Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הלוואה, מאיפה? ומה התנאים? למי שיש נסיון אשמח לשמוע

optra5
שימו לב! השרשור הזה בן 2993 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברצוני לרכוש רכב חדש ולקחת הלוואה של בערך 45-50 אלף

מכיוון שמעולם לא לקחתי הלוואה ולא רכשתי מליניסג אשמח לשמוע מה התנאים? מה הריביות?

שמעתי שמימון ישיר מעולים, יש גם את הבנקים , מאיפה הכי נוח לקחת?

מבחינת החזר אני נמעדיף לפרוס ללפחות 36 חודשים אפילו יותר השאלה באמת האם הריבית עולה? מה לבדוק?

אגב הרכב המדובר הוא מאזדה 6 2011, כיום יש לי מאזדה 3 2009

++ אגב יש לי טעם לדעתכם לחפש במגרשי הטרייד אין ומגרשי מכוניות את דגם הלוקצרי או שעדיף להתמקד בפרטי?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעקרון, ברוב המקרים הריבית הכי טובה שתוכל לקבל היא אצלך בסניף, תמורת שיעבוד הרכב. היות שהבנק שלך מכיר אותך ויודע מה מצבך מבחינת סיכונים. או אםציש לך קרן השתלמות, אפשר לקחת משם. בכל מקרה צריך לבצע סקר שוק.

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעקרון, ברוב המקרים הריבית הכי טובה שתוכל לקבל היא אצלך בסניף, תמורת שיעבוד הרכב. היות שהבנק שלך מכיר אותך ויודע מה מצבך מבחינת סיכונים. או אםציש לך קרן השתלמות, אפשר לקחת משם. בכל מקרה צריך לבצע סקר שוק.
.

אוקיי, מהי ריבית טובה? אין לי שמץ פשוט...נניח ואקח 45 אלף כמה אחזיר? ואם זה 70 אלף? האם הריבית עולה ככל שהפריסה ארוכה יותר ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שאמרתי, הריבית שאני יכול להשיג תהיה שונה מהריבית שלך, זה תלוי בהקף וטיבהבטחונות שתוכל להעמיד לבנק, תקופה, הסטוריית האשראי ועוד. כמו שאתה עושה סקר שוק לפני שאתה קונה סלולרי, גם כאן תבדוק. בבנק שלך, בבנקים אחרים, קופת גמל אם יש, חברת האשראי, או גורמי מימון חיצוניים.

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ריבית טובה זה בסביבות 0.5% + ריבית פריים(1.6%)

זה פלוס מינוס מה שהבנקים יציעו לך , חברות כמו מימון ישיר סביר להניח שיתנו לך הלוואה בכל מצב גם אם המצב הכלכלי שלך לא משהו והריביות שם נעות בסביבות 6% שזה המון

מבחינת מספרים אם תיקח מימון של 100% מהרכב נניח 50,000 ב36 תשלומים

תצטרך להחזיר כ1,400 ש"ח כולל הריבית כמובן

כמובן שאתה יכול לשחק עם מספר התשלומים ואחוז המימון שאתה רוצה

אחוז הריבית לא גדל ככל שמספר השנים/התשלומים גדול אבל מן הסתם תשלם יותר כי זה לאורך זמן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה להשיג הלוואות גם מבנק שהוא לא הבנק שלך. לעיתים הם יציעו לך תנאים טובים יותר, וז תמיד תוכל לחזור לבנק שלך ולהראות אתמה שהציעו לך, שיציעו לך יותר.

שמעתי על גופים ממנים שמספקים ריבית (דרך הבנקים הגדולים) בריבית PRIME+0.15 אחוז! שזה לדעתי הכי נמוך שקיים בשוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את ההלוואות הכי טובות תוכל לקבל דרך קופת הגמל/קרן ההשתלמות כמו שכבר אמרו כאן.

רוב הגופים מציעים הלוואות בפריים מינוס חצי, על כספים נזילים אפשר לקבל סביב 80% ועל לא נזילים בין 30% ל-50%.

ההלוואה היא על בסיס הכספים שאתה מנהל ואותם לא תוכל למשוך עד סגירת ההלוואה.

מה שכן לא תצטרך לשעבד את הרכב או כל דבר אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מדוייק. תצטרך לשעבד את הכסף שמשמש כבטוחה, כולל רישום ברשם המשכונות, ולפני שתרצה למשוך אותו יהיה עליך לודא הסרת המשכון. פעולה של כמה הקשות מקלדת על ידי פקיד הבנק, אבל צריכה להתבצע.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחברה שבה אני עובד לא אין משכון/שעבוד ולא מבוצע רישום ברשם המשכונות.

יש הערה פנימית אודות ההלוואה וניתן בכל שלב למשוך תוך כדי קיזוז ההלוואה ללא עמלת פרעון מוקדם או משהו בסגנון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

SPERIAL אתה טועה.

כאשר לוקחים את ההלוואה מקרן השתלמות אין שום רישום או משכון, זאת הלוואה לכל מטרה והיא ממש ממש זולה.

השאלה היא האם יש לפות"ש קרן כזאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2993 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...