Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גרגירים שלא יורדים על הרכב לאחר סופת חול

שימו לב! השרשור הזה בן 3013 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב לכולם.

לאחר הסופת חול האחרונה, יש על הרכב שלי מלא גרגירים שלא יורדים בשטיפה ורק יותר שורטים את הצבע.

איך ניתן להוריד?

מדובר ברכב חדש מסוג דאציה דאסטר כסופה מטלי.

נ.ב יש לי מכונה מקצועית לפוליש, השאלה עם איזה חומרים ממולץ להשתמש?

תודה מראש

הרכבים שלי: פיאט 127 73, פיאט 127 81 ספורט, פיאט 127 81 4דלתות, אלפא סוד 1.3 81, פיאט 131 77, פיאט טיפו 89, פיאט אונו 1.1 91. מחפש כל פיאט או איטלקיה לשיפוץ. חבר מועדון ה-5 מס14409. גיא למברסקי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אתה שוטף את הרכב?

מים זורמים? Onr ודליים?

במקרה ואין לך גרניק בהישג יד, ממליץ לך לקפוץ למכון שטיפה כלשהו, ולבקש אך ורק pre wash (הקצפה של הרכב, המתנה קלה, שטיפה בזרם מים) ללא שום מגע יד ״שלהם״, והמשך את שטיפת הרכב בצורה בטוחה יותר בעצמך.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה קורה באזורי תעשייה שיש הרבה זיהום באוויר. חול לבד לא נתפס מעל הצבע

צריך חומרים חריפים באוויר שידבירו אותם באופן כזה. (או חול שמגיע באזורים מזוהמים)

שים לב שאתה חייב להוריד את החול לפני הפוליש שלא תעשה יותר נזק ממה שיש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פלסטלינה תעזור?

הרכבים שלי: פיאט 127 73, פיאט 127 81 ספורט, פיאט 127 81 4דלתות, אלפא סוד 1.3 81, פיאט 131 77, פיאט טיפו 89, פיאט אונו 1.1 91. מחפש כל פיאט או איטלקיה לשיפוץ. חבר מועדון ה-5 מס14409. גיא למברסקי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי ג'רניק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשלב ראשון אתה חייב להסיר כל גרגר חול מהרכב על ידי שטיפה.

אני משער שאתה לא רוצה גרגרי חול מתגלגלים מעל פני הצבע בתהליך הפלסטלינה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3013 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...