Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טוב, מי בא לרכב? [לסינגל שוקדה, יום שישי 12/02 שעה 13:00]

roee
שימו לב! השרשור הזה בן 2990 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני נהנה לרכב על אופניים.

יש כאן מישהו שרוצה לארגן רכיבות בסינגלים עם חברי CF?

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 120
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

Count me in

בזמנו ניסיתי להסתנכרן עם עופר אבל לא יצא.

אני מאזור הצפון, יכול להוביל בזורע, משמר העמק, כל מתחם אלון הגליל, יקא, משגב.

הסינגלים כאן מתוחזקים ברמה גבוהה, ומציעים שילוב נהדר של xc עם קטעים כיפיים. בשביל הפן הטכני יותר יש את חורשן ויער עופר (וקטעים במשגב).

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע מעולה - על מה אתה רוכב?

אני חזרתי לרכב השנה אחרי הרבה שנים מחוץ לתחום, קניתי Kona Process 134DL ומאז אני חורש את בן שמן כל סופש (מנסה לפעמים גם באמצע השבוע) אבל אני מחפש לצאת משם קצת למקומות חדשים ומעניינים. די מהיר בירידות, די איטי בעליות אבל מגיע לאן שצריך.

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה, בחירה מצויינת. קראתי הרבה עליהם ונראה שהם מהכלים היותר מעניינים שיצאו לאחרונה.

אני עם אנת'ם שנבנו בפינצטה: xtr, xx1, Fox factory, על 120ממ. שמ קשיחים ויעילים במשקל נמוך יחסית לשמ אלומיניום (12 רטוב)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השקעת.

הפרוסס מדהימות - מצאתי את מה שחיפשתי. אני רוכב יחסית אגרסיבי (יחסית לאחרים שאני פוגש בסינגלים, לא יודע איך זה על סקאלה אבסולוטית) ועם המשקל שלי (116 ק"ג, אלוהים ישמור) זה מתכון בטוח לעיקום של דברים. בפרוסס - כלום. חיפשתי משהו עם מהלך לא ארוך מדי (שיהיו מגיבות ומגניבות) אבל עם מכלולים עמידים וזה בדיוק מה שמצאתי (שלדה קשיחה מאוד, PIKE וגלגלים סבירים). המתלים והגיאומטריה הם מבחינתי קסם, לא ציפיתי לקבל כלכך הרבה בטחון והן מעודדות חוליגניות בלי סוף.

עד הצבא הייתי רוכב על אופני הרים באיזורים טכניים וזה מאוד מרשים לראות כמה התקדמנו מפסגת הטכנולוגיה של תחילת שנות ה2000 (היו לי FSR) ועד היום. במסלולים של בן שמן אני לא מצליח להוציא אותן משלווה ורק מחפש אקשן לאורך כל השביל - אם לא הייתי רואה שסגרתי מתלה על הגומיות שעל הבולמים, לא הייתי יודע. ברכיבה הראשונה איתן הייתי זהיר כמו פעם, ברכיבה השניה התחלתי לדרוס כל מה שנקרה בדרכי ולאחרונה אני מתעופף מעל.

יש עוד מצטרפים? אני מוכן להסיע מאיזור גוש דן, יש לי מקום לזוג נוסף במנשא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי רק היום, לפני שפורש לישון.

רכבתי היום את ריש לקיש + הושעיה.

הלך קשה יחסית, כי הפרות השאירו הרבה בורות קטנים לאורך חלקים ניכרים מהושעיה, והיות שאני רוכב על זנב קשיח, העבודה קשה.

גם הקרקע הלחה לא עוזרת בעליות (דביקה), אבל איזו אחיזה בירידות...

מצטרף בשמחה לכל רכיבה במקום חדש, עד 30 ק"מ/ 600 מ' גובה מצטבר (פחות אם העלייה טכנית), אני עושה.

מבחינת קושי טכני, בו נגיד שאין שומדבר באיזור ציפורי המורחב שלא עברתי, לפעמים יותר בהצלחה, לפעמים פחות. יחסית למפונקים על שיכוך מלא, אני עושה את החלקים הטכניים ה-רבה יותר לאט (ולא תמיד מצליח להישאר על האופנים...).

המכנופאן שלי כל הזמן מנסה לשכנע אותי לשדרג, אבל אני אוהב את העובדה שאני צריך לחשוב כל הזמן ברכיבה (גם בדיעבד, על למה לא הצלחתי...). הרעיון של לעבור הכל בקלות לא מושך אותי. בקרוב נשים בולם יותר קל (גלגלים קלים כבר יש). אחרי זה בלמים טובים יותר. וזהו.

האופניים הללו הולכים איתי לקבר...

כרגע לא נראה שמזג האויר יאיר לנו פנים בסופ"ש הקרוב...

הסיכוי היחיד נראה באמת הדרום.

את שוקדה טרם יצא לי לעשות, אבל הוא תלוי בוץ יותר מבארי.

נ.ב. אני לא מקיץ מוקדם מאוד בשבת...

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיבורים כמו בוץ ואין סינגל בו נרבוץ... (;

אני מציע להצפין למשגב (יער שגב), מדובר באחד הסינגלים הכי כיפיים שאני מכיר בארץ. סובלים חצי (עליה), נהנים בטירוף חצי שנה (ירידה, ארוכה מאוד).

אם זה צפוני מדי, אפשר לרכוב בזורע. אחד הסינגלים הכי מאוזנים בארץ: רובו מוצל, שילוב של ירידות ועליות, נפח וכיף. הוא נמצא מטר מיקנעם, ואם נוסעים מכבישש אז ההגעה זריזה למדי גם מהמרכז.

בכ"א באזורים האלו אני יכול להוביל, אם יש לכם הצעה לרכיבה במרכז i'm all ears. בנ"ש הוא סבבה והכל אבל חרוש רצח שזה קצת מבאס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח להצטרף לכל קבוצה שתרכב באזור הדרום (בן שמן ודרומה),

עברו שנתיים מאז רכבתי לאחרונה אז קבוצות ידידותיות למתחילים (או מתחילים מחדש) יתקבלו בברכה יתרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מציע להצפין למשגב (יער שגב), מדובר באחד הסינגלים הכי כיפיים שאני מכיר בארץ. סובלים חצי (עליה), נהנים בטירוף חצי שנה (ירידה, ארוכה מאוד).

סופשבוע של ה-29/30?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בפנים, מה שתחליטו - יש מקום לעוד אחד כאמור על המנשא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי מנשא, אבל שני זוגות 29" נכנסים אצלי, כשמקפלים את המושב. יש לי גם חומרי ריפוד כדי שלא יתחככו.

ככה שגם אני יכול לקחת נוסע מת"א.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...