Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן דרך - פורד פוקוס אקובוסט "טיטניום"

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2701 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחרי שני הדורות הראשונים שהיו מכוניות משפחתיות שהציעו ערך מוסף של איכויות התנהגות מהנות מאוד, הגיע הדור השלישי שאחרי הרושם הראשון ממנו התגלו הבעיות בדמות איכות הגימור, המנועים החלשים, תיבות ההילוכים הלא אפויות ומהר מאוד היא ירדה קרנה של הפוקוס.

עכשיו היא חוזרת, אחרי מתיחת פנים קלה - אבל חשוב מכך טיפול יסודי באותן נקודות תורפה מהותיות של הדור האחרון.

יואב פולס לקח אותה לנסיעת מבחן וחזר מרוצה באופן שמצריך בדיקת דם...

המבחן המלא כאן

DSCF5199.jpgDSCF5233 - Copy.jpgDSCF5235 - Copy.jpg

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 134
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בפיאסטה זה מנוע 1000 טורבו אבל זה דגם שאין בארץ, בנוסף יש גם את ה1500 טורבו דיזל שגם אותו אין בארץ.

בקיצור את כל הדגמים הטובים לא מביאים.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתיבה טובה.

אם לדייק תיבה רובוטית לא נכנסה למחסן עדיין, אלא שהפעם הקורבנות יהיו חובבי לוגמות הסולר.

צריכת דלק טובה מאוד במבחן. זה למעשה רכב טורבו עם גיר פלנטרי ראשון שמציע את זה בארץ ברמות הספק כאלה.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב מצויין ללא כל צל של ספק. אני מניח שמי שמבין עניין ויכול לקבל רכב כזה מהליסינג של העבודה, ינג'ס לקצין הרכב שלו בלי סוף.

וללקוח הפרטי שמחפש משפחתומטית, עסקה מצויינת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברי ר' (שאם ירצה יחשוף את עצמו, ואם לא ירצה אני אחשוף אותו)

הנני כאן.

ראשית, היה מאד חסר לי גילוי נאות בכתבה, על כמות הפעמים שנאמר "רומן, סע לאט" בכבישים הסובבים את עיר מגוריי (חדי העין יזהו את הכבישים בצילומים, לפחות לא רואים את הפרצוף המכוער שלי, כבר טוב). לא שזה כ"כ חשוב, פשוט שכחתי כמה פעמים זה היה :twisted:

הפוקוס מאד, אבל מאד נוסכת בטחון בנהיגה נמרצת. ההגה טוב, האחיזה (גם בזכות הצמיגים המופרכים) גבוהה מאד, המנוע מגיב יפה (הגיר בסדר, לא רע אך לא בולט לטובה) והבלמים טובים. זויות הגלגול מרוסנות והגלגול מאד אחיד - בדיוק כמו שאני אוהב. שוב - כבישים מפותלים, רטובים והפוקוס בשלה - מהירה ובטוחה ואפילו מהנה. על הצמיגים האלה שעשועי ישבן לא בדיוק בתפריט, עם צמיגי גרסת הליסינג אני מניח שזה יהיה אפשרי. מבחינת נהיגה הפוקוס בהחלט מצטיינת.

הבעיות שלה הן בכל מה שקשור לשימוש המשפחתי בה. על הברך בקונסולה כבר דובר - ולא אני ולא יואב מועמדים ל-NBA. היו שחקנים בגובה שלנו ב-NBA, פשוט ממש לא הרבה. 2-3. באופן כללי הפוקוס צפופה, ומרגישה צפופה. לטעמי האישי גם הנדסת האנוש לא מצטיינת, ועל המערכת עדיף שלא אדבר - אשכרה הבאתי דיסק און קי לשמוע מוזיקה וויתרתי מרוב שהתפעול לא נועד לבני אדם. מושב הנהג סביר מינוס - לדעתי הוא רך מדי ואני לא בטוח כמה הוא יהיה נוח עבורי בנסיעות ממושכות.

מבחינתי הפוקוס פונה אל ומספקת את זה שחייב/כדאי לו ליסינג אבל הוא חובב הגה בדמו ובנשמתו - לא רואה שהוא יקבל אלטרנטיבה טובה יותר. ללא דרישות דינאמיות כנראה שלא הייתי בוחר בה, יש טובות יותר.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שילוב מצוין של אבזור - מנוע - מחיר.

נשמעת כמו נו בריינר לפרופילים שתוארו ע"י רומן, אני מנסה לחשוב על תחרות אמיתית ו... לא ממש מוצא.

רק שיחליפו כבר את התחת המכוער הזה שלה נשבר המלאולאו מעיצוב הסמחטה הזה של הפנס האחורי(!)

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לשניכם. אהבתי לקרוא ואהבתי את המסקנה הברורה.

שאלה שאולי תדעו לענות: הדיזל נשארת עם כפולת המצמדים נכון?

שאלה נוספת: אין גרסה ידנית?

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניקו פ:

שאלה שאולי תדעו לענות: הדיזל נשארת עם כפולת המצמדים נכון?

שאלה נוספת: אין גרסה ידנית?

א. חיובי

ב. שלילי

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי למה שמישהו יקנה אותה ולא את הגולף 1.4 שגם יותר זולה, גם יותר זריזה, גם יותר חסכונית וגם יותר שימושית איפה שצריך(פתחי מיזוג למושב האחורי, מראות מתקפלות חשמלית, תא מטען יותר גדול מהפוקוס האצ'בק...) וגם כנראה תשמור על הערך שלה הרבה יותר מאחר והיא כמעט ולא מוצעת בליסינג או מבצעים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגולף אכן זולה ב-2000 שקלים וזריזה ב-0.2 שניות למאה בזכות המשקל המועט. בנוסף, הגולף כנראה יותר מרווחת [משתמע מהכתבה] למרות שלפורד בסיס גלגלים גדול יותר.

יתרונות של הפוקוס:

תא מטען של גדול יותר.

הפורד הרבה יותר מאובזרת.

הכי משמעותי זה שאם תקרא את הכתבה תבין שהיא לא משעממת לנהיגה כמו הגולף.

אז הנה מספר סיבות להעדיף את הפורד.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להוציא יתרון הסוסים שיש לפוקוס, בגרסת ההאצ'בק אני יכול לראות את ההתלבטות.

המקום בו לדעתי היא כבר ממש אטרקטיבית זה כאשר כל החבילה הזו באה גם כסטיישן וזה משהו שאין לגולף.

דבר נוסף, יהיו כאלו שתיבת ההילוכים הפלנטרית תקרוץ להם יותר מאשר ה-DSG7

יקירתי, לפני שאת מדברת סרה באלפא שלי, בואי נזכור שגם לך יש כמה ימים בחודש שאת דולפת ומושבתת.

טל שביט (1955-2011), האיש הטוב והנפלא שרכב היישר אל גן העדן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2701 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...