Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתלבט בין טוסון לספורטאז'

NEWWW
שימו לב! השרשור הזה בן 3004 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היינו עושים נסיעת מבחן, מקבלים הצעת מחיר ואז מתלבטים.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוסף למה שהוא אמר^

לספורטא'ז יש מערכות בטיחות שליונדאי אין.

ליונדאי על הנייר יש יתרון קטן של 22 ליטר בתא מטען והוא טיפה יותר קל מהספורטאז'.

מעבר לכך זה אותו מנוע בשניהם והספורטאז' זול ב5000 ש"ח במחירון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי בודק בנוסף את ה 3008 שהיא גם חזקה יותר גם חסכונית יותר, אולי גם מהנה יותר ( נוסעת וננהגת יופי, את הקוריאניות החדשות לא מכיר, הישנות היו לא משהו בכלל ). נכון שלצד החובה מוניטין רעוע וכנראה גם ובנובע אובדן ערך מסחרר, אבל אוטו זה לא רק תכנית חסכון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי בודק בנוסף את ה 3008 שהיא גם חזקה יותר גם חסכונית יותר, אולי גם מהנה יותר ( נוסעת וננהגת יופי, את הקוריאניות החדשות לא מכיר, הישנות היו לא משהו בכלל ). נכון שלצד החובה מוניטין רעוע וכנראה גם ובנובע אובדן ערך מסחרר, אבל אוטו זה לא רק תכנית חסכון.

תאמין לי שהצרפתיות מאבדות מהערך יותר מכל רכב !! מניסיון אישי לקנות היום צרפתית מהחנות זה לזרוק חצי מסכום הרכב לזבל !!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבדיקה ראשונית:

היונדאי מגיע עם בקרת שיוט כבר בדגם הבסיסי.

היונדאי אוורירי יותר מבחינת מרווח ראש.

בקיה יש בלם רגל במקום בלם יד (לא נוח לכולם).

הקיה לטעמי מרגיש בנוי באופן טוב יותר. חומרים מוצקים ותחושה טובה סה"כ.

שני הרכבים מוצלחים ומהווים תמורה לא רעה לכסף.

אישית התחברתי יותר לעיצוב של הטוסון שנראה כמו דגם חדש לחלוטין, בעוד שהקיה (שגם היא דגם חדש לגמרי) מבחינה עיצובית נראית כמו מתיחת פנים של הדגם הקודם.

תעשה נסיעות מבחן ותתרשם.

Kia Sportage Premium 2023

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני התלבטתי בין שני הרכבים ובחרתי בסוף בספורטאז'. הסיבה העיקרית היא שהמושב האחורי של הטוסון צר משל הספורטאז ב-8 ס"מ (בסוכנות יונדאי לא האמינו כשהגעתי עם סרט מדידה והראתי להם שהטוסון אפילו צר מה-I35 ב-5 ס"מ) .היות ואני אמור להכניס כסאות בטיחות במושב האחורי אין לי ברירה אלא לקחת את הקיה למרות שהטוסון מצא חן בעיניי יותר.

עריכה אחרונה על ידי tom7
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש עוד הבדל מאוד משמעותי לטובת הקיה. אבזור הבטיחות הרבה יותר טוב בקיה מאשר ביונדאי.

לדעתי יונדאי עשו טעות אסטרטגית שלא הביאו דגמים של הטוסון עם המערכות המקבילות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3004 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...