Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בוחרים רכב ליסינג , סוג של מבחן מצולם.

punz
שימו לב! השרשור הזה בן 1505 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

והא/פונץ תודה, מה שאמרת בוידאו של האיביזה, שבגלל שיש 3 צילנדרים קטנים אז יהיה בלאי ברינגים בגלל תזוזת בוכנות דווקא כשלוחצים חזק בסלד נמוך, ולכן עדיף ללחוץ חזק רק מעל 2000 סלד, האם זה תקף לדעתך גם למנוע 1200 סמק של פג'ו 208 טורבו עם 3 צילנדרים?

עריכה אחרונה על ידי אורמת
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 304
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

היי. אני לא מכיר את המנוע של פג'ו אבל סביר להניח שכן. אגב זה נכון גם לגבי 1.2TSI.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחנים טובים . חבל שבארץ נושא הסקירות של האנשים (ולא עיתונאי הרכב) פחות מפותח.

כל צעד בנושא ,הרי הוא מבורך.

האם יצא לך להתרשם \לנהוג\לנסוע מהאוריס , לאו דווקא ההיברידית ? על פניו ,נראה שמדובר באחד הדגמים המובילים בסגמנט .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין לא יצא לי לנהוג באוריס. אם מישהו מוכן לתרום את רכבו לשעה זה מאוד יעזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוחרים רכב ליסינג חלק 12, מיצובישי אוטלנדר 4*4 לימיטד. Mitsubishi Outlander 4*4 limited

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

בודקים אצלנו בחברה החכרה נוספת (יש כ8 רכבים). להפתעתי, נוספה ב"מגוון" גם גולף במחיר דומה לשאר.

שורה תחתונה: קיבלנו הצעה למאזדה 3 אקטיב 1.6, אסטרה ברלינה 1.4 טורבו, , פוקוס 1.5 וגם ... גולף טרנדליין 1.4, עלות כולן כ 2400-2450 +מע"מ ( 20000ק"מ).

פוקוס וגולף לא היו במבחנים כאן... מי עדיפויית לטעמכם? הגולף כיום? אחרת שלא ברשימה? פרמטרים בעדיפות - נוחות/יציבות על הכביש, שקט ואיבזור.... ההצעה סבירה במחיר? יקרה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו גם ההרגשה שלי. נראה לי שנלך על זה. הגנבים מהליסינג רוצים 1500 תשלום "תוספת צבע" עליו לצבע מטאלי (לפי אתר היבואן)... לא ברור לי מה ההצדקה לתשלום חד פעמי על משהו שנשאר אצלם. שיקחו עוד כמה שקלים כך חודש על רכב יקר יותר, לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גולף הוא רכב טוב, היה אצל חבר במשך שנתיים 1.4TSI DSG7. אהבתי את הרכב מכל ההיבטים. יש כאלה שיגידו כי תא מטען יחסית קטן אבל כיוון שאצלי בלאון תא מטען בגודל דומה אז זה לא מפריע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גולף הוא רכב טוב, היה אצל חבר במשך שנתיים 1.4TSI DSG7. אהבתי את הרכב מכל ההיבטים. יש כאלה שיגידו כי תא מטען יחסית קטן אבל כיוון שאצלי בלאון תא מטען בגודל דומה אז זה לא מפריע.

מה אתה חושב לגבי התמחור לתוספות (צבע מטאלי, חישני רוורס)? מקובל לקחת במזומן, או פשוט להוסיף לשווי הרכב והוספה לתשלום החודשי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם בליסינג אצלי ביקשו תוספת על הצבע וחיישני רוורס. צבע בכל מקרה בחרתי לבן (כל הרכבים שלי לבנים) וחיישני רוורס אחרי שיחה קצרה נתנו ללא חיוב. מסכים איתך שזה מגוכח לדרוש תוספת חד פעמית על הצבע כשהרכב נשאר שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והא/פונץ תודה, מה שאמרת בוידאו של האיביזה, שבגלל שיש 3 צילנדרים קטנים אז יהיה בלאי ברינגים בגלל תזוזת בוכנות דווקא כשלוחצים חזק בסלד נמוך, ולכן עדיף ללחוץ חזק רק מעל 2000 סלד, האם זה תקף לדעתך גם למנוע 1200 סמק של פג'ו 208 טורבו עם 3 צילנדרים?

היי. אני לא מכיר את המנוע של פג'ו אבל סביר להניח שכן. אגב זה נכון גם לגבי 1.2TSI.

סליחה מראש, אבל אין שום הגיון פיזיקאלי (או אחר) בהסבר הנ"ל - חבל סתם להמציא סיפורי אלף לילה ולילה או למחזר אגדות אורבניות.

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה מראש, אבל אין שום הגיון פיזיקאלי (או אחר) בהסבר הנ"ל - חבל סתם להמציא סיפורי אלף לילה ולילה או למחזר אגדות אורבניות.

צריך להחזיק פעם אחד את הבוכנה של 1.2 ביד ולהשוות אותה למשל לבוכנה של 20VT ואז באמת אין צורך בלמחזר שום אגדה . כשבוכנה כל כך קצרה וטורבו כל כך זמין בסל"ד נמוך קורה בדיוק מה שאמרתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1505 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...