלת תעודת פטירה וצו ירושה או צו קיום צוואה אורך עוד כמה חודשים, זמן שבו החברות יכולות לסחוט עוד כמה מאות ש"ח.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן

במערכת של הוט ניתן לראות מי בדיוק צפה במנוי, איפה הוא צפה, מה הוא עשה וכמה ולמה. גם אם לא תיעדו, המערכת מראה מאיפה צפו ומספר תז של הצופה.

מאז ביטול מוקדי השירות של החברה ןהעברתם לחברות כמו תקשוב וכו', גם מוקדי המכירות בוטלו והועברו לחברות קבלן חיצוניות. הנציגים מציגים עצמם כנציגי הוט אבל הם לא עובדי הוט.

גם בזק עובדת ככה (למרות שיש לה מוקדי שירות שלה) וכך גם רוב החברות במשק.

אל תיבהל. מי שמתקשר אליך תנפנף אותו לא בנועם ולא בנימוס - כי הם יאכלו לך את הראש.

גילוי נאות: עבדתי בתקשוב.

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

^^^ זה בהחלט מסביר כמה דברים...

לאחרונה הנציגים שמצלצלים יותר אגרסיביים מבעבר (ובעבר הם היו די אגרסיביים)

שיחה מחברת ביטוח הסתיימה רק כשניתקתי לנציגה בפרצוף אחרי ש4 פעמים אמרתי לה שאין לי זמן לדבר איתה,

ושיחה עם נציגת בזק כמעט הסתיימה במעבר האינטרנט אליהם בלי שבכלל אמרתי שאני מעוניין (הנציגה אשכרה כבר התחילה את התהליך תוך כדי שהיא מסבירה למה כדאי לי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמרתי ואני אומר שוב, מעדיף להיות חבר במפלגה הניאו-נאצית מאשר להתקשר עם הוט. שומדבר כבר לא יתקן את התרבות הארגונית הקלוקלת של הארגון הזה, ויש מספיק דוגמאות לביריונות שנקטו לאורך השנים בפורום הזה.

זה לא ש-Yes צדיקים שעובדים לשם שמיים, אבל כשאתה מבקש משהו הם עושים, החיובים כמוסכם, וכשבקשתי לנתק, ניתקו מייד.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שירות הלקוחות של קודי/פופקורן טיים וממיר העידן + שמובנה בטלוויזיה הכי טוב.

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שירות הלקוחות של קודי/פופקורן טיים וממיר העידן + שמובנה בטלוויזיה הכי טוב.

אני איתך.. למעשה אין לי אפילו טלויזיה בבית.

אבל לך תסביר את זה לזוג פנסיונרים..

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...