Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עסקת ליסינג AVIS אקספרס - החוויה שלי מתחילתה ועד סופה.

Nakamichi
שימו לב! השרשור הזה בן 1728 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה לא קנס אלא מקדמה שלא חוזרת בכל מצב, בחודשים האחרונים זה לא כואב בכיס כמעט כי זה יוצא כמה מאות שקלים בודדים בחישוב לכל חיי העסקה אך בשנה הראשונה זה חור לא קטן בכיס.

באוויס חוץ מהמקדמה יש קנס עצום שיכול להגיע לעשרות אלפי שקלים (12% ממחירון הרכב כחדש בעת ביצוע העסקה) מדורג לכל חיי העסקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 141
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מה הקשר לאגרת רישוי? אגרת רישוי ללא קשר לאיזה עיסקה אתה ניכנס אתה תשלם.

במקרה הזה זה קנס לכל דבר, למעשה זה מה שמוריד את הכדאיות שלך להחזיר את הרכב מוקדם מהרגיל.

טסלה 3 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה חלק מהתשלום במסגרת העסקה, אוטו סנטר למשל גובים 18,000 שקל מקדמה וכל חודש פחות תשלום, עניין תחשיבי נטו, כמובן שהמטרה היא שלא תחזיר את הרכב לפני תום העסקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה הזה זה קנס לכל דבר, למעשה זה מה שמוריד את הכדאיות שלך להחזיר את הרכב מוקדם מהרגיל.

בדיוק כך! מה שעצוב הוא, שהאנשים התרגלו למצב ולוקחים את המקדמה כמשהו "טבעי". תאר לעצמך שמנוי ל"ליסינג" של אינטרנט היה משולם עם 50% "מקדמה" מראש לשלוש שנים. גם אז זה היה "בסדר"? מנקודת ראות החברות, כל האמצעים כשרים לנעול את הלקוח לעסקה, ולסגור את דלת היציאה.

זה חלק מהתשלום במסגרת העסקה, אוטו סנטר למשל גובים 18,000 שקל מקדמה וכל חודש פחות תשלום, עניין תחשיבי נטו, כמובן שהמטרה היא שלא תחזיר את הרכב לפני תום העסקה

"תחשיבי"? זה קנס פוטנציאלי לכל מי שיחזיר את הרכב מוקדם (ועל זה דובר כאן).

עריכה אחרונה על ידי rafid
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עסקאות ליסינג לזמן קצוב לא מיועדות שתחזיר את הרכב באמצע, נקודה.

החברה עושה לך טובה שהיא מסכימה שתחזיר את הרכב אך המקדמה תשאר אצלם, זה הכל.

וזה ממש לא עצוב..קיים בכל חדר כושר/מנוי לעיתון ועוד ועוד, פשוט עסקת רכב זה הרבה כסף, תבדוק טוב לפני ואל תופתע.

באלבר למשל יש עסקאות לא רעות ל18 חודש בלבד, זה לא הרבה זמן כלל במונחי עסקת רכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם אתה מחזיר בסוף תקופה, מחזירים לך את המקדמה? היא לא נשארת אצלם בכל מקרה?

אצלי בליסינג מהעבודה יש הסדר אחר - אם אני מחליט להחזיר את הרכב לפני הזמן, אני משלם קנס בגובה תשלום חודשי על כל שנה שנשאר לי לחוזה.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אתה פשוט משלם את הקנס יציאה מראש בכל מקרה.

אם ליסינג תפעולי ממקום העבודה משתלם למי שנוסע הרבה, אז ליסינג תפעולי פרטי נשמע לא משתלם בשום צורה. גם יש מגבלת ק"מ דרקונית, גם אתה משלם על הדלק מהכיס, גם הטיפולים והתיקונים עליך.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אשמח לשמוע במדויק כמה בדיוק שילמת לעסקה של שנתיים וחצי.

ציינת 32,00-40,000 לרכב סופר מיני , האם זה המחיר לעסקה של 3 שנים או של שנתיים וחצי?

ואם אפשר לדעת לגבי החבילת טיפולים וביטוח, כמה עוד דרשו ממך להוסיף לזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה ששילמתי פחות רלוונטי, כי המחירים משתנים מדגם לדגם ומתקופה לתקופה.

יש עסקאות של 30 חודשים ויש של 36

דוגמאות למחירים עדכניים יותר:

https://www.opl.co.il/%D7%9C%D7%99%D7%A1%D7%99%D7%A0%D7%92_%D7%A4%D7%A8%D7%98%D7%99/%D7%9E%D7%97%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%9F_%D7%9C%D7%99%D7%A1%D7%99%D7%A0%D7%92_%D7%A4%D7%A8%D7%98%D7%99

https://www.htzone.co.il/subcategory/2640/%D7%9E%D7%91%D7%A6%D7%A2%D7%99-%D7%9C%D7%99%D7%A1%D7%99%D7%A0%D7%92-%D7%A4%D7%A8%D7%98%D7%99/

https://www.avis.co.il/%D7%9C%D7%99%D7%A1%D7%99%D7%A0%D7%92-%D7%9E%D7%99%D7%9E%D7%95%D7%A0%D7%99-%D7%A4%D7%A8%D7%98%D7%99/%D7%90%D7%95%D7%95%D7%99%D7%A1-%D7%90%D7%A7%D7%A1%D7%A4%D7%A8%D7%A1/

המחירים לתוספת של חבילת אחזקה גם משתנים בין רכב לרכב. בין חברה לחברה.

החבילות גם שונות.

הכי טוב לעשות סקר שוק מעמיק.

כיוון שאני צריך להחליף עוד חודשיים שוב רכב, אשמח אם תחלוק בתובנות שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טעות.

בעסקה שלי אגרת הרישוי על חשבון אופרייט.

*לא קיבלתי שום תנאים מיוחדים, זו פשוט המדיניות בעסקה

אז: פיאט פונטו 1999 1.2 כ"ס (אוטו זה מטוס)

אז פחות ישן: רנו מגאן 1.6 16V (מכירים אותי במוסך)

אז הרבה יותר קרוב להיום: אופל אסטרה 1.4 טורבו ENJOY PLUS (מה זה סחירות?)

היום: בעיקר רכבת תחתית אבל גם קצת טראם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באוויס אקספרס המחיר החודשי על הרכב פלוס חבילת האחזקה סביר מאוד באופן יחסי. מה שהיווה דילברייקר עבורי זה קנס היציאה המטורף שלהם, לכן לא סגרתי איתם.

שנה ראשונה - 12% מערך הרכב

שנה שנייה - 10%

שנה שלישית - 8%

קנס היציאה הכי סביר שמצאתי הוא אצל נטוליס של שלמה סיקסט:

18 חודשים ראשונים - 2 חודשי שכירות

18 חודשים אחרונים - 1 חודש שכירות

כמובן שאצל כולם צריך גם לחשב את החלק היחסי של המקדמה.

עריכה אחרונה על ידי Acoca_N
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1728 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...