Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתלבט בין פיג'ו 206 לבין פיג'ו 307!

roy007
שימו לב! השרשור הזה בן 3017 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב

אני מתלבט מאד בין שני הרכבים הנ"ל

קודם כל אחדד את דגמי ההתלבטות שלי

מדובר על פיג'ו 206 שנתונים 2001-2003 XT1600 אוטומט

והדגם השני פיג'ו 307 באותם שנתונים מנוע 2000 XT אוטומט

עכשיו אני יודע שהגיר הרגיל עדיף על פני האוטומט אבל אבקש להתייחס רק לגיר האוטומט כי ידני לא רלוונטי לי.

כמו כן אבקש התייחסות רק לשתי מכוניות אלה ולא לאחרות.

הדברים החשובים שאני מתלבט לגביהם אלו:

1) נושא האמינות. אני יודע שהם לא שיא האמינות אבל מי יותר גרוע?

2) נוחות נהיגה ואיכותה.

3) מחיר האחזקה

תודה רבה רבה לכל העוזרים

רועי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשתיהן תיבת הילוכים מסוג AL4 עם המחלות שלה, היתרון שעכשיו יש מספיק מקומות שיודעים לטפל בזה.

מניסיון ב307SW - הבעיות שהיו איתה שאני זוכר- הגיר באזור 120 אלף ק"מ התחיל עם השטויות שלו, פסנתר חלונות פעם אחת , מיכל נוזל שמשות פעם אחת, גומיות שנשרו מהדלתות(כמו בפוקוס דור 3 ) ונורות שנשרפות בקונסולה. לא נתקענו איתה בצד אפילו פעם אחת, המנוע היה תקין לאורך כל התקופה.

נהניתי יחסית מההגה שלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה לי 206 2002.

הגיר מת ב117K.

שאר הזמן היה בסדר, פה ושם נוריות שכבו אבל מעבר לזה די סבבה.

הרכב היה מאוד מהנה. הצלחנו אפילו לדחוף עגלה בבגאז'.

לחמותי היה 307 מאוחרת יותר והיא מאוד נהנתה ממנה עד כדי שהיא רכשה 308 (הישנה).

הם רק ציינו שהיא זללה שמן.

Peugeot  5008 2023 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתי המכוניות טובות מאוד, עלויות האחזקה של 207 עם מנוע 1.400 יהיו נמוכות יותר - כאן תלוי מה אתה צריך, אם מספיק לך כזה מנוע.

שני המנועים מצויינים, הרכב נוח מאוד ועלויות האחזקה יהיו תלויות מאוד במצב הרכב שתרכוש. תתעקש לשים יד על רכב שמור מאוד מאוד, עדיף אחד שטופל כל ימיו ברשת היבואן ויהיה לך יופי של רכב - נוח, בטיחותי, אמין, חסכוני יחסית...

לגבי הגיר - הוא רגיש לנהיגה אגרסיבית, זה מה שגומר אותו מהר. אצלי גיר כזה עשה 230,000 ק"מ והוא ממשיך לנסוע אצל מי שקנה את הרכב ממני. אם לא עושים קיק-דאון, דואגים לתקינות מערכת הקירור של הרכב (שהגיר לא יתחמם) אזי אין איתו בעיות.

לעומת זאת הגיר הזה תורם משמעותית לחיסכון בדלק ובבלאי של הבלמים. גם זה שווה משהו!

רנו 9 83, רנו 11 87 (5 ש'!), רנו 19 95 (5 ש'!), מגאן 2001 (5 ש'!), סניק 2007 ועכשיו סיטרואן C4 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי בזמנו הלכתי למורשה (הקשבתי כמו חמור לחמי) וזה עלה 6000. אאל"ט זה אמור לעלות במקום נורמלי סביבות ה3000-4000.

אבל אחרי שיפוץ/החלפה (לא זוכר מה מהם). הרכב נסע סבבה עד שמכרתי אותו ב185K.

Peugeot  5008 2023 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה207 1.4 היא רובוטית לא בדיוק אותו גיר,מכר נסע בזמנו אל אחת כזאת והוא לא נהנה מהגיר (הבן אדם גם נהג על DSG7 ועל POWERSHIFT של פוקוס) ומבין כל השלושה ה207 זכורה לו הכי רעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3017 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...