Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

106 ראלי, נמאס לי לחפש...(או: הסאגה ממשיכה- 106 ראלי...שווה מעל המחירון?)

Vovka
שימו לב! השרשור הזה בן 7016 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ראלי הייתה תמיד החלום שלי, לבנה שמורה ולא משופרת... כן אני יודע שזה רכב לא הכי אמין, אבל אמרתי יש לי תקציב מסויים במחירון של הראלי אני יכול להרשות לעצמי להשקיע עוד כמה ג'ובות. אני מחפש כבר כחצי שנה( וגם אין הרבה ראלי בדרום ), דור שני 1998-7... ונמאס לי כבר! פשוט נמאס! גם ככה יושבים לי על הראש "לא לקנות צרפתיה" ועוד בעלי הראלי המטורפים האלה... חבר'ה, זה כבר לא מצחיק הרכב הזה נמכר ב10-14 אלף מעל המחירון. אחד רצה 38 במקום 28 ,השני רצה 40!!!! על 1997, השלישי 39 במקום 25 ( יד 5!!! )!

כל הרכבים משופרים ובטח שלא שמורים. אני כנראה יורד מהעניין, אין לי כסף לזרוק למישהו ככה סתם ואני צריך גלגלים. כמה אנשים כבר שיגעתי לכמה אנשים כבר התקשרתי... בסדר, אני מבין שזאת ראלי ופקה פקה וכולם דורשים מעל המחירון אבל 14 אלף? :sad:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 211
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

1. סבלנות,סבלנות ועוד קצת סבלנות!

2. תבין, ראלי שחוטות ועקומות יש להשיג אבל אותן אתה לא רוצה,כמובן. ראלי שמורה,מטופחת ומשופרת עולה יותר ממחירון אבל אני מסכים איתך ש 14-15 מעל המחירון זה מוגזם.

3. מועדון PSI נפגש כל שבת שלישית בחודש במגרש החניה של הטניס בהדר יוסף, תגיע בקביעות ואולי תמצא שם משהוא.

בברכה

יניב

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. סבלנות,סבלנות ועוד קצת סבלנות!

2. תבין, ראלי שחוטות ועקומות יש להשיג אבל אותן אתה לא רוצה,כמובן. ראלי שמורה,מטופחת ומשופרת עולה יותר ממחירון אבל אני מסכים איתך ש 14-15 מעל המחירון זה מוגזם.

3. מועדון PSI נפגש כל שבת שלישית בחודש במגרש החניה של הטניס בהדר יוסף, תגיע בקביעות ואולי תמצא שם משהוא.

בברכה

יניב

אין לי איך להגיע, אבל אני מבקר 23 שעות ביממה בפורום קניה ומכירה שלהם. לא עוזר, עדיין המחירים לא הגיוניים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראלי הייתה תמיד החלום שלי, לבנה שמורה ולא משופרת... כן אני יודע שזה רכב לא הכי אמין, אבל אמרתי יש לי תקציב מסויים במחירון של הראלי אני יכול להרשות לעצמי להשקיע עוד כמה ג'ובות. אני מחפש כבר כחצי שנה( וגם אין הרבה ראלי בדרום ), דור שני 1998-7... ונמאס לי כבר! פשוט נמאס! גם ככה יושבים לי על הראש "לא לקנות צרפתיה" ועוד בעלי הראלי המטורפים האלה... חבר'ה, זה כבר לא מצחיק הרכב הזה נמכר ב10-14 אלף מעל המחירון. אחד רצה 38 במקום 28 ,השני רצה 40!!!! על 1997, השלישי 39 במקום 25 ( יד 5!!! )!

כל הרכבים משופרים ובטח שלא שמורים. אני כנראה יורד מהעניין, אין לי כסף לזרוק למישהו ככה סתם ואני צריך גלגלים. כמה אנשים כבר שיגעתי לכמה אנשים כבר התקשרתי... בסדר, אני מבין שזאת ראלי ופקה פקה וכולם דורשים מעל המחירון אבל 14 אלף? :sad:

ראשית תתפלא אבל הרכב אמין מאוד!!!

לפחות דור2. מניסיון ולא רק שלי.

בנאדם שהשקיע ברכבו (שיפורים וכו') בדרך כלל שומר על האוטו.

בנאדם ששילם בעבר מעל המחירון על הרכב זה בנאדם שממש אוהב את הרכב משמע שומר עליו.

לדעתי הרכב שווה את המחיר מכיוון שאין שום אופציה אחרת שמשתווה אליו במחיר הזה.

Not the sound of silence -ABARTH

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ftbs2.jpeg

...I Spy With My Little Eye

כיצד לפנינו מתפתח שרשור נוסף, מספר 756,352 בסאגה הבלתי-נגמרת של אגדת הראלי.

דפים רבים של ויכוחים, עד כמה הצרפתיות אמינות ושילדותיהן משוגעות (או פסיכופטיות, או מה

שלא תהיה האבחנה הקלינית המקובלת בימים אלה). עד כמה כדאי לשלם על ראלי מעל המחירון,

גם אם הבעלים רוצה 3,000 מתחת. עד כמה ראלי עם פגיעת שילדה זה מעולה, אבל בקורולה

עם קצה שילדה אסור לגעת - וגם לא להתקרב. עד כמה שהמחירון דופק את בעלי הצרפתיות שלא בצדק.

ועוד פנינים ומטעמים מלוא החופן.

הכינו את הפופקורן. יהיה שמח! :razz:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צרפתיה = אמין... זאת בדיחה טובה , עומר עם כל הכבוד עדיין לא נולדה הצרפתייה שנוכל להגיד עליה שהיא אמינה.

אולי לא שלך:-) .

תתפלא אני עברתי עם שלי כבר 50K ק"מ ושנתיים של נהיגה מהנה ועדיין לא עלתה התקלה או החוסר אמינות המדוברת... אה כן נגמר לי המצבר אם לזה אתה קורא תקלה:lol: .

לעומת זאת אנשים עם מכוניות כמו VW או סיאט או מיציבושי כמו אבא כבר עברו לא מעט תלאות (הדברים האלו מניסיון ולא מהאויר!)

צוקרמן תוציא ת'בירות זה יהיה ארוך...

Not the sound of silence -ABARTH

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כיצד לפנינו מתפתח שרשור נוסף, מספר 756,352 בסאגה הבלתי-נגמרת של אגדת הראלי.

רועי ,

טעית בספירה.

שרשור מס. 324,208 נמחק , וכמוהו 427,382

שימו לב ילדים , שגם זה לא ייעלם :idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אתה רוצה למצוא ראלי אם אתה לא יוצא מהדרום לחפש?!

אני בחיפושי אחר רנו 5 GT טורבו הגעתי כבר לאיזור חיפה,ואני מירושלים,צריך להסתובב קצת כדי למצוא,אלו מכוניות נדירות אז צריך לחפש טוב טוב,זה לא מספיק להסתכל בעיתונים ובפורומים.

לך עוד יש מזל שהראלי שאתה מחפש די חדשה יחסית,אני מחפש רכב שיובא בין השנים 87-89 ורובם כבר נכחדו,שלא נדבר על זה שמודעת מכירה של רכב כזה צצה אחת לשנה במקרה הטוב.

כמה אתה צריך לשלם?! זה ויכוח אחר על הנאות צריך לשלם בחיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בחיפושי אחר רנו 5 GT טורבו הגעתי כבר לאיזור חיפה,ואני מירושלים,.
לא ידוע לי על רנו 5 GT שנמצאת באיזור חיפה, הייתה אחת לבנה עד לפני מספר חודשים שראיתי בנשר, אך היא נעלמה.

יכול להיות שהיא נמצאת באחד הכפרים הדרוזיים [דליית אל כרמל, עוספיה].

לפני 3 שנים בערך, חיפשתי רנו 5 GT, שרציתי לשפץ ולשחזר. היחידה שמצאתי באיזור, הייתה בפרדס חנה, בצבע ירוק לימון [כמו של האיביזה קופרה] שנצבעה עם צבעי גואש :screwy:. המצב שלה היה אנוש עד קשה, הטורבו היה מפורק, כל האוטו היה נראה כמו מכונית לגו, ולא רק זה, הוא דרש 20K על האוטו, ולא רצה לרדת שקל.

מעבר לרכב הנ"ל, לא מצאתי רכבים נוספים [חיפשתי במשך חצי שנה], התייאשתי וטסתי עם הכסף לטיול בחו"ל.

לגבי 106 ראלי, כבר דיברו על כך מנוסים ממני, אין לי מה להוסיף.

If you can’t see the Bright side of life , Polish the Dull side

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אתה רוצה למצוא ראלי אם אתה לא יוצא מהדרום לחפש?!

אני בחיפושי אחר רנו 5 GT טורבו הגעתי כבר לאיזור חיפה,ואני מירושלים,צריך להסתובב קצת כדי למצוא,אלו מכוניות נדירות אז צריך לחפש טוב טוב,זה לא מספיק להסתכל בעיתונים ובפורומים.

לך עוד יש מזל שהראלי שאתה מחפש די חדשה יחסית,אני מחפש רכב שיובא בין השנים 87-89 ורובם כבר נכחדו,שלא נדבר על זה שמודעת מכירה של רכב כזה צצה אחת לשנה במקרה הטוב.

כמה אתה צריך לשלם?! זה ויכוח אחר על הנאות צריך לשלם בחיים.

אוי אתה לא יודע מה הרכב של אימא שלי ( רכב חברה ) עובר כל יום יומיים. ואני מדבר בק"מ... אני פשוט לוקח את הרכב שלה כאשר הוא פנוי ומתחיל לחרוש את המדינה. אבל הבעיה שאין גם הרבה זמן לזה..

אני אחפש עוד קצת ואז ארד מזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי מספר שאלות, ואני לא רוצה להיות קנטרן.

חשוב רגע בצורה רצינית וענה לי עליהן :

מדוע אתה רוצה ראלי ?

מה גרם לך להחליט שזהו הרכב אותו אתה רוצה ?

היכן שמעת על קיומו של הרכב הנ"ל?

האם אתה רוצה לצאת איתי למסע צלב לתפוס את בני גורן?

נ.ב. אם אתה כ"כ חייב גלגלים, אז תרחיב את תחום החיפוש ל XSI , קליאו RSI וכל המשפחה...

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7016 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...