Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בוחרים רכב ליסינג , סוג של מבחן מצולם.

punz
שימו לב! השרשור הזה בן 1526 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 304
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

והא אם תפיק סיכום פרונטלי קבוע על משומשות מחלות תקלות לאורך שנים, זה ערך מוסף אדיר כי יש נטיה להתעלם מזה בקניית רכב .

אגב גם פה באתר בפונקציה של חיפוש על דגם מסוים למשל מקישים מזדה 3 (אולי צריך בתוך מרכאות), לא תמיד הכל יוצא , אולי יש הגבלת דפים וגם יש איזה בלגן בתאריכים של השרשורים שיוצאים בחיפוש באתר. סהכ אתה נשמע מאוד אמין ואין נהג בארץ שלא מתעניין במשומשות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב טוב לכולם.

1. העדפה שלי היא לקסוס IS250 :-) . אני בכוונה לא ממליץ על רכבים כאלה ואחרים כי זהו עיניין סוביקטיבי. בלי להכיר את הבן אדם קשה להמליץ לו על משהו. בעל משפחה מחפש מרחב ותא מטען כמו סיד סטיישן או אוקטביה, רווק מחפש אבזור ודינמיות כמו סיביק 5 דלתות למשל.

2. אסטרה סטיישן לא שונה מהותית מהצ'בק אם כי תא מטען שלה גדול יותר ובנסיעה בסיבובים ובחניה מרגישים שהיא יותר ארוכה.

3.אני לא מכיר מחלות של כל הרכבים , בעיקר ואגיות או רכבים שהיו אצלי תקופה. אשתדל לעשות יותר שיעורי בנושא.

4.אני רוצה להתחיל עם משומשות וכבר סגרתי ביקור במוסך פחחות וצבע כדי לפרט על סוגי תיקון וכוי. עיניין של זמן סה"כ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי המשומשות פעם היה פורום ב YNET העלו שם "מכונית אחת בשבוע" שפורסם בממון של ידיעות אחרונות , חבל אבל הם הורידו את הפורומים והכל נעלם. יש מידע מדי פעם באתר או מגזין אוטו על משומשות ויש בוואלה רכב. הנושא ממש לא מפותח וחבל. זו נישה בפני עצמה ובשילוב עם פורום טכני של קארספורום אפשר ללמוד המון..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחן טוב, מתגלה רושם שה1.0 חלש במהירות גבוהה, עכשיו האוקטביה קיבלה את המנוע הזה, אם באיביזה חלש אז אני מתאר לעצמי מה יקרה באוקטביה.

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה!

לי זה בהחלט עזר.

תיקון קטן,

האיביזה האוטומטית הכי זולה היא רמת גימור סטייל ולא רפרנס(מה שנהגת).

רפרנס רק מגיעה עם גיר ידני בדגם החדש.

לגבי ההשהיה בהאצה השיטה שלי לפתור את זה זה בהאצות בכבישים מהירים לעבור לS ולחזור לD בסיום ההאצה למהירות באותו הכביש.

המושבים הנוקשים זה הדבר המרכזי שמונע ממני לחשוב על לקחת עוד איביזה בסבב ליסינג הבא.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחן טוב, מתגלה רושם שה1.0 חלש במהירות גבוהה, עכשיו האוקטביה קיבלה את המנוע הזה, אם באיביזה חלש אז אני מתאר לעצמי מה יקרה באוקטביה.

בוא לא נגזים. מדובר על יחידה חדשה של 1.0 ליטר אשר מפיקה 115 כ"ס סוס (אין קשר לנפח, 115 הם 115) וכמו כן, מדובר על 20.5 קג"מ, זאת קטגוריה של מנועי 2.0 ליטר אטמוספריים רגילים מבחינת המומנט, לא כ"ס.

יחידה של 1.0 ליטר טורבו עם נתון מומנט מכובד מאוד, מאפשרת זריזות וגמישת בתוך העיר ועד למהירויות שיוט, זה מעל ומעבר לנהג הממוצע שנהנה מעוד יתרונות.

מי שצריך לעקוף במהירות של 100-110 רכבים ולהגיע ל 130-150 כנראה שזאת לא היחידה שלו והוא צריך לחפש משהו אחר, נכון?

או, שאתה משייט לך ב 100-110 ונפרד מהשאליה הפסיכולוגית הזאת והעולם יהיה ורוד :)

אי אפשר להנות מכל העולמות במנועים מוגדשים קטנים. אגב, היבואן ככל הנראה יחליף את ה 1.2 ל 1.4 טורבו בגלל האופי של הצרכן הישראלי, כך לפי הכתבות אז ייתכן ולא תראה באוקטביה 1.0 כל כך, אבל מי יודע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי הם דווקא יביאו את ה-1 ליטר במחיר נמוך משל ה-1.2 לקראת סוף חיי האוקטביה הנוכחית, הם טענו שעד לסוף השנה ישווק ה-1.2.

לגבי האיביזה, מניסיון עם הרכב, לא הייתי אומר שהוא חלש במהירויות גבוהות כי הוא דווקא מאיץ ממש יפה, אבל לא כמו עד 100 קמ"ש. לקרוא לו חלש במהירויות גבוהות זה לא נכון.

לגבי הנוחות, גם כאן קצת קשה לי להסכים כי היאיבזה היא לא רכב נוח מבחינתי. מאחורה לא ממש ניסיתי אבל מקדימה המתלים קשים ומאוד מרוסנים אבל לא משככים במיוחד.

מצד שני ברכב שלי יש צמיגים אחרים (נקסן) ואתמול אחרי יממה עם הפביה של אחותי לצורך החלפת צמיגים הפנמתי איזה הבדל זה יכול לעשות אבל לא חכמה להשוות בין מיקס של צמיגים סינים וישנים לרבעיית טויו חדשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שרשום ב YNET או לפי ההגיון, כיום האוקטביה לא זולה כלל, באותו המחיר לקבל מנוע 1.0 ככל הנראה, לא יקרה.

היבואן די בוודאות ייתן את גרסאת ה 1.4 באותו המחיר, יש גבול לחזירות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שנתחיל בסקירה של רכבים משומשים כמה סרטונים על בדיקה שכל אחד יכול לעשות.

טויוטה קורולה 2014, לפני שרצים למכון בדיקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1526 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...