Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת שלילית על מוסך מורשה מרכזי סיטרואן ב"ש.

EmptySoul
שימו לב! השרשור הזה בן 2998 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הכל התחיל בתקלה שהייתה מופיעה אך לא משפיעה על ביצועי המנוע ונעלמת למחרת כלא הייתה.

כשקרה בפעם הראשונה, קבעתי תור ותוך כשעה אובחן מצבר חלש.

לאחר דין וחשבון המצבר הוחלף תחת אחריות ושילמתי רק 150 ש"ח על אבחון.

שבוע לאחר מכן התקלה חזרה בשנית אז קבעתי תור ל8:30 בבוקר ורק לאחר שעה של המתנה הואיל בטובו יועץ השירות לקבל אותי(קבעו לי ליועץ אחר והוא לא הסכים לקבל אותי ושאני ילך ליועץ הקודם כי הוא מכיר את הרכב והתקלה).

לאחר מכן הרכב עמד עוד כשעה כשלא נוגעים בו.

ניגשתי למנהל המוסך ושאלתי לפשר העניין והוא ענה שיש מכוניות עוד מאתמול שממתינם לאבחון.

לא התווכחתי איתו אבל כמו קסם לאחר השיחה ניגש מכונאי לרכב והחל לבדוק אותו.

לאחר זמן ממושך (כשעה וחצי) יועץ השירות מודיע לי כי לא נמצא שום דבר לא תקין ועשו איפוסים/עדכוני תוכנה/לימוד למנוע וגיר וכי עליי לשלם 150 ש"ח על העבודה, הסברתי לו כי זו תקלה חוזרת שהחלפת מצבר לא פתרה אותה ושאני לא צריך לשלם שוב על אבחון (דיברתי לפני כן עם מנהל המוסך וזה מה שהוא אמר לי).

לאחר דין ודברים היועץ אמר לי שהוא צריך ללכת כי הוא ממהר אז הוא הביא לי דף שחרור למאבטח ביציאה מהמוסך, לאחר קבלת הדף הלכתי לכיוון הרכב וראיתי כי לא הורידו את הניילון מהכיסא ומגלגל ההגה והקרטון עודנו מונח על השטיח.

העניין צרם לי מאוד שכן יחס כזה מראה על זלזול בלקוח.

נוסע ישר לעבודה לאחר שנשרף לי חצי יום במוסך, אני מגלה במהלך הנסיעה כי מגביל המהירות ובקרת השיוט לא פועלים, מתקשר ליועץ שירות והדבר הראשון שהוא אומר לי: "עוד פעם אתה? שיגעת אותי כבר עם האוטו שלך תבוא מחר בבוקר".

באותו רגע אני מבין שאין עם מי לדבר כי אני ממש לא מתכוון לטייל במוסך מיום ליום, למזלי בקרת השיוט כן עובדת והכל חזר על כנו, אבל היחס שנתנו לי וההרגשה כאילו אני אוויר מאוד צרם לי.

בהחלט לשם אני לא חוזר, חוסר מקצועיות (כשיועץ השירות אומר שהוא לא מבין בעניינים טכנים ברכב, אני הייתי מתבייש לומר דבר כזה ללקוח), וחוסר סבלנות .

למדתי את הלקח, מוסך מורשה הוא לא ערובה למקצועיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...