Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקר מכוניות הטירוף

yaron_z
שימו לב! השרשור הזה בן 7853 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תגידו... איזה מכונית טירוף אחת הייתם בוחרים? - ואני לא מדבר על פרארי אנזו מקלארן F1 וכו'... אלא על האקזוטיקה במחיר שפוי.

למשל קיטראהם סופר 7 בגרסת בלאקבירד? או אולי R500 עם מנוע אופל טורבו אדיר? או בכלל טייגר Z100 עם שני מנוע ZX12 מטורפים... או שבכלל בכיוון הכי קיצוני שיש האוטו עם יחס ההספק משקל מהמטורפים בעולם אריאל אטום.... כמובן שאפשר גם ווסטפילד 1600 "פושטית"...

אגב... טיף נידל מכל המכוניות האלה הכי אוהב את הקיטרהאם סופרלייט 1600! ספרו את זה לR1000 מ-YNET ז"ל...

ירון, שממש מקנא במי שצריך לקום מחר ב6 בבוקר כדי לעשות את העבודה המעצבנת של לקחת אקורד טייפ R לערד-סדום...

_\"""""""/_

0|||||||0]

|_|-+-|_|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שמעתם על הפרוייקט של הגולף שמוציאה בין 600 ל-900 כ"ס?

(אם יש למישו קישור אני אשמח)...

אז זאתי.... :evil:

אני אומנם לא חובב גולפים מושבע....אבל מי אני שיתנגד ללחוץ על גז שמכה בשוט של 900 סוסונים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סופר 7 או כל דבר דומה באותו מתכונת.....הנעה אחורית , בלי גג , בלי משקל , בלי חלונות , בלי רדיו , בלי מערכות עזר !!! , בלי פינוקים בכלל !!! , והכי חשוב נמוכה נמוכה..... לדבר כזה מספיק גם 100 כ"ס עלובים....בשביל לתת לך כזאת בעיטה בתחת....שתחשוב שאלוהים לוקח אותך אליו.... :shock: ( עוד פעם אני מדבר שטויות...)

אל תשכחו,

לא משנה כמה תנהגו מהר, תמיד תוכל להגיע לכם מיני מהשוליים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כל כך הרבה......

אם בערומים עסקינן אז אריאל אטום יפה ואופה

אם במכוניות יותר פרקטיות עסקינן אז יש כמה - אינטגרלה או אחותה המפלצתית S4, יש גם 205 T16, פורשה קררה RSR 3.0, או טורבו S מ1992, פרארי 250, בימר אמ מכל שנה צורה גזע ומין.

אח...זה נעים לחלום..

Cars roll off the assembly line with a body,It's our mission to give it a soul

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

(בגלל זה הזכרתי רק את הקיטרהאמים והאריאל וכו'), אני הייתי בוחר ב7, בגרסת בלקבירד.

אם במכוניות ממוזגות עסקינן... אז בוגאטי EB110, או בשמה החדש "אדוניס" .

_\"""""""/_

0|||||||0]

|_|-+-|_|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאיפה הגעת לזה שה-EB110 היא האדוניס????

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאיפה הגעת לזה שה-EB110 היא האדוניס????

רוני

סיפור די ידוע האמת.

אם יש פה אנשים שזוכרים, אז בזמנו בוגאטי פשטו את הרגל בגלל שנשארו להם 18 שלדות שלא נמכרו מהEB110... בא בעל מאה והחליט לעשות מעשה... והופ-אדוניס.

_\"""""""/_

0|||||||0]

|_|-+-|_|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7853 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...