Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עסקת ליסינג AVIS אקספרס - החוויה שלי מתחילתה ועד סופה.

Nakamichi
שימו לב! השרשור הזה בן 1730 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כמה כבר רכבים שהם לימון יש? לא צריך לקחת את מקרה הקצה. באותה מידה ניתן לדבר על כך שאני רוכש רכב בהנחה דרך חבר ובמזל אני מוכר אותו מעל המחירון, ובכוונה לקחתי רכב שהוא לא טויוטה כי בטיוטה זה היה אפילו יותר מובחן.

ושוב, הפרש של מעל ל 10,000 ש"ח (בפועל יצא 22,000 ויכול להיות שאני קצת אופטימי בשביל זה נדבר על מעל 10,000) זה הפרש עצום לתקופה של 30 חודש.

העסקה הזו לא באמת נותנת לך ראש שקט, הרי הרכב הוא תחת אחריות שלך, בנוסף אתה מפסיד המון כסף רק בשביל לא להתעסק במכירה של הרכב בסוף התקופה ועל כל זה איפה ההנחות שניתן לקבל בקניית רכב חדש (הוט, חבר) שגורמים להפרש לגדול אפילו יותר.

לא מבין מה כל ההתרגשות סביב סוג כזה של עסקאות, בסוף היום העסקה הזו פונה ללקוחות שהפרוטה לא מצויה בכיסם ולוקחת מהם הרבה יותר כסף ללא תמורה מוצדקת.

טסלה 3 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 141
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מוטי אני מסכים איתך שלגבי רכבים מסויימים זה לא כדאי - וגולף ביניהם - משום שזה לא מגלם שום הנחה.

לגבי רכישה דרך חבר - עדיף שלא תשמע את דעתי :-)

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא דרך חבר? כאחד שיכול לרכוש מחבר (ושוקל את זה) אשמח לשמוע את דעתך.

נכון להיום על פי דעתי זה הדרך הטובה ביותר לרכוש רכב חדש מהיבואן

טסלה 3 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכירה (הערכה לפי יד 2)

96,000

זה אולי אם תמכור ישר איך שתוציא מהסוכנות.

וגם זה בתנאי שיהיו לך סבלנות ועצבים לסבול את כל ה"מה המחיר האחרון שלך?" ו"אחשלי 40 אני בא לוקח".

איך שאני חושב על זה, עסקה כזאת ניראית לי יותר ויותר טוב.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנתיים מאוחר יותר...

אני אישית בליסינג כזה מדצמבר האחרון ומאוד מרוצה. עבורי העובדה שאפשר לבטל את העסקה בהתראה קצרה ובלי קנסות/למכור רכב משחקת תפקיד חזק מאוד.

באופרייט (אצלם אני לקוח) אני יכול להודיע מחר שלא בא לי יותר, חודש הבא יקחו את המפתחות וכל אחד ילך לדרכו.

אז: פיאט פונטו 1999 1.2 כ"ס (אוטו זה מטוס)

אז פחות ישן: רנו מגאן 1.6 16V (מכירים אותי במוסך)

אז הרבה יותר קרוב להיום: אופל אסטרה 1.4 טורבו ENJOY PLUS (מה זה סחירות?)

היום: בעיקר רכבת תחתית אבל גם קצת טראם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי בעבר המון חישובים באקסל לגבי עסקאות ליסינג.

צריך להבין שקונים פה 2 מוצרים:

1. קונים רכב.

2. קונים תוכנית מימון.

הנוחות האמיתית היא לא שלא צריך להתעסק עם מכירת הרכב (תמיד יש ברירת מחדל לעשות טרייד אין), אלא שלא צריך להחזיק ביום הרכישה את מלוא סכום שווי הרכב בעו"ש.

לרוב האנשים אין 100-140 אלף ש"ח בעו"ש להביא במזוודה מחר לסוכנות.

חברת הליסינג מרוויחה עליך רווח נטו ממכירת המוצר השני שהוא תוכנית המימון.

בשורה התחתונה של כל החישובים, אם יש לך מזוודה עם 100-140 אלף ש"ח להביא לסוכנות, תמיד עדיף לקנות בפרטי.

במקרה הכי גרוע תמכור אח"כ בטרייד אין שיש שם נוחות של מפתח תמורת מפתח, לא להתעסק בשיחות טלפון אינסופיות עם מתעניינים וכו', ובצד ההפסד ייתנו לך 10%- ממחירון. אבל עדיין גם איתו, עלות תוכנית המימון באופציית הליסינג גבוהה יותר, קרי הליסינג יעלה יותר.

לדוגמא רכב 140 אלף ש"ח (הקטגוריה המשפחתית הפופלרית בארץ) זה בד"כ 8,000 מקדמה ועוד 2,500 כל חודש כפול 36, כולל טיפולים וביטוחים (לא כולל טסט אבל נזניח).

סה"כ כמעט 100,000. באופציה השנייה משהו שחדש עולה 140 תמכור אחרי 3 שנים בטרייד אין (שם יתנו לך מחיר נמוך ממה שתקבל ביד2) נניח ב- 70. קרי זה עלה לך 70. תוסיף 3 שנים של טיפולים ביטוחים אגרות זה עוד כמה? 20? אז סה"כ עלה לך 90. שזה קטן מ- 100. והנוחות בסוף ה- 3 היא אותה נוחות-מפתח במפתח. מוכן להתפשר על זה ולמכור ביד2? אז במקום למכור ב- 70 אין סיבה שלא תצליח למכור שמור אחרי 3 שנים שעלה כחדש 140 ב- 85 ואז כבר ממש הרווחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית בליסינג כזה מדצמבר האחרון ומאוד מרוצה. עבורי העובדה שאפשר לבטל את העסקה בהתראה קצרה ובלי קנסות/למכור רכב משחקת תפקיד חזק מאוד.

באופרייט (אצלם אני לקוח) אני יכול להודיע מחר שלא בא לי יותר, חודש הבא יקחו את המפתחות וכל אחד ילך לדרכו.

היה פה בחור שניסה לבטל עסקה כזאת באויס וזה לא נגמר יפה.

ואדים - לגמרי נכון.

אני חייב להדגיש שיש מצב טוב שהם צודקים ובאמת החבילה בלי צמיגים, אבל חבל לי שזה לא נאמר כבר אתמול בטלפון שהם היו בפנצריה פרטית לנסות לתקן את התקר. זה היה חוסך טרטור ונסיעה ואובדן בוקר של עבודה.

אפילו שיגידו את זה היום בבוקר לפני שהופנו לפנצריה.

וגם העניין הזה של סירוב מתן פרטי התקשרות של איש קשר שלטענת הנציגה אני אמור לעבוד מולו.

זה מצטרף לבעיות אחרות שהיו לי איתם לגבי שירות.

למעשה - כמעט כל פעם שאני צריך לתקשר איתם, זה בעייתי.

ברכב הראשון לקחתי בלי החבילת אחזקה שלהם וזה זרם הרבה יותר טוב.

היתרון של החבילה זה שבמחיר של ביטוח את מקבל גם טיפולים שוטפים בחינם.

ובחלק מהרכבים הביטוח מאוד זול.

עוד חודשיים הרכב חוזר אליהם ואני אצטרך לחשוב טוב טוב מה אני עושה הלאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ברכב חברה ליסינג תפעולי מלא והטיפול בפנצ'רים הוא עלי - את העלות אני מחזיר עם קבלה.

במידה והפנצ'ר לא ניתן לתיקון אני מבקש מהנציג של הליסינג הזמנה ומחליף צמיג דרך הליסינג.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה גם יכול להודיע אחרי יום מתחילת החוזה רק שה7900 שקל מקדמה וכנראה גם אגרת הרישוי נשארת אצלם, נזק של כעשרייה ממוצע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1730 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...