Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ג'יפון חדש לזוג מבוגר עד 130K

tomy669
שימו לב! השרשור הזה בן 3017 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מבקש המלצה לרכב חדש 2016 אוטומטי בתקציב של 130 אש"ח עם גמישות.

דרישות; אמינות, נוחות, חסכוני

המחשבות כרגע הם על הסוזוקי קרוסאובר.

דעתכם?

הרכב הקודם הוא ייטי 1.2 ידנית.

עריכה אחרונה על ידי tomy669
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הרכב הקודם הוא יטי, אז אני יכול להגיד לך מניסיון אישי שמעבר לרכבים קוריאנים/יפנים מרגיש כמו ירידה ברמה.

למשל - בעניין הקרוסאובר (שמהווה אחלה חבילה בפני עצמו ואני עצמי ממליץ עליו מדי פעם בפורום) - איכות חומרים, הרכבה, בידוד רעשים, היגוי, יחידת הנעה, ועוד - בכל הפרמטרים הללו היטי מרגיש יותר טוב.

ממליץ להם לבדוק את היטי החדשה. בתקציב שלהם ניתן לרכוש את דגם האמבישן האוטומטי. במבצעים שונים ניתן לרכוש את דגם הסטייל המפואר באזור ה 140 על הכביש.

בהצלחה

Kia Sportage Premium 2023

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פגו וגולף לא מתחברים.. חוששים מאמינות של הצרפתיות. אגב יש 308 דיזל אוטומט בארץ? מחפשים ג׳יפון. מה המחיר של הייטי החדשה?

עריכה אחרונה על ידי tomy669
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יטי 1.2 אמבישן חדש עולה 130K, דגם סטייל מפואר עולה 143K.

CX-3 קשה לדעת מתי יגיע - היבואן כבר הוכיח שבין דיבורים למעשים יש מרחק מסוייםץ

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפיג'ו השאלה נוגעת רק למנוע(1.2 T), כי הוא עוד צעיר, בנתיים לא שמעתי עליו בעיות. הגיר האוטומטי ההוא פלנטרי של חברת אייסין ולכן לא אמורה להיות בעיה.

כנ"ל הסיטרואן שמוצעת ב110 אלף.

רנו מגאן עומדת להתחלף מתישהו השנה, דגם הדיזל חסכוני ביותר אך אם לא נוסעים הרבה או מחוץ לעיר אפשר להסתפק בבנזין. גם שם המנוע טורבו בנזין יחסית צעיר (2013 אם אני לא טועה) וגם עליו עד עכשיו לא שמעתי בעיות מהותיות.

אני יכול להעיד על הרנו מניסיון שהן נוחות ולי בפלואנס לא הייתה שום תקלה במשך ה30 אלף ק"מ(נעשו ב3 4 חודשים) שהיא הייתה ברשותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הונדה HRV החדשה

קיה ספורטאז' 1.6, קיה סול החדשה

יונדאי טוסון

סוזוקי ויטארה

פיג'ו 3008

רנו קפצ'ור

שברולט טראקס

אופל מוקה

יש בטח עוד משהו ששכחתי.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משפחתיות? חלק עומדות להתחלף או לעבור מתיחת פנים השנה (מגאן, I35 ,פורטה, קרוז, אסטרה,קורולה).

מה שנמצא בשוק ולא הוזכר פה הן האוריס, המאזדה 3(שגם בסימן שאלה למתיחת פנים),סיד וI30 שעברו מתיחת פנים מינורית כבר) הפוקוס שעודכנה והוחלף הגיר הבעייתי באוטומטי רגיל, הואגיות עם הגיר עם הסימן שאלה, ניסאן שצריכה להיכנס לשוק מתישהו עם הפולסאר והסנטרה, הונדה סיוויק שהמחליפה הוצגה בחול (סדאן בנתיים).

את האימפרזה והלנסר לא הייתי שוקל כי מעבר לאמינות אין להן יתרון ממשי והן מיושנות כבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3017 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...