Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מדוע אין כמעט למכירה דייטסו שרייד 94-96

yoav123
שימו לב! השרשור הזה בן 7027 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

התשובה שלך בעצם עונה לשאלה. משנת הייצור 1994 - השרייד עברה מתיחת פנים. הדגם החדש נמכר עד שנת 2000 ועד בכלל.

ישנן מעט מאד שריידים בארץ בין השנים 1994-1996 מהסיבה שבאותה התקופה מחירה של השרייד כחדשה היה גבוה באופן יחסי - דבר שמנע כמעט לחלוטין הגעת מכוניות כנ"ל לארץ.

בכל מקרה ישנן בודדות משנת 1994 שאני מכיר - לא מכבר היתה מודעה למכירת שרייד משנת 1994 שאני ראיתי.

משנת 1997 ואילך הן יחסית נפוצות.

לידיעתך

LOTUS ELAN PLUS 2 S130 1972, MG MIDGET 1963

CJ-7 GOLDEN EAGLE 1978, טילון ICM 1960,1962,1959....אופנוע "צבי"

וספה 1957, 1959,1963 ..."גיפ'" פורד GPW 1943..ב ס א WM20 1940 ועוד..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן כמו שאמר הבחור מעליי..

למיטב ידיעתי השרייד החדשות [97+] לא הכיו נוחות [פחות נוחות מהדור הקודם] כמו כן ניקנו ברובן בתצורת גיר ידני בעיקר לחברות שונות [כמו בזק] ובנוסף גם לידיים פרטיות .[בעיקר מבוגרים לפי מה שהספקתי לראות..]

אוטו חמוד -לא יותר.

:cry:IBIZA 20vT -נימכרה!:cry:

בחסדך רחם עליי,כוון אותי בצעדיי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שרייד קלאסיק אוטומטיות יש כמו זבל, ומחיר השוק שלהן בקרשים (חבר שלי מכר עכשיו ב11 מתחת למחירון למרות שהיא היתה יד ראשונה ובמצב טוב)

שרייד 1.3 ידניות משנת 96 ומעלה , קשה מאוד מאוד למצוא.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

yoav123 שאל:"מדוע אין כמעט למכירה דייטסו שרייד 94-96 "

התשובה: היבואן לא רצה למכור.

נשמע מוזר?

יבואן דייהטסו קיבל ב 94 זכיון ליבוא דייהו. מכיון שרצה למכור דייהו רייסר , הוא ייקר את השאראד בצורה לא שפויה, למרות שב 93 השאראד נמכר מצוין.

בכלל היבואן הזה הוא מתחכם. בזמנו המוסך המרכזי היה בת"א והלך טוב. ואז העבירו לחולון (נדמה לי) כי שכ"ד היה יותר זול. התוצאה - המוסך המרכזי התחיל להפסיד בגדול כי רוב הקליינטים הפסיקו לבוא.

היבואן הזה גם מצטיין במחיר חלפים גבוה.

יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שכתבו קודמיי הסיבה היא מחיר מאוד מאוד גבוה של הדייהטסו משיקולים שונים ומשונים של היבואן. כדי לסבר את האוזן מצאתי מחירון רכבים חדשים של מגזין אוטו משנת 1995(גליון 111) ודייהטסו שרייד אוטומטית (כמובן) עולה 78,800 ש"ח בו בעת שאחותה הגדולה האפלאוז עולה ...78,600 בדיוק אותו מחיר...מדהים.הדבר הבאמת מדהים ששרייד הילוכים עולה יותר מאפלאוז הילוכים...

עוד דוגמאות לאותה שנה - אופל קורסה 1.4 ספורט (זאת עם ה- 90 כ"ס) עולה 70,000 ש"ח, 145 1.6 עולה 70,000 ש"ח, וולקן 77,600 ש"ח !!! וכמובן לחובבי הז'אנר 106 ראלי 1.3 שימו לב 58,100 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7027 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...