Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בקשה מחברי הפורום בגולה-איתור סבון ושליחתו לארץ

michaelbe6
שימו לב! השרשור הזה בן 3007 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

הסבון שבתמונה, סבון מעולה להסרת כתמים, בארץ לא מצאתי אותו ובאתרים מחו"ל מחירי המשלוח הזויים.

האם אחד מחברי הפורום החי בגולה יכול לרכוש עבורי 2-3 יחידות ולשלוח אותם לארץ ? בתשלום נגדי כמובן.

מוכן לשלוח במבה וקפה טורקי חזרה בתמורה.:lol:Dr-Beckmann-Gallseife-100g-Bio-Stain-Remover-3-5oz_main-1.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמזון גרמניה

http://www.amazon.de/gp/product/B004FZ2SRE?psc=1&redirect=true&ref_=ox_sc_act_title_1&smid=A3B34GXYBR2N1M

6 יחידות עולות 10.25 יורו

משלוח לישראל 29.90 יורו

סה"כ 40.15 יורו שזה 6.7 יורו ליחידה (כולל משלוח) - משהו כמו 26 שקל ליחידה

מה מיוחד בסבון מוריד הכתמים הזה?

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקנה מאותו לינק באמזון רק תבחר שהמוכר יהיה Exclusiv-Handel.

זה עולה 26.65 אירו כולל משלוח, כלומר 19.3 שקל לסבון.

מצטרף לקושיה. מה מיוחד בסבון הזה?

--------------------------

Škoda Fabia mk2 TSI&DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אסטוניש ניסית? יש לי ילד קטן בבית וזה מוריד הכל, חרא, אוכל, בוץ ופלוטוניום.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמא שלי קיבלה אותו מגרמניה או משהו כזה.

משום מה יש לו הצלחה של 100% בהסרת כתמים ואני התבקשתי לאתר אותו שוב כי הוא עומד להיגמר.

לנותני הלינקים, קודם כל תודה.

אני זקוק ל2-3 יחידות,זה יספיק למספיק זמן עד הפעם הבאה, לא בא לי לשלם 150 + על פאקינג סבון.

משיטוט באתרים ראיתי שניתן לרכוש את הסבון ב3-5 יורו וזה בדיוק הסכומים הריאלים לסבון לפי דעתי.

אם יש חבר פורום נחמד שגר בחו"ל ומכיר או יכול לרכוש עבורי בסכומים הללו(או פחות) ולשלוח לארץ, אני אודה לו.

אני מניח שאם חבר פורום מחו"ל עם רזומה מכובד היה מבקש לשלוח משהו אליו, אני די בטוח שלא היה אכפת לי להיתנדב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

008103.jpg

ותקבל עודף משישה שקלים.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

~

חברים בחו"ל או מעבר לים, לא בגולה. זה דבר ראשון.

כדאי לך למקד את החיפוש בתושבי גרמניה, כי משלוח משם לכל מדינה אחרת באיחוד ואז לישראל יעלה דומה או יותר מלשלוח ישירות לארץ. לצערי לא נראה לי שיש לנו שם נציגים "חיים" כרגע, רק יוזרים רדומים מן העבר.

מציע לך להמתין לתחילת אפריל ואז לפתוח שרשור "מי נוסע ליער השחור, הבו לי סבון במטותא". סביר להניח שזה מסוג הדברים שאפשר לקנות בגרושים בשוק או בסופר, לזרוק במזוודה ולחסוך את עלויות השילוח. זה גם יקח בערך אותו זמן בהתחשב ביעילות של דואר ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

~

חברים בחו"ל או מעבר לים, לא בגולה. זה דבר ראשון.

כדאי לך למקד את החיפוש בתושבי גרמניה, כי משלוח משם לכל מדינה אחרת באיחוד ואז לישראל יעלה דומה או יותר מלשלוח ישירות לארץ. לצערי לא נראה לי שיש לנו שם נציגים "חיים" כרגע, רק יוזרים רדומים מן העבר.

מציע לך להמתין לתחילת אפריל ואז לפתוח שרשור "מי נוסע ליער השחור, הבו לי סבון במטותא". סביר להניח שזה מסוג הדברים שאפשר לקנות בגרושים בשוק או בסופר, לזרוק במזוודה ולחסוך את עלויות השילוח. זה גם יקח בערך אותו זמן בהתחשב ביעילות של דואר ישראל.

בוקר טוב.

דריש ידידי, כל אחד והשקפת עולמו.

תודה על ההצעה והרעיונות, קיבלתי הצעה מצויינת מחבר "רדום" בפרטי.

במידה ולא יסתדר, אקפיץ את השרשור.

תודה לכולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש אותו בארה''ב אני יכול להגיד לאחותי לשלוח, מעבר לתשלום על הסבון והמשלוח תצטרך לשלם

בלביבות בטטה מ''אורנה ואלה''.:wink:

רועי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...